10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

porada - internet

dream78 2011-05-06 16:51:34
Hejka, z racji tego tego że wkrótce wakację i zamierzamy z żoną wybrać na capming, to rozważamy różne opcje internetu. Raczej w antene satelitową chyba nie będziemy inwestować, to pozostaję chyba opcja internetu mobilnego. Co możecie doradzić w tym temacie (zamierzmy latem zwiedzić całą Polskę)?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: porada - internet
crusader 2011-05-06 17:05:59
radze powstrzymac sie w tym roku i wybrac sie w przyszlym, do Euro 2012 maja zniknac wszystkie biale plamy zasiegu telefonii mobilnej,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: porada - internet
dream78 2011-05-09 17:41:12
@crusader, ale
mogę wziąć umowę tylko na rok, a później ewentualnie
przedłużyć. Jakieś pomysły, którą sieć i ofertę powininem rozważyć? Play
z tego co wiem dopiero rozbudowuje swoją infrastrukturę może na euro2012
zdążą, pozostają orange free, plus, blueconnect.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: porada - internet
DaBomb23 2011-05-09 18:03:13
Wysłałem Ci ciekawą propozycje na maila w sprawie mobilnego internetu jak coś to odpisz na Marzen_freeride@op.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: porada - internet
dream78 2011-05-11 12:46:57
Na skrzynce nic nie mam, może tu opiszesz tę ofertę? Myślę że inni też
chętnie poznają alternatywy i możliwości w tej sieci.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: porada - internet
DaBomb23 2011-05-11 13:37:13
Mam internet mobilny w Playu oferta 5gb transferu za 45zlotych miesięcznie teraz już takiej oferty niema gdyż promocja minęła jeśli byłbyś zainteresowany to możemy porozmawiać odnośnie odstąpienia tego internetu i przepisania umowy na Ciebie. o ile byłbyś zainteresowany, ja chce zmienić na inny w związku z przeprowadzką. Umowy został rok nawet nie cały ( umowa do maja następnego roku).
Kilka słów o internecie: szybka instalacja szybki podgląd wykorzystanego transferu zasięg u mnie jest świetny nie miałem z nim większych problemów ogólnie pracuje bardzo ładnie a jak mówisz że potrzebujesz na rok to chyba dobra oferta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in