7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

Poproszę o opinie o firmie Filipek z Ujanowic

leo 2016-05-22 22:09:54
Witam.W najbliższym czasie mam w planach kłaść kostkę granitową wokół domu,sporo metrów,koszt spory i stąd moje pytanie.Słyszałem podzielone opinie o firmie pana St.Filipka i ciekaw jestem czy ktoś może sę wypowiedzieć w tym temacie.Bo nie wiem czy na niego się zdecydować czy na inną firmę.Z góry dziękuję za wszystkie informacje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poproszę o opinie o firmie Filipek z Ujanowic
chomik 2016-05-23 16:37:39
Zdecydowanie ODRADZAM! Jakość pozostawia wiele życzenia, pierwsze problemy wychodzą po roku/dwóch. Łapią klientów tańszą ceną od konkurencji, żeby nie być gołosłownym proponuję pojeździć po okolicy w miejsca gdzie układali granit parę lat temu. Dla porównania warto oglądnąć również pracę np. pana Matrasa z Laskowej (niebo a ziemia). Cenowo też jest różnica ale jest to inwestycja na lata i warto dołożyć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poproszę o opinie o firmie Filipek z Ujanowic
leo 2016-05-23 18:15:10
Chomik,dziękuję za informację.Powiem Ci że cenowo też tanio nie wychodzą.A możesz mi napisać gdzie np. robili?Porozglądam się też za kimś innym
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poproszę o opinie o firmie Filipek z Ujanowic
chomik 2016-05-24 10:09:42
Dla własnego świętego spokoju wolę nie ujawniać za wielu szczegółów. Zadzwoń do Matrasa, gość nie wstydzi się swojej roboty, poda Ci bez problemu miejsca gdzie robił (w moim przypadku tak było, być może Filipek też). Filipek układał u mojego brata, ilość pęknięć NIE PORÓWNYWALNA! Oglądaliśmy inne jego roboty po fakcie, wszędzie sytuacja wyglądała podobnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poproszę o opinie o firmie Filipek z Ujanowic
leo 2016-05-24 13:44:33
Chomik,dziękuję za informacje raz jeszcze.Gość ma gadane,pięknie opowiada,a w trakcie roboty nagle metrów mu dochodzi i inne rzeczy także i z ceną idzie w górę.Jednej osoby pytałem co tam układali i dlatego mam mieszane uczucia bo gościu podobno chamski,a tam jeszcze roku nie ma jak układali więc jeszcze nie zdążyło popękać ale już mi coś w nim niepasowało.U brata jeszcze zapytam też takie chamskie zachowanie z jego strony było?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poproszę o opinie o firmie Filipek z Ujanowic
Arwen 2016-05-24 15:11:05
Mi kładła firma Pana Wojaka z Męciny i układali własną kostkę, a przeliczałem i wyszło taniej około 20% niż w innych firmach( kostka razem z układaniem), firma nazywa się chyba Pawlimex, czy jakoś tak, a le trzeba się targować o cenę i można wytargować duży rabat przy płatnościach gotówkowych. Zrobili szybko sprawnie, bez problemowy ich Szef i dają długą gwarancję. Tylko trzeba rozmawiać z ich Szefem, lub kierownikiem zakładu, bo panie w biurze zakręcone jak by się dziś urodziły.https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poproszę o opinie o firmie Filipek z Ujanowic
leo 2016-05-24 16:23:11
Arwen,dziękuję za podpowiedz,słyszałem o tej firmie ale nie wiedziałem że też kostkę kładą8o Na pewno sprawdzę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poproszę o opinie o firmie Filipek z Ujanowic
chomik 2016-05-24 16:31:32
Klienta złapać ładnym gadaniem, użyć jak najtańszych materiałów, cenę podbić na końcu i klienta zostawić z problemem - oto cała taktyka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in