17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1994

Tematy archiwalne

Ponownie-komis telefonów komórkowych

lucek 2010-01-08 17:55:55
Poradźcie , gdzie znajdę jakiś przyzwoity komis telefonów komórkowych w Limanowej? Chcę sprzedać telefon...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ponownie-komis telefonów komórkowych
marzenia 2010-01-08 19:25:40
Na Krótkiej jest bardzo dobry komis .Ale wszedzie podobnie płacą...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ponownie-komis telefonów komórkowych
konto usunięte 2010-01-08 20:15:04
Najlepiej sprzedac telefon w Sączu w komisie na ul.Jagiellońskiej. U nas w Limanowej są zdziercy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ponownie-komis telefonów komórkowych
k1megi 2010-01-08 21:44:04
sprzedaj na allegro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ponownie-komis telefonów komórkowych
kris653 2010-02-09 13:42:37
jaki ten telefon masz do sprzedania ??? bo jestem na kupnie ..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ponownie-komis telefonów komórkowych
michal123456789 2013-08-02 21:58:13
ja mam wave y do sprzedania jest na tablica.pl w okolicach limanowej jeśli jesteście zainteresowani to piszcie na michaszumaski149@gmail.pl:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ponownie-komis telefonów komórkowych
konto usunięte 2013-08-03 13:42:34
Nie idź do komisu bo oni oferują śmieszne kwoty, nawet za nowe telefony. Jak już coś to szukaj kupca w Internecie np. na Aledrogo albo Gumtree. A jak już tak bardzo chcesz komis to spróbuj w Nowym Sączu, na przeciwko dworca PKS (obok biura RAFATEX-u). Tam koleś bierze najwięcej w porównaniu z wszystkimi komisami w Limie i Sączu. Możesz też spróbować w Rabce w Tele-Art.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ponownie-komis telefonów komórkowych
konto usunięte 2013-08-07 03:31:28
Jeśli interesuje Cię sprzedaż telefonu to możesz sprawdzić serwis StaryTelefon.pl (nawet kiedyś pisałem o nich na swoim blogu, za co zostałem opluty przez miejscowych pieniaczy :D). Ceny oferują podobne jak w komisach. Jeden warunek - telefon który chcesz sprzedać musi być w ich bazie. Niewątpliwym plusem jest to, że nic nie płacisz za wysyłkę - wszelkie koszty transportu pokrywają oni. Osobiście ja jeszcze nie korzystałem z ich usług bo niestety wszystkie moje stare telefony nie spełniają ich wymogów :?
Jeśli chcesz sprawdzić to masz ich pod linkiem: www.StaryTelefon.pl

Zawsze też możesz przejść się po komisach i sprawdzić ile oni Ci zaoferują. Tylko nie idź do tego przy ul. Krótkiej - nie zbiera zbyt dobrych opinii :)
Mam nadzieję, że pomogłem B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ponownie-komis telefonów komórkowych
zygmunt200 2013-08-08 08:37:12
"Ceny oferują podobne jak w komisach." wiślak@ raczej nie do końca.Sprawdzałem mój model tel w serwisie który podałeś,zaproponowali śmieszne 58zł,w jakimkolwiek komisie w Lim. dają drugie tyle,więc ten serwis wypada z gry.https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ponownie-komis telefonów komórkowych
dwgsm 2014-08-12 11:28:36
Witam. Odświeżam temat.

Otwarłem nowy serwis telefonów komórkowych i nie tylko, w Limanowej. Serwis znajduje sie na ul.Konopnickiej (obok zss nr 1, atom sport)

DWGSM

www.dwgsm.pl

www.facebook.pl/dwgsm

Serdecznie zapraszam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ponownie-komis telefonów komórkowych
Arwen 2014-08-24 18:48:44
B)B)B)B)B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in