Piątek, 18 października
Juliusz, Łukasz, Julian, Bogumił, Hanna, Klementyna
4090

Porady

Pomysł na biznes

Hej.
Mam do dyspozycji jakieś 200 000 zł + ewentualne dofinansowania Unijne. Czego brakuje wam w naszym regionie i co było by dobrym pomysłem na biznes? :)
RE: Pomysł na biznes
Strzelnicy :D
Wszystko w jednym(ciuchy, kosmetyki- Mini galeria)
Lidla

ale z jakiś przyczyn nie ma go w Limanowej??
Produkcja ekologicznych soków , dżemów, zakwasów, koncentratów.:)
Najpierw to pomyśl i poszukaj sobie czy będziesz miał odbiorców/klientów i rynek zbytu. Ciuchy, kosmetyki, produkcja ekologicznych soków, dżemów, zakwasów, koncentratów, apteki, sklepy spożywcze to wszystko jest. O tym to nawet nie myśl. Kolega niżej podsunął pomysł Lidla, nie głupia myśl, bo tego tutaj nie ma, a Lidl ma tanie ceny podobne jak Biedronka tylko z tą różnicą, że większy asortyment. Tylko, że tych marketów jest od groma. Kolego, a może produkcja sprzętu medycznego, strzykawki, igły i inny z tym związany asortyment medyczny. Tym bym się zajął. Strzykawki to produkt, na który zawsze jest zapotrzebowanie i będzie zawsze. Widzę w tym kierunku pieniądze, bo to zawsze będzie potrzebne. Jednym słowem pomyśl, o sprzęcie medycznym jednorazowego użytku nie tylko igły i strzykawki ale coś jeszcze, Nic mi nie przychodzi do głowy. Gdybyś to wykonywał to może przy drugim hurtownia leków dla aptek. Ludzie będą zawsze się leczyć.
Inwestora z dwoma miliardami. 200 tyś to można w kiosk inwestować...
w limanowej juz wszystko jest
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in