Środa, 13 listopada
Mikołaj, Stanisław, Stanisława, Benedykt, Izaak, Arkadia, Krystyna
1991

Tematy archiwalne

Pomyłki lekarzy przy określaniu płci dziecka

Czy zdarzyło się Wam, że lekarz na USG źle określił płec dziecka? Np. Mówił, że będzie chłopiec, a urodziła się dziewczynka? lub na odwrót? Konkretnie chodzi mi o dr Pieniążka.
RE: Pomyłki lekarzy przy określaniu płci dziecka
Mojej sąsiadce przez całą ciąże mówił, że będzie syn - a urodziła się dziewczynka :)Przy drugim dziecku do końca nie chciał jej powiedziec co będzie :)
mi sie zdazyło ze do 8miesiaca miała byc dziewczynka a pozniej okazało sie ze był chłopiec ale ta pomyłka była przez dr.kota
mi od samego początku mówił,że będzie dziewczynka i urodziła sie dziewczynka
gumis ciąża to nie sklep,że wybierasz sobie płeć dziecka ... najważniejsze aby było zdrowe ... :)
Robaczek Twoja odpowiedź ma się nijak do mojego pytania. Więc po pierwsze: czytaj ze zrozumieniem. Po drugie: jak masz pisac nie na temat to lepiej wogóle się nie odzywaj, bo niepotrzebnie zaśmiecasz to forum bezsensownymi uwagami.
Moja koleżanka również miała mieć dziewczynkę a urodził się chłopczyk. Ale to nie tutjeszy lekarz był:) Uważam, że to raczej nie wina lekarza tylko zależy jak maleństwo ułoży się podczas USG. Życzę dużo zdrówka;)
gumis zachowujesz się jak typowy wieśniak! zastanawiam się czy jesteś rozczarowany narodzinami dziecka ? NO tak podobno facet musi spłodzic syna , zbudować dom i zasadzić drzewo !! Kurwa typowy debil !
mi przy obydwu ciążach dr.Pieniążek dobrze określił płeć dziecka.Byłam bardzo zadowolona chodząc do tego lekarza uważałam go za świetnego specjalistę dziś w szpitalu miałam"przyjemność"z nim rozmawiać i bardzo sie rozczarowałam nie wiem co mu sie porobiło
aha Robaczek dziękuje Bogu ze moje dzieci nie chodzą do szkoły w której ty uczysz(czy aby na pewno??)zasób słów masz imponujacy
Robaczek nie rozumiem dlaczego nazywasz Gumisia wieśniakiem?! Normalnie chłop zapytał czy komuś się przydarzyło żeby lekarz się pomylił w rozpoznaniu płci a nic nie napisał żeby był zawiedziony płcią narodzonego dziecka! Po co od razu kogoś obrażać i wyklinać? :/
hmm dlaczego ... bo to głupota ... nawet więcej trzeba być popierdolonym do reszty !!!! Aby dochodzić , zastanawiać się kto i gdzie się pomylił podczas badania usg !!!!Najważniejsze jest zdrowe dzieciątko , a nie płeć.... !!!!
Owszem, zdrowie dziecka jest najważniejsze,ale nie usprawiedliwia Cię wyklinanie autora wątku,tylko dlatego,że Tobie się pytanie nie podoba!
Robaczku111 czy Ty w kazdym temacie musisz dorzucic swoje 3 grosze?
jest najmądrzejsza, najbardziej kompetentna, najinteligetniejsza. Dlaczego ? Bo to nauczyciel .... prawda ROBALU??
to nie wyklinanie lecz moje zdanie ... mam do tego całkowite prawo :)
jacek272 oj nie ... TY jesteś mądrzejszy , piękniejszy , inteligentniejszy , bardziej kompetentny ... nie mam szans z Tobą ....:)
Oj robaczku, robaczku Pani nauczyciel a tak brzydko mówi! Chyba można za pomocą innych słów napisać o swoich emocjach:)
Robaczek to typowy nauczyciel! "Niby wszystko wie a gówno wie" (niestety w tym przypadku nie da się użyć delikatniejszego słowa takie hasło;-). Zatem nie dziwcie się, że Robaczek prawie na każdym forum wrzuca swoje trzy grosze!
no trudno taka już jestem , wszędzie mnie pełno ..dużo mówię i dużo piszę....
Haha ROBACZEK nie będę zniżac się do Twojego poziomu i pisac do Ciebie takimi wulgaryzmami jakimi Ty do mnie, bo to jest po prostu żenujące.Wogóle mnie nie znasz,a piszesz takie idiotyzmy. Zapamiętaj:po pierwsze nie jestem facetem, po drugie dziecko się nie urodziło, a po trzecie niczego "nie dochodzę , nie zastanawiam się kto i gdzie się pomylił podczas badania usg ". No i zapewniam Cię, że napewno nie jestem debilem, wieśniakiem, ani też nie jestem popierdolona.
Ja jako blizniak chciałem powiedzieć,że mam tu dużo do powiedzenia To, że urodzą się bliznięta okazało się na porodówce.Nie urodziliśmy się w Limanowej.
Ja jako blizniak chciałem powiedzieć,że mam tu dużo do powiedzenia.To,że urodzą się blizniak okazało się w trakcie porodu.
A zapytałam tylko dlatego, że już od kilku osób słyszałam o takich pomyłkach u dr Pieniążka :).I nie wiem na ile jego "prognozy" mogą byc wiarygodne. Ale jak widac "najmądrzejszy" na świecie Robaczek zawsze znajdzie jakiś problem.
A zapytałam tylko dlatego, że już od kilku osób słyszałam o takich pomyłkach u dr Pieniążka i zastanawiam się w jakim stopniu jego "przewidywania" mogą byc prawdopodobne.Ale oczywiście "najmądrzejszy" na świecie Robaczek zawsze znajdzie jakiś problem. Szkoda tylko, że nie widzisz tego problemu u siebie.
Robaczek: czytając twoje wypowiedzi na tym forum - i nie chodzi tylko o ten temat- coraz częściej zastanawiam się czy jesteś zupełnie normalna. I dochodzę do wniosku, że jednak brakuje Ci piątej klepki Ty ptasi móżdżku! Bez obrazy dla ptaków.
Kobiecina zadała tylko nieskomplikowane pytanie, a Ty ją tak gnoisz! twój przypadek potwierdza teorię, że nauczyciele są "szurnięci" i mają "nierówno pod sufitem" :)))
buhahahah co za debile
nie mogę być mądrzejszy Rabalu itd... bo nie jestem nauczycielem. hihihi
A ja jestem nauczycilem i jest mi wstyd za Robaczka, a także cholernie przykro, że wszyscy przez wypowiedzi Robaczka111 tak samo postrzegają innych nauczycieli:(
Gumiś :) To ja od razu przepraszam :) bo też pomyślałam żeś facet ;))
A może Robaczek to tylko tak mówi, że jest nauczycielem??? mam nadzieję, że to ściema bo wstyd mi za tego Robala. A potem się dziwić, że po nauczycielach psy wieszają...
Robaczek- a masz dzieci?
A na Forum piszesz Robaczku że masz męża. Nawiązując do twojej wypowiedzi nr. 7 tego tematu to wyszłaś za ..... (dokończ sama) hmmmm.,,,, Zastanów się nad sobą i przestań w końcu zaśmiecać forum.
Ta pani niestety dużo pisze
Moi drodzy uwielbiam was prowokować..:)
co do tematu, owszem, są pomyłki (też do 7 miesiąca miałam mieć syna). I nie tylko Pieniążek się myli. Rzecz ludzka się mylić. Choć wspomniany lekarz podczas porodu zdobił ze znajomej kalekę. A co do pani R.111, nie jesteś piękna ładna i powabna jak twierdzisz. Masz tylko bardzo wysoką samoocenę :D, może i pracujesz w budżetówce ale czy oby na pewno jako pedagog?? :> Nie jesteś anonimowa. Nie obchodzi mnie kim jesteś i co robisz. Jeśli to Twój śmieszny sposób na dowartościowanie się, baw się dalej.
Gdy moja mam byla w ciazy ze mna, lekarz ginekolog do samego konca twierdzil, ze bedzie chlopczyk. A tu niespodzianka!! urodzila sie dziewczynka:)
i widzisz robaczku jak łatwo można się pomylić i pokazać naprawdę kim się jest
i widzisz robaczku jak łatwo można się pomylić i pokazać naprawdę kim się jest
tutamka śmieszna jesteś i nie ty pierwsza snujesz domysły jednak puste jak ty sama
moim zdaniem robaczek111 powinien byc usuniety:)))))
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in