Baner Baner
20°   dziś 23°   jutro
Niedziela, 28 kwietnia Paweł, Waleria, Ludwik, Piotr, Bogna, Witalis
4272

Porady

pomocy! catering RAJ prosze o opinie

tas 2013-01-19 10:24:14
WITAM WAS chcialabym zapytac o opinie na temat firmy raj z Golkowic,czy polecacie i chcialabbym poznac wasze opinie na temat innych firm .dziekuje.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: pomocy! catering RAJ prosze o opinie
MalaMi33 2013-01-19 12:58:36
ciastkarnia PTYŚ (firma cateringowa to tez jest), swietne menu pyszne jedzenie superowa ekipa, polecam ich :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: pomocy! catering RAJ prosze o opinie
DZERSEJKA 2013-01-19 14:22:11
Ekstra Firma Polecam, oczywiście przed pójściem na imprezę trzeba zjeść w Domu obiad!!!!!!!!!!!! :) obowiązkowo :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: pomocy! catering RAJ prosze o opinie
marcino28 2013-01-21 14:18:10
u mnie w moim regionie wesela obsługuje albo catering RAJ albo catering GRZEŚ na weselu obsługiwanym przez ten drugi osobiscie byłem i maja swietne jedzenie. ja jednak na swoje wesele wybrałem RAJ i myśle że sie na nich nie zawiode choć czytałem różne opinie;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: pomocy! catering RAJ prosze o opinie
Sylvia 2013-02-26 22:40:52
Szczerze, nie polecam RAJ-u.
Kiedyś, owszem, RAJ miał catering na poziomie, obecnie standard się znacznie obniżył. Zdarzyło mi się kupić tort, który był spleśniały w środku:/ Fakt, dostałam rekompensatę w formie dwóch innych ciast, mimo wszytsko jeśli to ma być firma obsługująca wesele, to chyba nie warto ryzykować.
Z Gołkowic polecam Klaga - super pyszne ciasta i cała reszta też na poziomie.
No i Grześ z Nawojowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: pomocy! catering RAJ prosze o opinie
konto usunięte 2013-03-04 16:06:20 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: pomocy! catering RAJ prosze o opinie
arnold693 2013-07-11 08:41:32
ja również polecam catering Raj bo dokładnie 15,06,2013 potwierdzili że są naprawde warci dobrej opinii, po naszym weselu śmiało możemy polecić każdemu ten catering bo naprawde w kwestii kulinarnej , ilościowej, jakościowej i obsługi są bardzo dobrzy , wszystkiego było bardzo dużo , smacznie i bardzo sympatyczna obsługa zarówno dla gości jak i dla gospodarzy... jesteśmy z nich bardzo bardzo zadowoleni więc jak najbardziej polecamy :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: pomocy! catering RAJ prosze o opinie
sumera22 2015-02-07 22:52:53
ludziska szybka decyzja wesele musiałem zorganizować w 3 miesiące poszedłem w ciemno... i co RAJ SPRAWDZIŁ SIĘ W 1000 PROCENTACH są niesamowici paru gości miałem o wysokim standardzie i w trakcie wesela pytali skąd ja ich wytrzasnołem jedzenie palce lizać obsługa super a cena bardziej niż przystępna to nie ściema gdyby ktoś miał zapytanie to piszcie na borowik188@interia.pl:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in