12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

Pomoc w odesłaniu paczki na allegro.

matti253 2014-01-02 20:50:29
witam Potrzebuje pomocy mianowicie zakupiłem ostatnio na allegro od firmy słuchawki.Po 2 dnia gdy dostałem paczkę lewa słuchawka zaczęła trzeszczeć.i teraz jak odesłać powrotem do sprzedającego jak zapakować co dołączyć. Nigdy wcześniej nie odsyłałem i nie miałem z tym styczności. Podpowie ktoś pod tym postem Proszę? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pomoc w odesłaniu paczki na allegro.
gabik 2014-01-02 20:56:09
może najprościej, zacznij od kontaktu ze sprzedającym, napisz zadzwoń powiedz co jest grane i już oni cie powinni poinformować jak reklamować towar bo masz o tego prawo. jeśli to nie pomoże pisz coś poradzimy dalej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pomoc w odesłaniu paczki na allegro.
mari 2014-01-02 21:55:49
Jeśli to nowy produkt i masz dowód zakupu to masz prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni BEZ PODANIA PRZYCZYNY. To gwarantuje Ci prawo.
Poszukaj na sieci dokumentu "oświadczenie zwrot towaru" czy jakoś tak się to nazywa. Poinormuj sprzedawcę mailem, że zwracasz towar i oczekujesz zwrotu pieniędzy na konto. Tylko pilnuj terminu. No chyba, że to jakieś super słuchawki za ponad 1000 zł kupione za pół ceny to żądaj naprawy gwarancyjnej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pomoc w odesłaniu paczki na allegro.
konto usunięte 2014-01-02 22:44:18
Tak jak mari napisał masz 10 dni na rozmyślenie się ale towar musi być w stanie fabrycznym, nienaruszonym. Oczywiście musisz posiadać dowód zakupu bez tego ani rusz. Zanim zaczniesz dzwonić to sprawdź dokładnie czy to na pewno wina słuchawek, wątpię by nowy sprzęt od razu się zepsuł. Może mini jack czy usb Ci nie łączy dobrze albo trzeba je docisnąć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pomoc w odesłaniu paczki na allegro.
matti253 2014-01-03 09:08:32
No tak ale to raczej wina słuchawek ponieważ jak podepnę do Laptopa lewa słuchawka trzeszczy to samo jest jak podepnę do komórki albo Miksera. to raczej ich wina. a i jeszcze jedno jak zapakować paczkę do wysyłki?:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pomoc w odesłaniu paczki na allegro.
konto usunięte 2014-01-05 06:38:47
Kupiłeś je w sklepie wystawiającym swoje produkty na Allegro czy od zwykłego sprzedawcy? Były wcześniej używane?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pomoc w odesłaniu paczki na allegro.
robotnik 2014-01-05 08:55:34
W Starostwie jest rzecznik konsumentów...? może pomoże???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in