15°   dziś 20°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
1994

Tematy archiwalne

POLSKA MOTORYZACJA NA NOWO

konto usunięte 2010-06-29 19:59:43
CHCIAŁBYM WAM POKAZAC PROJEKTY NOWYCH POLSKICH AUT , KTORE NIE MAJA SZANS ZNOWU ZABŁYSNAC NA POLSKICH DROGACH : http://www.goldenline.pl/forum/720818/projekty-nowego-polskiego-samochodu . JEST TAM POKAZANA NOWA WARSZAWA ,SYRENA NAPRAWDE MŁODZI LUDZIE MAJĄ TALENT , ALE TEZ SA INZYNIEROWIE POLSKIEJ, MYSLI TECHNICZNEJ ... CZEMU ZADNEMU Z KANDYDATÓW NA PREZYDENTA , NIE, ZALEZY NA POLSKICH AUTACH PRZECIEZ SA TO PIENIADZE DLA PANSTWA , ALE PRAWIE WSZYSTKIE FABRYKI SA DZIERZAWIONE .A TU NA INTERI.PL ZNALAZŁEM TEZ http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/sen-o-warszawie,276151... SŁYSZAŁEM ZE NA JESIEN MA BYC PRODUKOWANA WARSZAWA W FSC LUBLIN, NA POCZATEK 500 MODELI JEZELI ,BY SIE SPRZEDAŁY TO BEDZIE ,TEZ SYRENA ,ALE NIE WIADOMO KIEDY... ZEBY POWSTAŁY NOWE POLSKIE AUTA I WBIŁY ,SIE NA EUROPEJSKI RYNEK ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: POLSKA MOTORYZACJA NA NOWO
oskarczan 2010-06-30 00:53:39
zwykłe plotki , masa upadłościowa została przejeta przez syndyka , dwa lata temu wykupił ją DZT tyminski i próbowano jakoś wskrzesic Honkera , siłami załogi fabryki złożono w ciągu 2 miesięcy 2 honkery a ty mi mówisz o 500 sztuk jakiegoś auta które ma powstać w tej fabryce? na dodatek lublina którego produkowaliśmy przejęli rosjanie i chcą sprzedać za 1 mln na co DZT Tymiński nie stać i nie bedzie stać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: POLSKA MOTORYZACJA NA NOWO
przemowrc 2010-06-30 00:56:13
No wszystko pięknie, tylko kto wylozy na to kasę. Projekt samochodu, to nie tylko wygląd zewnętrzny, a żeby całą resztę zrobić, potrzeba wielkich funduszy... W naszym kraju się to nie uda niestety... i obym się mylił
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: POLSKA MOTORYZACJA NA NOWO
oskarczan 2010-06-30 01:09:10
zwykłe plotki , masa upadłościowa została przejeta przez syndyka , dwa lata temu wykupił ją DZT tyminski i próbowano jakoś wskrzesic Honkera , siłami załogi fabryki złożono w ciągu 2 miesięcy 2 honkery a ty mi mówisz o 500 sztuk jakiegoś auta które ma powstać w tej fabryce? na dodatek lublina którego produkowaliśmy przejęli rosjanie i chcą sprzedać za 1 mln na co DZT Tymiński nie stać i nie bedzie stać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in