9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
1205

Hyde Park

Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.

berecik 2012-03-05 07:02:40
Byłem tam wczoraj razem i 50-cioma obywatelami naszej limanowskiej ziemi. Pojechaliśmy do Krakowa tak jak 10 tysięcy nam podobnych mieszkańców południa Polski by wykrzyczeć swój sprzeciw wobec dyskryminacji w dostępie do najnowszych technologii nadawania sygnału telewizyjnego Telewizji Trwam. Decyzja KRRi T to nie tylko dyskryminacja mediów katolickich w katolickim społeczeństwie, ale także ograniczania w niby wolnym i demokratycznym kraju podstawowego prawa k o n s t u c y j n e go , jakim jest w o l n o ś ć s ł o w a. Nie jechaliśmy tam z uciechą jak jedzie się na mecz dopingować ulubiona drużynę, lecz z ciężkim sercem, że po 22 latach zdobytej przez Polaków wolności ta wolność jest znów zagrożona.
Więcej na ten temat można znaleźć tu:
http://solidarni2010.pl/n,2627,12,wielotysieczna-manifestacja-w-krakowie-wiadomosci-tvp-nie-podaly-zadnych-informacji
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
berecik 2012-03-05 07:15:31 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
konto usunięte 2012-03-05 08:02:47
Na szczęście jest internet i Trwam tam było. 10 tys. ludzi to dane policji inne dane to do 20 tys.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
chlop 2012-03-05 08:11:07
berecik .Wczoraj był tragiczny wypadek ,wszystkie POLSKIE media prowadziły relacje z tego miejsca, a nie zajmowały się jakąś garstką ludzi ,którym się nudzi.Może w "trwam" był live z tego tak bardzo dla Ciebie ważnego wydarzenia.HEJ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
chlop 2012-03-05 08:14:23
west -tak było ich 10tys. ,a drugie 10tyś. to gapie ,którzy się im przyglądali.HEJ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
berecik 2012-03-05 11:27:20
Masz rację reżymowe " wolne media" nie znalazły w ciagu doby 5 min by pokazać choćby krótką migawkę z protestu. Za to przez 2 godziny pokazywały konferencje prasową trzech ministrów Tuska.Gdyby nie drugi obieg ta manifestacja nie była by dostepna telewidzom.
http://www.youtube.com/watch?v=DDFDa2_O4hk&feature=player_embedded#!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
111ksiadz 2012-03-05 12:16:27
Jak na temat Twojego idola wypowiadają się publicznie księża katoliccy. http://wyborcza.pl/1,75515,11200554,Uwiedzenie.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
terorist 2012-03-05 13:40:28
I bardzo dobrze, że media nie poświęciły nawet 5 minut temu wydarzeniu bo nie jest ono warte nawet sekundy uwagi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
berecik 2012-03-05 14:29:15
Moim idolem jest: Bóg, Honor, Ojczyzna. W michnikowskiej gazecie takich rzeczy nie uświadczy. Pomyśleć, że tego dzisiejszego szmatławca ubóstwiała w latach 90 tych, łącznie z niżej podpisanym cała Polska.
Jeżeli ktoś chce poznać cała prawdę o tej gazecie i jej właścicielu przejętej za friko od Solidarności niech przeczyta Michniokowszczyznę Rafała Ziemkiewicza .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
111ksiadz 2012-03-05 16:09:41
@Berecik-człowieku,z całym szacunkiem,czy do Ciebie coś dotrze?Na wyborczą i Michnika,możesz ciepłym m....Wyraźnie napisałem ARTYKUŁ KSIĘDZA KATOLICKIEGO.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
berecik 2012-03-05 17:54:42
Zanim zabierzesz się za czytanie Michnikowszczyzny obejrzyj to: http://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs&feature=player_embedded
kiedyś też byłem młodym i czytałem głupie gazety, lecz dzięki Bogu już mam to za sobą. Nigdy nie pozwalaj wyprowadzić się z równowagi.Odpowiadaj merytorycznie acz grzecznie.
Serdecznie pozdrawiam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
forfiter 2012-03-05 19:44:05
A kto u licha będzie dyrektorem tej teleradiorozgłośni kiedy Ojciec Tadeusz zostanie papieżem ?
Bo już na to czas najwyższy.
Ja się wybieram na jego ingres jak już będzie obejmował Stolicę Piotrową.
A ci co nie mogą jechać obejrzą sobie w tv, bo Trwam będzie dawać transmisję live do 300 krajów świata.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
Janek64 2012-03-05 19:56:39
forfiter a przeszkadza ci to gdzie pojawi się telewizja Ojca Rydzyka przecież są ludzie co chcą to oglądać i słuchać wiec czego im żałować Kiedyś jak wylądowałem w Chicago na głównej ulicy Belmont zobaczyłem potężny baner radia Maryja i wiesz co poczułem się jak bym się znalazł w Częstochowie .Każda szczera modlitwa i dobry uczynek idzie do Boga.Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
forfiter 2012-03-05 20:08:11
Nie przeszkadza mi to i nie jestem temu przeciwny, wręcz przeciwnie: nie mam nic naprzeciw.
Sam się nie mogę doczekać TV Trwam na multipleksie, będę ją wtedy oglądał 48 godzin na dobę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
Janek64 2012-03-05 20:12:46
zrozumiałem . pozdrawiam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
Doradca 2012-03-05 20:14:01
Panowie hasłem tej „manify” było Wolność słowa w wolnej Polsce ja jestem całym sercem za.
Jeżeli gdziekolwiek ta wolność słowa jest ograniczana powinniśmy krzyczeć Wolność słowa w wolnej Polsce.
Nie wiem tylko czy akurat o to chodziło, aczkolwiek pod tym hasłem podpisuję się obiema rękami.
Berecik pięknie wyglądaliście i nawet Pospieszalski Was zauważył. Nie samą Limanową widziałem, byli tam znajomi z terenu Powiatu Limanowskiego, działacze PIS wspierani przez swoje rodziny. Mało, bardzo mało jak na nasz Powiat. Pięknie, że walczycie o wolność słowa w wolnej Polsce. My też tego chcemy. I krzyczymy głośno niech nikt nie próbuje nam zamykać ust, straszyć prokuratorami i sądami , o wolną Polskę walczyli nasi Ojcowie i o wolność słowa. Tu jesteśmy wszyscy zgodni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
Janek64 2012-03-05 20:25:06
Panie Doradco zgadzam się z tobą i podpisuje się dwoma rekami pod tym co napisałeś. Ale wytłumacz mi słowa Prezydenta Wałęsy który dzisiaj mówi ze jak by wrocił czas to by się zastanowił czy obalać komunizm coś tutaj po 20 latach wolnej Polski nie gra!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
Doradca 2012-03-05 21:26:10
Co tu tłumaczyć jak Sama Pani Danuta Wałęsowa swojego męża nie rozumie jak ja daleko od Gdańska mam Go rozumieć.
Wywodzący się z Solidarności, też Go nie rozumieją.
Może JPII pogrozi Jemu palcem to przestanie pleść brednie.

:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
Mhin 2012-03-05 21:36:21
@berecik
Obejrzałem z uwagą teledysk do którego odnośnik zamieściłeś w komentarzu.
Bardzo smutna historia o prawdziwych bohaterach naszego narodu, którym hołd należy oddać bezsprzecznie.
Tylko proszę Cię wytłumacz mi co taka akcja jak wasza ma z nimi wspólnego???
Bo jeśli miałeś na celu porównać ich honorowy bój, do waszego biadolenia dotyczącego TV TRWAM, to masz szczęście że dyskutujemy anonimowo na portalu internetowym a nie twarzą w twarz.
Nie posuwajcie się zbyt daleko porównując ich patriotyzm do waszej jego definicji, bo nie macie ku temu żadnych podstaw.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
terorist 2012-03-05 22:22:32
@berecik z tego co widziałem to na marszu byli sami przedstawiciele PiSu, SP, Gazety Polskiej, Solidarnych, Naszego Dziennika i reszty szmatławców Rydzyka. Nieprawdą jest to, że technologia cyfrowa zabije te wasze media, a raczej brak dostępu do multipleksu bo jakoś dzisiaj te media z niej nie korzystają i jakoś funkcjonują i nie rozumiem czemu by to się miało zmienić. Ci co będą chcieli sobie to oglądać, to i tak, to będą mogli czynić tak, jak dziś. A co do wolności słowa, to przecież ją mamy i są przeróżne media w Polsce. Fakt, że Gazeta Polska nie jest popularna, nie musi oznaczać, że od razu trzeba mówić o zamachu na naszą wolność. I skończ już ze swoim patriotyzmem w wydaniu RM bo on mi się w ogóle nie podoba.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
Doradca 2012-03-05 22:35:36
Zastanawiam się nad jednym, czy przypadkiem nie narodził się w paru głowach pomysł by próbować porwać ludzi do walki tylko w imię czego?.

Czy nie próbuje się łączyć tego z Religią?. Nie mamy JPII, nie ma nam kto pogrozić palcem.

Dawno nie śpiewano zmienionych słów Boże Coś Polskę ja przypomnę jedną ze zwrotek dla przemyślenia:

Boże, którego ramię sprawiedliwe
Żelazne berła władców świata kruszy,
Zniwecz Twych wrogów zamiary szkodliwe,
Obudź nadzieje polskiej naszej duszy.

Niech tak się stanie bo inaczej może dojść do rozlewu naszej braterskiej krwi w imię Pana Boga.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
Mhin 2012-03-05 22:43:28
Zgadzam się z przedmówcą
Nie dajcie się "uwieść" religijnemu biznesowi, bo to nie tędy droga.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
berecik 2012-03-06 11:07:38
@Doradca
Jak Już wspomniałem w manifestacji wzięło udział 50 osób z Limanowej i okolic, większość z nich to członkowie RRM, kilka osób było z PiS, z Towarzystwa Kulturalno Oświatowego Ziemia Limanowska a ja reprezentowałem organizującą się grupę „Solidarni?2010”. To, że pojechało nas 50 jest moim zdaniem jednak sukcesem, najważniejsze, że byliśmy w słusznej sprawie a przy okazji o Limanowej usłyszała cała Polska. Niestety nie mogła usłyszeć a tym bardziej zobaczyć naszego olbrzymiego transparentu w TVN ani w żadnej innej telewizji, lecz jedynie na stronach tzw. niezależnego obiegu. To, że tak się dzieje potwierdziło post faktum, że nasz protest miał pełne uzasadnienie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
berecik 2012-03-06 12:32:01
@Doradca

„Zastanawiam się nad jednym, czy przypadkiem nie narodził się w paru głowach pomysł by próbować porwać ludzi do walki tylko w imięczego?.”

Pewnie się zrodził i to nie w jednej. Na całym świecie i zawsze ktoś o coś walczy, jedni ginęli za Hitlera inni za Stalina. Dzisiaj największa wojna toczy się nie o nową przestrzeń życiową, lecz o ducha człowieka. Demiurdzy tej walki zakładają i słusznie: nie podbijajmy nowych terytoriów zbrojnie, lecz zdobądźmy ich dusze a wtedy bez przelania nawet jednej kropli krwi posiądziemy wszystko. Żeby do tego dojść potrzeba zniszczyć wszystkie tradycyjne więzi, na których od wieków opierały się narody i wszelkie społeczności. Dlatego uderza się tak mocno w takie wartości jak naród, patriotyzm, religia i rodzina. W epoce globalizmu granice państw są praktycznie bez znaczenia, dlatego ta walka toczy się o nasze umysły, które podane zabiegowi usunięcia z nich wpojonych mam przez naszą religie z jednej strony a szkołę z drugiej niezmiennych i trwałych zasad będą w stanie akceptować i przyjąć każdą lansowaną przez nich prawdę. Więcej na ten temat można się dowiedzieć:
http://roman-manka.salon24.pl/282338,globalne-przewartosciowanie
Globalizacja zachodniej rewolucji kulturowej.Marguerite A. Peeters -
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
chlop 2012-03-06 12:42:07
berecik- bez obrazy ,ale czy Twój umysł nie został właśnie "poddany zabiegowi...?"HEJ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
berecik 2012-03-06 15:33:35
Pogadajmy jak chłop z chłopem.Co kolwiek dociera do naszych mózgów zostawia w nich ślad. Jesteśmy non stop poddawani zabiegom i to jest normalne. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam rozróżniać to, co jest dobre a co złe, co jest prawą a co fałszem. Proces nauki zależy od chłonności naszego mózgu, intensywności treningu. W naukach ścisłych zawsze mamy możliwość weryfikowania naszych odkryć przez doświadczenie lub obliczenie. Gorzej jest w naukach społecznych gdzie, aby się przekonać czy nie błądzimy możemy się odwoływać do autorytetów lub czekać czy nasze teorie potwierdzi życie.
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
berecik 2012-03-06 15:46:22
Co ma wspólnego? Bardzo nie wiele z tego powodu,że była skierowana do konkretnego komentarza innego blogera" chłop" a nie zawarta w moim poscie.
pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
berecik 2012-03-06 16:13:31
@terorist

Jak Już wspomniałem w manifestacji wzięło udział 50 osób z Limanowej i okolic, większość z nich to członkowie RRM, kilka osób było z PiS, z Towarzystwa Kulturalno Oświatowego Ziemia Limanowska a ja reprezentowałem organizującą się grupę „Solidarni?2010”. To, że pojechało nas 50 jest moim zdaniem jednak sukcesem, najważniejsze, że byliśmy w słusznej sprawie a przy okazji o Limanowej usłyszała cała Polska. Niestety nie mogła usłyszeć a tym bardziej zobaczyć naszego olbrzymiego transparentu w TVN ani w żadnej innej telewizji, lecz jedynie na stronach tzw. niezależnego obiegu. To, że tak się dzieje potwierdziło post faktum, że nasz protest miał pełne uzasadnienie. Drogi przyjacielu z Limanowa In, wybacz, ale nie rozmawiamy o tym, jaki wpływ na rozwój mediów taki czy innych ma stosowanie technologii cyfrowej, lecz o dyskryminacji liczącej się grupy polskiego społeczeństwa. Dodam, że przed chwilą czytałem na Nowym Ekranie ciekawy post, radze uważnie go przeczytać a zwłaszcza rozmowę autora z przedstawicielka KRRiT . http://collector.nowyekran.pl/post/55131,partia-owm-mialaby-11-55-w-obecnym-sejmie Napisałeś: „Fakt, że Gazeta Polska nie jest popularna, nie musi oznaczać, że od razu trzeba mówić o zamachu na naszą wolność.” Twierdzenie jak najbardziej prawdziwe, lecz co ma piernik do wiatraka?. Teraz na koniec: „I skończ już ze swoim patriotyzmem w wydaniu RM bo on mi się w ogóle nie podoba.” Nic nie poradzę, że nie podoba się Tobie mój patriotyzm w wydaniu RM, bo jak powinieneś wiedzieć podobanie jest kwestia gustu a z gustami się nie dyskutuje. „ I skończ już… brzmi jak polecenie. Jeżeli nie, ta jak to mam rozumieć? Jest jeszcze jedna sprawa, lecz zwrócę się droga mailową.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
terorist 2012-03-06 23:04:00
"To, że tak się dzieje potwierdziło post faktum, że nasz protest miał pełne uzasadnienie."
A może na dobrą sprawę nikogo innego poza wami to nie interesuje zbytnio? Był krótki materiał o tym w Kronice w niedzielę w wydaniu głównym i pewno we czwartek będzie o tym Pospieszalski w swoim marnym programie mówił. Mówiąc skończ z tym patriotyzmem miałem na myśli o internetowym wałkowaniu tego argumentu, który to niby media Rydzyka wybija ponad inne. Wracając do meritum, nikt was nie cenzuruje, nikt was nie prześladuje, po prostu jest to zwykła walka biznesowo-polityczna i mam nadzieję, że w końcu to zrozumiesz/cie. Rydzyk chce wejść na nowy rynek i mu tego nie pozwalają zrobić. Nowy rynek w tym przypadku, jest nową, lepszą kasą. Z racji, że PiS i SP upodobały sobie RM, próbują na tej sprawie zbić kapitał polityczny, a PO nie chce go utracić. Poza tym, gdyby PO straciło władzę, a do rządzenia dostał się PiS, PO straciłoby jakiekolwiek media i zarazem szansę na powrót do władzy, bo jakby na to nie patrzeć TVN to chyba bardziej SLD sprzyja. W sumie to jeszcze jedną rzecz chciałbym zaznaczyć, uważam, że takie postępowanie w stosunku do Rydzyka jest niekonstytucyjne i próba wykazania, że fundacja Rydzyka jest w kiepskiej formie, przy długach innych spółek, wydaje się być śmieszna. I z tym faktem się nie zgadzam. Natomiast z racji, że te media nie podobają mi się w żadnym stopniu, nie oglądam ich i nie słucham (czego innym nie bronię), ale mimo wszystko cieszę się, że takie (wg mnie) paście nie trafią na mutliplex. Tylko przydałoby się lepsze uzasadnienie tego dlaczego mają się nie znaleźć.

Na koniec chciałbym zapytać, gdzie tutaj jest ograniczanie wolności słowa i mediów? Bo ja go nie zauważam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
Doradca 2012-03-07 06:55:44
@ berecik napisz nam tu jasno chcą zamknąć Radio Maryja i telewizję Trwam czy nie?. Bo mam wrażenie, że nikt nie chce zamykać ale mogę się mylić. Może my o czymś nie wiemy. A co do Wolności słowa to jestem za. Każdy powinien móc się wypowiadać. Dlatego wypowiadasz się Ty i nikt Twoich komentarzy nie wycina.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
berecik 2012-03-07 07:16:25
@ Doradco na tak zadane pytanie mogę jedynie odpowiedzieć: Doradco prosze napisz czy w Ameryce biją murzynów?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
Doradca 2012-03-07 08:10:15
Zadałem proste pytanie na które nie chcesz odpowiedzieć bo wydaje się, że odpowiedż jest prosta nikt nie mówi o likwidacji a przyznaj, że tak właśnie próbuje się sprawę nagłaśniać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
Mhin 2012-03-07 09:46:55
@berecik
Pod tym tematem wypowiada się wielu bardzo cierpliwych ludzi, ale moja wytrzymałość na bzdury już się skończyła.
Pisze więc po raz ostatni:
"Dlatego uderza się tak mocno w takie wartości jak naród, patriotyzm, religia i rodzina."
Czy wy, członkowie tzw. RRM uważacie iż pojęcia te są zarezerwowane wyłącznie dla was?
Czy skoro nie słucham rydzykowego radia i nie oglądam jego telewizji to nie mogę zostać wierzącym patriotą który założył rodzinę dla przetrwania narodu?:)
Patrioci w narodzie byli znacznie wcześniej niż Rydzyk się narodził.
Dlaczego więc twierdzisz, iż nie dopuszczenie jego mediów do multipleksu jest atakiem na wyżej wymienione wartości?
Nie twierdzę, że wśród was nie ma patriotów, ale znacznie więcej jest ich poza waszym gronem i im w większości decyzja KRRiT nie przeszkadza.
Zasłaniacie się tak wzniosłymi tekstami a tak naprawdę walczycie o rydzykowe imperium finansowe.
Pisałeś, że obecnie walka toczy się o nasze umysły.
Mam wrażenie, iż walkę o twój bezsprzecznie wygrał Rydzyk i w związku z tym nie mam zamiaru już na ten temat dyskutować.
Pozdrawiam Mhin
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polscy rządzący postanowili debatę o Polsce przenieść z salonów na ulice, my podejmujemy rzuconą nam rękawicę.
berecik 2012-03-13 10:06:46
Skoro Doradzco nie wystarcza poprzednia wypowiedź, odpowiem prosto acz dobitnie, czy słyszałes by kiedykolwiek złodziej lub rozbójnik zapowiedział, ze jutro w nocy przyjdzie Cię ograbić? W tym postsowieckim systemie jest zatrudnionych tysiące ludzi o robienia wody z mózgów. Na marginesie powiem za poetą " zapisane będz wasze czyny i rozmowy, poeta pamieta". Ludzie tez pamietają.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in