10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
2168

Wydarzenia

Polityka Jakości w Starostwie!!!

konto usunięte 2011-03-05 13:26:45
Polityka Jakości pojawiła się w starostwie powiatowym w Limanowej...Jakubie... ciekaw jestem jak się czujesz stojąc przed „Tą Polityką Jakości”...wiem, wiem wolisz usiąść.. ale do rzeczy Pan Starosta ma nową pracownicę do kontaktu z mediami nie powiem same pozytywy… jak najbardziej pod każdym względem...w rozmowie miła kompetentna wie czego chce...i czego sobie nie życzy...za to nie wszystkie Panie są szczęśliwe… ale P.Starosta moim zdaniem wie co robi...będzie miał przez jakiś czas spokój...ja gratuluję trafnego posunięcia…jednak P. Starosta zrozumiał, że nie może sam za wszystko odpowiadać…tak powinno być już jakiś czas temu…Pani Rzecznik życzę sukcesów…i niech się nie daje a jak zaobserwowałem wielu przyjaciół w Starostwie nie ma… tym bardziej przyjaciółek…twarda ręka i nieustępliwość to Jej zalety… Bardzo Przystojna z miłą aparycją, wykształcona ... zaznaczam mężatka... !!! panowie tylko umawiać się do starostwa po kolei… żeby nie było że wszyscy chcecie w poniedziałek poznać Panią Rzecznik i znowu wszystko będzie na zlosciwca...https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityka Jakości w Starostwie!!!
andy11 2011-03-05 14:46:18
złośliwiec nie rozumiem czym TY się podniecasz,może to jakaś osoba z Twojej rodziny?i robisz tu auto reklamowy chwyt?:)?moim zdaniem funkcja rzecznika jest zbyteczna, Starostwo sporadycznie ma kontakt z dużymi mediami, nie realizuje tak odpowiedzialnych zadań jak ministerstwa-które rzeczników mają, zainteresowanie mediów starostwem-poza lokalnym portalem i dodatkiem do gazety jest znikome-więc po co płacić komuś przez 12 m-cy kilka tysięcy?każdy samorząd oszczędza a Pan Starosta powołuje rzeczników-na pytania zadawane przez Topa i może kilku innych autorów tekstów pisanych chyba może odpowiedzieć ktokolwiek z działu promocji-jeśli taki jest?-dla mnie to bezsensowna decyzja i funkcja związana z nicnierobieniem.Starostwo to nie urząd marszałkowski a w Limanowej i okolicy mamy szczątkową ilość mediów-poza portalem TOPa reszta internetowych tworów raczej się nie liczy a TV28 też chyba promocja mogłaby skutecznie doinformować-pisać komunikaty dla mediów też chyba potrafią-więc jeszcze raz pytam-czemu marnujecie moje pieniądze!>:-D>:-D8o:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityka Jakości w Starostwie!!!
konto usunięte 2011-03-05 14:54:05
andy11 gdyby była z mojej rodziny to myślisz że bym się tak "podniecał"??? żartujesz chyba...anduś11 jakie Twoje jakie Twoje pieniądze...ach te kobiety...zazdrośnice..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityka Jakości w Starostwie!!!
Janek64 2011-03-05 17:53:06
NO no. Nowa jakość i dobrze ,przecież pan Starosta nie jest z żelaza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityka Jakości w Starostwie!!!
konto usunięte 2011-03-05 18:15:53
http://img6.iap.pl/ads/c/2938/?url=http%3A%2F%2Fimg.iap.pl%2Fs%2F180%2F7782%2FEdytor%2FFile%2FKwiecien_2010%2FPolityka_jakosci.pdf

żeby nie było...że chodziło mi o coś innego li i wyłącznie tylko o Politykę Jakości PN-EN 9001-2009...https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityka Jakości w Starostwie!!!
andy11 2011-03-06 11:49:23
zlosliwcze,ja Twojego starościańskiego obiektu pożądania nie widziałam, dlatego trudno mówić tutaj o zazdrości-jak przeczytasz ze zrozumieniem moją wypowiedź to zobaczysz że podnoszę zasadność zatrudniania takiej osoby i zasadność takiego stanowiska-nie wypowiadam się natomiast na temat przygotowania i poziomu intelektualnego w/w Pani, dlatego jeszcze raz zwrócę uwagę na fakt zasadności takich działań w dobie kryzysu, pieniądze są miedzy innymi moje bo z czego urzędnicy mają pensje?z podatków a fundusze europejskie biorą się z nieba?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityka Jakości w Starostwie!!!
konto usunięte 2011-03-06 15:53:48
przeczytaj sobie Aniele na stronie starostwa o co chodziło w PN-EN 9001-2009 do tego się odnosiłem i dlatego chwaliłem Starostę... że w końcu to wprowadza w życie...tam to wszystko było zapisane...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in