10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

Pogłębiająca się brzydota rynku.

marcins87 2011-02-07 13:44:32
Zobaczcie na kamerkę, kto ustawia te reklamy na płycie rynku na przeciwko dawnej Myśliwskiej? Na kamerce prawa część obrazu. Kto za to odpowiada? Czy to naprawdę szczyt naszego poczucia estetyki?! 3 reklamy na betonowych nogach. Może zainstalujmy jeszcze skład węgla na rynku, skład budowlany a najlepiej urządźmy parking, bo przecież każdy narzeka że nie ma miejsca w centrum na parkowanie. Spójrzcie na syf i chaos reklamowy na okolicznych budynkach. Byle jak największa płachta z blachy i im bardziej jaskrawe napisy tym lepiej! Chyba zmierzamy w złym kierunku...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pogłębiająca się brzydota rynku.
poplo 2011-02-07 16:17:53
marcins87:- masz rację,ale dodaj do tego "przepiękną "fontannę oraz okupujących ławki pod świerkami panów z pewnej grupy społecznej!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pogłębiająca się brzydota rynku.
roxy 2011-02-07 19:23:09
fakt, ostatnio jak byłam w limanowej t prawie padłam jak co się wyprawia! ale nie wiem czy to nie kwestia tego, że w limanowej brak porządnej agencji reklamowej!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pogłębiająca się brzydota rynku.
FruityBoy 2011-02-08 00:10:16
To nie kwestia braku porządnej agencji reklamowej tylko bezguścia okolicznych przedsiębiorców...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pogłębiająca się brzydota rynku.
FruityBoy 2011-02-08 00:12:52
To nie kwestia braku porządnej agencji reklamowej tylko bezguścia okolicznych przedsiębiorców...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pogłębiająca się brzydota rynku.
borek 2011-02-08 20:53:22
Limanowa to najlepiej wygląda przysypana śniegiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pogłębiająca się brzydota rynku.
klaczu 2011-02-08 22:42:31
nom KaLIfornia to to nie jest ale na pewno nic się nie zmieni po Twoim alarmie ;)...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in