Niedziela, 22 września
Tomasz, Maurycy, Joachim, Milana
1991

Tematy archiwalne

Pogłębiająca się brzydota rynku.

Zobaczcie na kamerkę, kto ustawia te reklamy na płycie rynku na przeciwko dawnej Myśliwskiej? Na kamerce prawa część obrazu. Kto za to odpowiada? Czy to naprawdę szczyt naszego poczucia estetyki?! 3 reklamy na betonowych nogach. Może zainstalujmy jeszcze skład węgla na rynku, skład budowlany a najlepiej urządźmy parking, bo przecież każdy narzeka że nie ma miejsca w centrum na parkowanie. Spójrzcie na syf i chaos reklamowy na okolicznych budynkach. Byle jak największa płachta z blachy i im bardziej jaskrawe napisy tym lepiej! Chyba zmierzamy w złym kierunku...
RE: Pogłębiająca się brzydota rynku.
marcins87:- masz rację,ale dodaj do tego "przepiękną "fontannę oraz okupujących ławki pod świerkami panów z pewnej grupy społecznej!!!
fakt, ostatnio jak byłam w limanowej t prawie padłam jak co się wyprawia! ale nie wiem czy to nie kwestia tego, że w limanowej brak porządnej agencji reklamowej!
To nie kwestia braku porządnej agencji reklamowej tylko bezguścia okolicznych przedsiębiorców...
To nie kwestia braku porządnej agencji reklamowej tylko bezguścia okolicznych przedsiębiorców...
Limanowa to najlepiej wygląda przysypana śniegiem.
nom KaLIfornia to to nie jest ale na pewno nic się nie zmieni po Twoim alarmie ;)...
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in