Baner
14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
2166

Wydarzenia

Podszywanie się pod telekomunikację.

echee 2013-09-23 17:33:39
Witam! Dziś otrzymałam telefon on Pani Agaty S, która informowała mnie, że jest z TP. Pytała się w jakiej ofercie posiadam internet oraz telefon stacjonarny. Oczywiście już z samej rozmowy wywnioskowałam, że ktoś się podszywa próbując wkręcić mnie na podpisywanie umów, które wcale nie są z Orange (TP). Pytając się o numer ID konsultantki odrzekła: "yyy a to dziękuje, do widzenia". Miał ktoś styczność z podszywaniem się na terenie powiatu limanowskiego?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Podszywanie się pod telekomunikację.
konto usunięte 2013-09-28 15:57:20
Też chodzą po domach i zawracają ludziom głowę. Podszywają się pod TP i oferują podpisywanie różnych umów ale też wciskają ludziom dekodery naziemnej telewizji czy Cyfry+. Ogólnie najbardziej narażeni na to są mieszkańcy Mszany i Limanowej bo po wioskach jakoś nie chce im się jeździć.

Zadzwonili do Ciebie na stacjonarny czy komórę? Znali Twoje dane?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Podszywanie się pod telekomunikację.
djdeejay 2013-09-28 16:11:15
Do nas na okrągło dzwonią. I też pytają ile płacimy, w jakiej taryfie jesteśmy - ludzie, oni to powinni wiedzieć! No i np. dzwonili ostatnio i chcą rozmawiać z właścicielem telefonu - mówi się im grzecznie, że właściciel będzie pod koniec tygodnia i wtedy proszę dzwonić. Po 2 godzinach ta sama pani dzwoni i prosi o rozmowę z właścicielem...

Do mnie dzwonili, żebym przedłużył umowę. Ok, ale umowa kończy się w grudniu, więc grzecznie mówię, że przyjdę do salonu i obejrzę najpierw telefony. Na co Pani odpowiada, że w salonie nie mogę jeszcze podpisać i w ogóle przedłużanie umowy mogę dokonać tylko u niej - z 39zł miesięcznie do 59zł miesięcznie, dodatkowo z gorszymi zniżkami, niż mam do tej pory.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in