17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
2166

Wydarzenia

PODSUMOWANIE ROKU 2012...

namoR 2012-12-14 19:07:37
Co roku o tej porze mowimy, ze powoli mija kolejny rok...Oj wiele sie dzialo w naszym pieknym powiecie limanowskim, wiele inwestycji i roznych zmian, byly wzloty i upadki, klotnie, sady, koncerty, wypadki, remonty, plotki, wyroki, trudnosci i nieszczescia w wielu sferach nie tylko uczuciowych i finansowych. Bylo wiele dylematow politycznych, zawodowych i niewykorzystanych szans, narzekan, pochwal, medalow, odznaczen, personalnych problemow, sukcesow itd...itd... Jedni przeczytali wiele ksiazek a inni z pewnoscia spedzili duzo czasu na limanowa.in... kiedys stanalem na wadze i stwierdzilem ze mi np. przybylo kilka kilogramow..;) Zapraszam do wpisywania opinii, kazdy z Was z pewnoscia ma inne zdanie na ten temat. Dla jednych byl to szczesliwy, dobry i szczegolny rok, bogaty w przyjemne doswiadczenia ktore przyniosly wiele radosci, a dla innych byl nudny, ciezki, nieciekawy i ogolnie trudny aby zwiazac koniec z koncem. Ja zawsze w to wierze, ze kolejny rok bedzie bardziej optymistyczny i zdecydowanie przychylniejszy dla Was wszystkich. Nie wiem, czy cos tam dnieje na naszym horyzoncie, czy to jakas "Fata Morgana"...?

Serdecznie pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
bearchen 2012-12-14 19:56:36
Ten rok byl ok, ale z checia sie z nim zegnam, bo nadchodzacy to dopiero bedzie super:).

@namoR postanowienia na Nowy Rok juz masz? :P Pochwal sie :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
namoR 2012-12-14 20:06:20
@bearchen
Pewnie ze mam, mimo tego ze kazdy z nas juz wkrotce bedzie o jeden roczek starszy, ja postanowilem to zmienic i bede o piec roczkow mlodszy przez caly nastepny rok :-)...i wiem ze bedzie super:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
bearchen 2012-12-14 20:16:50
Masz racje, roczek za roczkiem leci nieublaganie szybko, ale ja w dalszym ciagu czuje sie jak nastolatka;).
A coz to za eliksir mlodosci zastosujesz? :)
Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
namoR 2012-12-14 20:41:17
Hmmm...eliksir mlodosci mowisz... mam taki jeden, po prostu czlowiek jest naprawde stary dopiero wtedy, gdy œswieczki na urodzinowym torcie kosztuja wiecej niz sam tort:D A po za tym, moj znajomy kiedys mi powiedzial, ze alkohol jest skutecznym eliksirem mlodosci, podobno dorosli po nim zachowuja sie jak dzieci...:-) Jak myslisz, prawda to?:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
bearchen 2012-12-14 21:06:14
Mysle, ze tak wlasnie jest jak napisales :).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
namoR 2012-12-14 22:15:03
Wlasnie przed chwila zadzwonil do mnie kolega z Connecticut i zapytal czy ogladam wiadomosci.....smutno mi sie zrobilo i lzy do moich oczu zaczely sie cisnac, gdy zaczalem myslec jak ten rok konczy sie dla wielu rodzicow tych wszystkich zabitych malych dzieci, ktore przed soba mialy wiele, wiele urodzin, byly nic nikomu niewinne...:-(...Ahhh brak mi slow...ale powiem Wam, ze w obliczu takiej tragedii wszystkie inne przyziemne problemy ktore kazdy z nas ma po prostu staja sie niczym, w jednym momencie znikaja...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
Doradca 2012-12-14 22:39:37
Pozwól Roman, że na Twoje ręce jako naszego przedstawiciela złożę szczere wyrazy współczucia dla wszystkich domkniętych tą tragedią.

Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci. Trudno cokolwiek napisać w takiej sytuacji. Tragiczne wydarzenia w USA uświadamiają nam, że nikt na świecie nie jest na taką okoliczność przygotowany.
:-(:-(:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
Doradca 2012-12-14 22:49:32
Miało być dotkniętych. Przepraszam za błąd.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
Tusik 2012-12-14 22:50:39
Cyt.namoRa: "w obliczu tragedii wszystkie inne przyziemne problemy, ktore kazdy z nas ma, po prostu staja sie niczym, w jednym momencie znikaja..." - powiem krótko: oj tak, dobrze to rozumiem.

Mijajacy rok byl dla mnie rokiem pełnym refleksji, przemyslen zyciowych i szerokich dzialan na niwie pracy spolecznej. Najwiecej trapilo mnie moje zdrowie i moich najblizszych, bowiem bylem stalym "bywalcem" szpitala (zarowno jako pacjent, jak i jako odwiedzajacy)... choćby nawet dzisiaj - moja babcia zaksztusila sie (byla juz sina), zabralo ja pogotowie, myslelismy, ze to juz koniec. Na szczescie teraz jest stabilnie. Dlatego rozumiem to, co jest napisane powyzej.

Czasem jest tak, ze po ciezkim roku, przychodza lepsze lata - jestesmy mocniejsi, na zasadzie: "Co cie nie zabije to cie wzmocni" ;) Licze na to, ze bedzie lepszy przyszly rok, trzeba miec zawsze nadzieje... i trzeba tez trudnosci, od ktorych nigdy nie uciekniemy, starac sie na spokojnie pokonywac (nerwica jest zlym doradca).

Happy New Year! :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
bearchen 2012-12-14 23:03:28
Tak to juz jest na tym swiecie. Dzisiaj jestemy, jutro moze nas nie byc. Nigdy nie wiadomo kto stoi obok i jakie moze miec zamiary.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
namoR 2012-12-14 23:28:25
Dlatego musimy sie budzic w kazdy poranek z usmiechem na twarzy. Witajmy kazdy dzien z szacunkiem, radoscia i miloscia w sercu, ktora zawsze mozemy przekazywac innym nie tylko w komentarzach na tym portalu....
Mimo trudnosci musimy powiedziec sobie glosno w kazdy poranek, ze ten nadchodzacy dzien bedzie dla mnie dobry i udany, pamietajac o tym ze nawet na kamienistej i ciernistej drodze wyrastaja roze, musimy tylko otworzyc oczy i je zauwazyc.
Mijajacy rok dla mnie byl bardzo dobry, mimo roznych trudnosci, 2013 bedzie jeszcze lepszy mimo iz beda trudnosci...
Zycze Wam wszystkim milego weekendu i optymistycznego patrzenia w przyszlosc!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
alim 2012-12-15 00:01:14
Dołączam się do życzeń namoR-a, jak również autorowi Wszystkiego co Najlepsze i nam Wszystkim Lepszego Jutra
Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
namoR 2012-12-15 05:59:05
@Doradca
Od Ciebie i od nas wszystkich przeslalem dalej do Szkoly Podstawowej Sandy Hook w Newtown, CT szczere wyrazy wspolczucia dla wszystkich dotknietych ta tragedia.

Tak to prawda...zadna matka czy ojciec nie sa przygotowani na taka okolicznosc. Powiem wiecej, wysylajac rano swoje pociechy do szkoly, nawet im przez mysl nie przejdzie cos takiego, ze swoje ukochane dziecko w godzinach popoludniowych zobacza lezace w trumnie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
Janek64 2012-12-15 11:00:35
Ten rok 2012 to najlepszy z najlepszych dla mnie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
kris7 2012-12-15 14:36:55
rok 2012 był dla mnie i dla mojej rodziny najgorszy z możliwych,ale pocieszam się że 21grudzień już tuż tuż
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
namoR 2012-12-15 15:48:51
@kris7
Po 21 grudnia przyjda kolejne trudne dni dla wielu, nie pocieszaj sie tym, ze ta data juz sie zbliza.

Wczesniej na forum o temacie "Szlachetnej Paczki" napisales:

"dzięki Bogu że mamy dzieciaki bo tylko one dają nam siłe i motywacje do życia"

Wiem ze razem z zona straciliscie prace w tym roku, mimo tego pamietaj w kazdy dzien o tej sile, motywacji i energii do codziennego zycia. Staraj sie robic wszystko co w Twojej mocy, aby bylo lepiej i aby znalezc jakakolwiek prace w najblizszej przyszlosci ktora pozwoli na to aby usmiech powrocil na Twoje usta i do Twojej rodziny.

Zwracam sie z uprzejma prosba do wszystkich czytajacych moj post o pomoc w znalezieniu pracy dla @kris7. Prosze tych co moga cokolwiek w tym kierunku zrobic o skontaktowanie sie z @krisem na PW. Wsrod wielu czytelnikow na pewno jest tez wielu pracodawcow, wlascicieli roznych biznesow, ktorzy chociaz na chwile moga poprawic byt rodzinie @krisa

Glowa do gory! Nie martw sie, rok 2013 bedzie duzo lepszy od mijajacego :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
kris7 2012-12-15 18:21:54
Dzięki namoR za pocieszenie.Niestety obawiam się że ten 21grudnia nie przyniesie ulgi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
Janek64 2012-12-15 19:07:33
@kris 7 glowa do gory jak napisal namoR Musi byc dobrze i bedzie dobrze szczescie powroci Jezeli potrzeba napisz na pw postaram sie z przyjacolmi Ci pomoc Milej Niedzieli zycze .

Ps napisz bez zawahania na pw . Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
kris7 2012-12-15 19:24:03
dzięki Janek64 .. Tobie też miłej niedzieli życze.Co do pomocy to też dziękuje,wystarczająco dużo pomogła mi już Siodemka na forum szlachetnej paczki swoimi słowami obrażając mnie i oskarżając o zazdrość.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
bearchen 2012-12-15 19:31:00
Pomoc w dalszym ciagu aktualna @kris7. Nie unos sie duma bo to nie o to chodzi. Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
Janek64 2012-12-15 19:31:10
@kris7 nie przejmuj sie taki wpisami a sidemka nie wie co jego czeka byc moze sie nie zastanowil co napisal Ludzie zachwuja sie roznie ale czasem trzeba im wybaczyc Wiem ze sa tutaj osoby na forum ktore pomoga pomoga napewno zeby swieta dla waszej rodzinki byly radosne Tego wam bardzo z serca zycze :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
saleen22 2012-12-16 01:21:24
Romku dzieki ze odworzylez ten temat dla mnie ten rok to "tragedia zyciowa" jest malo napisane...ale modle sie o lepsze 2013 @Bearchen przezyjemy dalej odliczasz ?pleease dont...tez jestem pograzony w smutku i pozdrawiam wszystkich ,,@JANEK64 .pamietam jestes wspanialy,,,chyle czolo i pale swieczke dla tych niewinnych malusiakow,,,ktore ,,nie moge dokonczyc,,:( :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
Janek64 2012-12-16 15:14:45
@Sallen22 tragedia przygnebia a jezeli gina male bezbronne dzieciaki tym bardziej jest to smutne i przerazajace Dlatego gdzie kolwiek sie znajdujemy tu i teraz zrobmy wszystko zeby juz wiecej nie dochodzilo do takich tragedi bo przeciez wiele tez zalezy od nas . Zycie czasem potrafi nam wszystko wywrocic do gory nogami jednak zawsze trzeba wierzyc ze nowe jutro bedzie lepsze ,lepsze dla nas wszystkich bo wtedy bedziemy szczesliwi i lepiej bedzie sie nam wszystkim zylo Pozdrowienia dla cieplutkiej Florydy.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
namoR 2012-12-17 15:11:33
@saleen22
Wiele innych osob mialo duzo wieksze tragedie zyciowe od Twoich, tak wiec glowa do gory! 2013 bedzie lepszy bo przeciez wiele zalezy od nas samych,
tak jak to napisal Janek64.
Pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PODSUMOWANIE ROKU 2012...
saleen22 2013-01-24 20:50:50
@Namor i Janek64...dziekuje..pozdr,,,,wiem ze kiedys poznamy,,wszystkiego najlepszego dla Was w 2013 pozdr,,i zapraszam na Fl na Deep sea fishing :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in