8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

POBIERACZEK

arnilim 2011-11-22 12:33:28
CZY KTOŚ MIAŁ /LUB MA/ PROBLEM Z "POBIERACZKIEM"? SĄDZĄC PO INNYCH FORACH - TEMAT RZEKA. MOZE BY ICH JAKOŚ "UKRÓCIĆ"?!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: POBIERACZEK
djdeejay 2011-11-22 14:48:25
Ja pisałem w artykułach na ten temat, ale w ostateczności zgłosiłem sprawę i mam świety spokój.
Ignoruj, jeśli nadal będą Cię straszyć, zgłoś na policję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: POBIERACZEK
konto usunięte 2011-11-22 17:47:02
Ja wolę trzymać się od pobieraczka z daleka bo wystarczą mi komentarze innych, podobnie jest z serwisem akazoo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: POBIERACZEK
m78 2011-11-22 21:59:10
W "Ekspresie reporterów" - poruszany jest właśnie temat Pobieraczka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: POBIERACZEK
gryf188 2011-11-25 11:46:26
Wyłudzacze kasy . Straszą i licza że ktoś zapłaci. Mi kiedyś dzici zalogowały się , oczywiście potem w zaden sposób nie potwierdziły rejestracji w otrzymanym e-mailu a i tak po kilku dniach otrzymałem maila że dziekują za potwierdzenie rejestracji co jest wymogiem aby jakiekolwiek konto aktywować itd. Następnie po jakimś czasie wysyłają widomości żeby zapłacić kasę.Akurat e-mail był podany do konta do którego bardzo rzadko zaglądam więc po jakimś czasie miałem dokładny wgląd które wiadomości były czytane a które nie. Jesli nie była wiadomość otwierana więc nie mogło być potwierdzenia aktywacji konta. Ogólnie olać i tyle
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: POBIERACZEK
Kociorz 2012-02-24 12:41:28
Ja mam taki sam problem rejestrowałem się w 2010roku a teraz mi dopiero przyszło że nie aktywowałem i pomimo wielu wezwań do zapłaty nie zapłaciłem i przyszedł mi list a w nim nakaz do zapłaty 94.80PLN jeśli w ciągu 7 dni nie zapłacę do sprawa idzie do sądu i zapłacę karę 282.97PLN.I teraz mam pytanie do was mam to zapłacić czy mam nie płacić.Aha odrazu mówie że na ten e-mail który podałem przy rejestracji nie wchodzę od początku 2011 roku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: POBIERACZEK
gargamelek 2012-02-24 13:02:39
Niedawno był na ten temat program na TVN "Uwaga" poczytaj komentarze na ich stonie może dowiesz się co dalej robić: http://www.tvn.pl/programDescription/63/6670/topic/view
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: POBIERACZEK
Kociorz 2012-02-24 13:46:19
Gargamelek dzięki za info, i linka. Czyli wszystko wiadomo trza nie zapłacić :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: POBIERACZEK
upierzonywaz 2012-03-02 13:30:05
pomoc prawna online https://e-prawnik.pl/zamow-opinie/
ja sie tam dowiedziałem i kosztowało mnie to jakies 30zł zdaje mi sie, bo to było jakieś 6 miechów temu. troche sie potargowałem ale bylo warto napisali mi wszystko co trzeba i dziekuje czesc, moze mnie pobieraczek cmoknać w pompkę;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in