Baner Baner
7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
464

Motocykle

Po "ZLOCIE" w Bielsku Białej...

firek77 2012-05-12 20:29:11
Witam,umówiliśmy się w grupie ,którą byliśmy na wspomnioanym zlocie iż nie będziemy wypowiadać się na ten temat na forum żeby Wam nie było żal:) że nie byliście z nami,ale nie mogę się powstrzymać :)od komentarza tego niepowtarzalnego motocyklowego wydarzenia. Pogoda przed wyjazdem nastrajała nas pozytywnie,czym bliżej celu tym miny gorsze(przeciwdeszczówki poszły w ruch i tak już zostały do powrotu),na miejscu ku naszemu zdziwienu okazało sie że zlot jest WIELKI tzn.naszych pięc maszyn i tylko!To nie była nasza pomyłka ,w sensie złe miejsce lub data, choć na początku i takie myśli przyszły nam do głowy. Kompletna klapa jeśli chodzi o zlot,ale dla naszej grupy wyjazdowej to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, jeszcze nigdy nie wracaliśmy z takimi dobrymi humorami (i to bez przekąsu) mimo pogody która trochę utrudniała jazdę na motocyklu. Mam nadzieje że już nie będziemy musieli uczestniczyć w tak "licznej "imprezie motocyklowej bo nasze otwarcie sezonu motocyklowego w Męcinie,Ci którzy byli wiedzą o czym piszę, to było jak impreza masowa w porównaniu z tym wyjazdem.Oby więcej takich naszych imprez a nie bielskowych!https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Po "ZLOCIE" w Bielsku Białej...
ryhu 2012-05-13 12:56:49
HA, HA.
Czyli można by powiedzieć że wczoraj odbył się "I ZLOT MOTOCYKLISTÓW LIMANOWSKICH W BIELSKU BIAŁEJ" :)
Gratulacje i wyrazy uznania za podjęcie tak ciekawej i nowatorskiej inicjatywy :).
Kto wie... może stanie się to coroczną tradycją :P
Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Po "ZLOCIE" w Bielsku Białej...
firek77 2012-05-13 15:13:55
Mam nadzieję że w takie formie i lokalizacji już nigdy, ale np. w Limanowej dlaczego nie,temat jest do przedyskutowania i całe szczęście że mamy to forum bo myślę że dość niewinnie rozpoczął się nowy temat. Pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in