7°   dziś 10°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
1205

Hyde Park

Płatane parkowanie w sobotę

konto usunięte 2014-07-06 12:34:02
Wydaje mi się, że Limanowa to swoisty ewenement pod względem płacenia za parkowanie w soboty. Może warto by było zgłosić jakiś obywatelski wniosek o zmianę tej dosyć dziwnej praktyki (istnieje w ogóle taka możliwość?).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Płatane parkowanie w sobotę
Arwen 2014-07-06 12:36:52
Nie po to burmistrz zlecił budowy różnych parkingów by można było parkować w sobotę za darmo, trzeba płacić i wspomóc spłatę wysokiego zadłużenia naszego Miasta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Płatane parkowanie w sobotę
pinokio12 2014-07-06 12:56:56
Kilkakrotnie ośmieszyłem się w innych metropoliach szukając parkomentru w sobotę. Spotykało to się ze zrozumieniem mieszkańców po wczesniejszym rzuceniem wzrokiem przez nich na nr.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Płatane parkowanie w sobotę
konto usunięte 2014-07-06 15:07:28
Chcieliście dyktatora ze Starej Wsi, to teraz macie płatne parkingi. Ale zawsze można zaparkować na szkolny boisku czy chodniku jak robi nasz wspaniałomyślny namiestnik Limanowej Władysław I Biedny ;)

Tak wygląda parkowanie po "starowiejsku":
http://limanowa.in/img/big_dzi/00/53/07_2.jpg :D :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Płatane parkowanie w sobotę
M44 2014-07-06 18:07:49
Panie @wislak nie wiem czy wiesz ze wrzucanie takich fot bez zgody własciciela i nie zakrywajac nr rejestracyjny podchodzi pod paragraf ?? bo chyba nie zdajesz sobie ze ktos moze ci narobic problemow bez potrzeby :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Płatane parkowanie w sobotę
Arwen 2014-07-06 19:11:46
M44 , jeżeli ten samochód należy do osoby pełniącej funkcję publiczną to piszesz nieprawdę , można wrzucać takie foty, poza tym samochód całkowicie utrudnia przejście chodnikiem , więc należy się mandat,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Płatane parkowanie w sobotę
konto usunięte 2014-07-06 19:19:34
@M44:

Jakbyś nie zauważył, to zdjęcie pochodzi z Limanowa.in, więc powinieneś spytać naszego wybitnego grafika Jakuba T. dlaczego tym razem nie zasłonił tablic. Poza tym jak już tu pisze Arwen, Bieda jest osobą publiczną, więc powinien wiedzieć, że jego działalność podlega ocenie ludzi i nie może robić sobie co chce :)

A prywatnie (pomijając fakt, że to auto Biedy) jestem za tym, żeby publikować takie zdjęcia bez zasłaniania tablic. Osły, które tak parkują powinny liczyć się z tym, że ktoś ich rozpozna :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Płatane parkowanie w sobotę
konto usunięte 2014-07-10 22:18:16
@pinokio12 no niestety przykra prawda, a zamiast coś podyskutować o sprawie to znowu się rozpętała gadka na temat burmistrza, nad czym ubolewam. A rozpętuje ją znowu @wislak, który w sumie pomaga burmistrzowi, bo kogo obchodzi jakieś tam zdjęcie samochodu, ja wolę nie płacić w sobotę niż patrzeć gdzie parkuje burmistrz ale kto co woli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in