20°   dziś 20°   jutro
Środa, 01 maja Józef, Jeremiasz, Aniela, Filip, Lubomir, Ramona
4272

Porady

Plan domu

malinowa 2012-12-27 22:40:36
Witam!
Chciałam zapytać co się bardziej opłaca: kupić gotowy projekt, w którym chcę zrobić dwie zmiany czy rysować nowy projekt?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plan domu
paweell 2012-12-28 08:27:31
To zależy od tego czy te zmiany chcesz zrobić tylko w projekcie czy w dopiero w trakcie budowy. Przemyśl dobrze zakup gotowego projektu bo czesto pozniej okazuję sie ze tych zmian jest bardzo duzo a nie wszystkie udaje się zrobić bez zmian w projekcie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plan domu
maslomaslane 2012-12-28 22:48:37
zalezy jaki projekt i gdzie robisz. ja rysowal caly dom, wszystko jest mojej koncepcji i zaplacilam mniej niz za gotowy projekt,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plan domu
konto usunięte 2012-12-29 21:53:21
Zakup gotowego projektu nie oznacza bowiem, że mamy już przygotowaną całą dokumentację i możemy zacząć kopać fundamenty! Ja bym radził rysować projekt od podstaw u nieprzeciętnego projektanta… bo siedze w tym temacie dość długo…
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plan domu
jozin 2012-12-30 11:53:13
a jakies namiary na dobrych projektantow?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plan domu
betikotek 2012-12-30 13:59:33
mam gotowe plany dwóch domów o róznym standardzie, nie wykorzystany jeden zrobiony przez bardzo dobrego projektanta architekta z Nowego Targu i drugi nowszy/ dom wg tego projektu do obejrzenia/.Chętnie odstąpię! tel.506 367 840.pozdrawiam beata:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plan domu
blondi105 2013-01-02 14:24:39
Polecam narysować projekt u dobrego projektanta,przeważnie kupienie gotowego projektu wychodzi drożej jak narysowanie od podstaw tego co tobie by odpowiadało.Mam znajomą która ma biuro w limanowej ma ul.marka dawny zespół adwokacki.Małgorzata Kubik tel.668-347-507.Rysowała projekt mojej bratanicy jest zadowolona a mnie załatwiała wszystkie papiery do odbioru domu bo ja nie miałam pojęcia za co się wziąść najpierw.polecam;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in