Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
1994

Tematy archiwalne

Plakaty wyborcze

AwM 2010-06-07 16:55:05
Wszędzie pełno plakatów kaczora, a gdy widziałem plakat bronka, to był potargany. Taka kultura pisowców.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakaty wyborcze
konto usunięte 2010-06-07 17:10:47
taki jakby fanatyzm ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakaty wyborcze
domi919 2010-06-07 17:42:37
Od dawna wiadomo, że w Limanowej wygra Kaczyński niestety. Jak dziś zobaczyłem jakąś kobitę starszą z okrągłym kółeczkiem na piersi przyczepionym promującym kaczynskiego to mi się słabo zrobiło.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakaty wyborcze
oskarczan 2010-06-07 19:14:58
Jaruś był "prawie" u nas dzisiaj , ale się obłowił , ten sweterek po bracie z czasów okrągłego stołu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakaty wyborcze
konto usunięte 2010-06-07 19:23:32
Hehehehe PISIORY nigdy nie wiedziały co to jest FAIR PLAY.I ich hasłem wyborczym powinno byc "Spieprzaj dziadu"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakaty wyborcze
konto usunięte 2010-06-07 19:32:20
Hehehehe PISIORY nigdy nie wiedziały co to jest FAIR PLAY.I ich hasłem wyborczym powinno byc "Spieprzaj dziadu"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakaty wyborcze
susek 2010-06-07 23:36:17
dokładnie zgadzam się z AwM jak plakaty Komorowskiego późnym wieczorem wiszą to już rano praktycznie ani jednego nie ma a na ich miejscu kto Kaczyński!!! tak nie powinno być bo też ktoś poświęcił dużo czasu i pieniędzy żeby te plakaty wisiały
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakaty wyborcze
oskarczan 2010-06-08 01:20:45
Jedyne co mi się w Kaczynskim podoba to jego auto , chociaż nie wiem czy to jego bo on przecież prawa jazdy nie ma;p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakaty wyborcze
skorpion 2010-06-08 03:33:36
/Kaczor -nigdy nie będzie prezydentem!!!nie dostanie poparcia od Leppera jak to było z braciszkiem Lechem-wody potopu opadną,Jarek odpłynieeee-może zostanie duchownym,przecież dalej jest w celibacie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakaty wyborcze
konto usunięte 2010-06-08 08:43:33
mam nadzieje że ten pies komorowski co sztucznego penisa dostał tylko nie zostanie prezydentem. Gówno robi i nic soba nie prezentuje...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakaty wyborcze
AwM 2010-06-08 09:46:39
pijar - tylko potwierdziłeś zdanie większości z tego tematu, gratulacje!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakaty wyborcze
loleklima 2010-06-08 12:41:32
ale Komor przynajmniej nie wygląda jak kartofel......
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakaty wyborcze
Gaga 2010-06-08 14:44:37
Najlepszy plakat wisi w ogrodzie pp.Sukienników przy ul.Mickiewicza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakaty wyborcze
AwM 2010-06-09 07:13:36
Są też koło LDK, widać pisowców tam ostatnio nie było. Zresztą się nie dziwię ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakaty wyborcze
domi919 2010-06-09 11:02:37
"Pisiory" są wszędzie tylko coś knują pewnie teraz w swojej siedzibie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakaty wyborcze
susek 2010-06-09 14:19:29
I widać je też na drodze do Jaworza, na Sarczyn, w stronę Laskowej i Męciny w końcu się Komorowski pokazuje:)wczoraj wieczorem widziałem ale rano już ich mniej było więc "Pisiory" nie spią!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakaty wyborcze
niepis 2010-06-10 14:20:32
ale słuchajcie,jakich Swiatowych aktywistów ma Kaczyński bo w niedzielę na nabożeństwie beatyfikacyjnym w Warszawie -tak mi opowiadał gośc który był pod koniec rozwinięto wielki napis"Jarosławie ratuj Limanową".Po pierwsze to wg mnie profanacja tej uroczystości,po drugie cos mi sie wydaje,ze posada destrukcyjna w szpitalu niektórym sie kończy a po trzecie mam nadzieję,ze delegaci wołali w imieniu własnym to przed nierobami trzeba szukac ochrony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakaty wyborcze
konto usunięte 2010-06-10 19:17:23
Ludzie którzy rozwiesili ten plakat są po prostu żałośni. Jednak gdy patrzę na zdjęcia z wizyty Jarosława w Kłodnem coś mi nie pasuje. Brakuje tam fanatyków wycierających brzuchami ścieżkę, gdzie ma zaraz stąpać Jarosław. Taki king115 napewno byłby dobrym wycieraczem :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakaty wyborcze
dionelwa 2010-06-12 12:59:08
Zwracam się do wszystkich którzy są przeciwnikami któregoś z kandydatów. Jeśli widzisz wywieszony na drzewie lub na jaklimś słupie ( w miejscach nie do tego przeznaczonych) zgłaszajcie tego fakt i niech dany komitet płaci za zaśmiecanie oraz wywieszanie plakatów w niewłaściwych miejscach. Zamiast targać plakaty i śmiecić , zresztą po co się męczyć - lepiej dany fakt zgłośić. Niech płacą Kary.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in