Baner Baner
20°   dziś 23°   jutro
Niedziela, 28 kwietnia Paweł, Waleria, Ludwik, Piotr, Bogna, Witalis
1994

Tematy archiwalne

Plakat wyborczy w Łososinie Górnej ??

konto usunięte 2010-07-04 18:59:01
Czy może mi ktoś wytłumaczyć co robi tabliczka na drzewie zaraz przy wyjściu z kościoła zawierająca podziękowania i prośbę o mobilizację podczas głosownia w II turze ?? Chodzi o to że rano jej nie było a już o godz. 18 była i to zaraz pod plakatem jednego z kandydatów, oczywiście oznaczona symbolem danej partii !!?? Gdyby tego było mało zaraz po mszy ksiądz rozmawiał z ludźmi po czym udali się oddać głosy ?? Czyżby nie obowiązywała cisza wyborcza ??!!??!!??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakat wyborczy w Łososinie Górnej ??
konto usunięte 2010-07-04 19:41:17
i po co robisz szum w internecie na ten temat? skoro wiesz ze tabliczki nie było a teraz jest to bierzesz za telefon dzwonisz pod odpowiedni nr i zgłaszasz to odpowiednim organom i tyle. tabliczka o mobilizajce w drugiej turze może chodiz o fekfencję?? co do rozmowy księdza to chodzę do koscioła w łososinie i nieraz widziałem jak nie w dniu wyborów księza rozmawiaja z wiernymi a to ze po kościele ludzie idą do głosowani to normalne bo chyba wiekszość ludzi odwiedza okolice komisji wyborczej włośnie razem z msza swietą
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakat wyborczy w Łososinie Górnej ??
111ksiadz 2010-07-04 20:41:13
No i co z tego żeby zadzwonił.Musiałby się przedstawić.Olano by Go a przez wielebnego byłby szykanowany.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakat wyborczy w Łososinie Górnej ??
DXi12 2010-07-04 21:34:45
To na pewno zrobili ludzie z PO, sabotażyści pier******i
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakat wyborczy w Łososinie Górnej ??
renka010 2010-07-05 07:39:46
Po - laku ciekawe jak w przyszłości powiększysz objętość portfela - bo Komorowski wszystko obiecał z Tusikiem a że niektórzy się nabierają, to mnie nie dziwi,żal że są naiwni!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakat wyborczy w Łososinie Górnej ??
konto usunięte 2010-07-05 10:48:15
tylkoPOwątek założony przez ciebie a jakoś nic nie wnośiśz nowego do tematu. cisza wyborcza się skończyła to moze powiesz co było na tej tabliczce;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakat wyborczy w Łososinie Górnej ??
konto usunięte 2010-07-05 15:57:15
RENKA 010 GDZIE JEST 10 ML .MIESZKAN KTORE KARTOFLE OBIECYWALI PYTAM SIE ????????????????????????????????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Plakat wyborczy w Łososinie Górnej ??
konto usunięte 2010-07-05 15:58:37
SORKI PRZESKOCZYLO MI BLAD .3 ML.NO GDZIE PYTAM SIE ????? W DU...PIE TAM GDZIE PIS MA SWOICH WYBORCOW CZYLI CIEMNY LUD !!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in