Baner Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1994

Tematy archiwalne

PLAGA CIUCHOLANDÓW

konto usunięte 2010-10-07 09:05:00
W Limanowej to praktycznie same ciucholandy, sklep na sklepie... Opłaca się im to ? Czy to wyścig szczurów i przetrwa najlepszy? Który ciucholand godny polecenia?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PLAGA CIUCHOLANDÓW
konto usunięte 2010-10-07 09:19:08
Na ulicy Kosciuszki, zaraz za ul.Krotka jest ciucholand, ponoc niedawno otwarty. W srode wszystkie rzeczy sprzedaja po 1 zl. Niektore rzeczy sa bardzo fajne, nawet nowe. I fajne jest tez to,ze ubrania sa na wieszakach a nie na jednej kupie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PLAGA CIUCHOLANDÓW
Tusik 2010-10-07 11:53:57
Nie opłaca się, ale ludzie chcą coś robić i tak na przetrzymanie... My widzimy tylko jak są nowe sklepy, jak powstają, a nie widzimy tych, które nie wytrzymują i "pękają" pod naporem kosztów i (nie daj Bóg) kolejnych pożyczek, w pewnym momencie "blokada" i krach dotyka właściciela... nie widzimy ile worów z ciuchami im pozostaje, ile worów z drobiazgami zostaje na strychach - w których mają swój "zarobek", i już je nigdy nie sprzedadzą, nie odzyskają... chyba, że na szmaty, bo to co im zostaje, kiśnie na strychach, czy w piwnicy. Smutna prawda, ale drobny handel (co gorsza w wynajmowanym lokalu) się nie opłaca.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PLAGA CIUCHOLANDÓW
Mary27 2010-10-07 12:09:05
Co do tego ciucholandu na Kościuszki to z tej samej firmy ciucholand jest nad sklepem Gol. Jest dwa razy większy i we wtorki mają po 1zł za szmatkę:-) Najlepsze jest to, że właścicielem jest firma Wtórpol. Ta sama firma obsługuje kontenery, do których można wrzucać niepotrzebne już buty, ciuchy itp. Może się zdarzyć, że pewnego dnia, w sklepie na Kościuszki znajdę coś, co wyrzuciłam do kontenera:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PLAGA CIUCHOLANDÓW
Mary27 2010-10-07 12:10:17 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PLAGA CIUCHOLANDÓW
konto usunięte 2010-10-07 12:17:09
Mary27 - bardzo ciekawa informacja
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PLAGA CIUCHOLANDÓW
konto usunięte 2010-10-07 12:17:50
Tusik - masz 100 % racji, ale powiedz mi , skoro drobny handel się nie opłąca, to co się opłaca ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PLAGA CIUCHOLANDÓW
konto usunięte 2010-10-07 13:15:00
Mary27 dobre to. Kiedys tez ogladalam taki program, ze w Nl ludzie wrzucali ciuch do kontenerow, ktore mialy byc przeznaczone dla dzieci w Afryce.Tyle, ze segregacja tych ubran zajmowali sie Polacy, ktorzy odkladali co fajniejsze ciuszki, wywozili do Polski i tam zakladali szmateksy. Polak potrafi. hihi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PLAGA CIUCHOLANDÓW
Janek64 2010-10-07 20:56:57
Czasem widzę jak przed takim sklepem jest kolejka przed otwarciem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PLAGA CIUCHOLANDÓW
Dziku 2010-10-07 21:01:13
Ja tam kocham ciucholandy ;P I gwarantuje Ci że się im opłaca :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PLAGA CIUCHOLANDÓW
szefo 2010-10-10 20:41:48
a ja słyszałem od wieku ludzi że na kopernika na przeciwko delikatesów centrum są fajne ciuszki
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in