17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE

marcinpl 2013-09-12 14:37:48
Witam czy ktoś może polecić fajną pizzerie z smaczną pizzą Limanowa,Młynne,Laskowa,Ujanowice te okolice tylko nie Apollo i Soprano bo tam już nam się przejadła:):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
Aerwin 2013-09-12 15:31:34
Słyszałem, że w Tymbarku jest bardzo dobra. Ale nie mam pojęcia gdzie:P gdzieś na schodkach :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
renesa 2013-09-12 15:37:16
ja poleam pizzerię Veroni (na Konopnickiej, obok szkoły jedynki)
smaczna, niedroga, a niee tylko pizza mi smakuje, polecam mały kebab za 4 zł :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
marcinpl 2013-09-12 15:46:23
A pizza jest z mozzarellą czy innym serem..?:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
Zwierzynka 2013-09-12 17:48:33
Boze nie moge tego czytac, zjem wszedzie kebaba ale nie w Veroni chyba ze ktos lubi ugotowana piers z kurczaka bez przypraw z kethupem i (UWAGA) KOPERKIEM!! Przepraszam ale to nawet w 0,01% nie przypomina kebaba. Odradzam...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
obcy8 2013-09-12 18:14:04
polecam pizzerie "U Mietka" na ul. fabrycznej a także pizzerie "Przy Rondzie" pana Biedy B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
eee 2013-09-12 18:22:53
Będąc wiernym fanem Apollo w ramach urozmaicenia wybrałam się ostatnio z dziećmi do Picante. Poza stromymi schodami i kuszącymi grami, od których nie mogłam odgonić chłopców, wszystko tam było super- miło, przytulnie, w godzinach popołudniowych zero ludzi, a na pizzę-niedrogą i przepyszną, czekaliśmy dosłownie 10 minut-wszystko świeże, smaczne i widać, że nie na skróty. Bardzo polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
Misiek93 2013-09-12 20:01:19
Może w trochę innej okolicy, ale mogę polecić pizzerię w Dobrej "Dominikana"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
abc7 2013-09-12 21:04:33
Mi bardzo podchodzi pizzeria Primavera w budynku "Pensjonat na Wesołej" tam można dobrze zjeść i jest fajny przytulny klimat :)mniam... och ale bym teraz zjadła kebaba stamtąd:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
marcinpl 2013-09-13 00:21:49
Niestety muszę się zgodzić z użytkownikiem Zwierzynka odwiedziłem dziś Veroni i nie jest smacznie zamiast sera ewidentnie na pizzy znajduje się produkt seropodobny...oby jak najmniej takich lokali:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
marcinpl 2013-09-13 00:25:45
No właśnie od znajomych słyszałem raczej niezbyt dobre opinie o pizzy z tego lokalu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
marcinpl 2013-09-13 00:27:40
na pewno się tam zjawie...wypróbujemy:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
Zwierzynka 2013-09-13 07:55:39
Jesli chcecie zjesc cos normalnego to wybierzcie sie do Zajazdu Pod Jodlowa Gora w Tymbarku :)polecam kurczaka z jablkami i watrobka oraz placki :) mniam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
lolo12 2013-09-13 10:17:50
Pizzeria Primavera ma jedna z najlepszych pizz na terenie Limanowej ciasto jest cieniutkie bardzo dobry ser .No ale jak wszedzie sa gusty i gusciki ,jezeli ktos lubi ciasto wyrosniete z dodatkami i serem bylejakim to polecam Soprano.W poniedzialki Primawera ma super promocje duza pizza w cenie malej .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
Laszka 2013-09-13 12:34:32
pizze hmmm ? jeszcze nigdy nie miałam żeby smakowało mi wszystko w jednej pizzeri, w pizzeri pikante nie są za bardzo dobre pizze za cienkie ciasto no i są już gotowe niestety:( do algi nie chodzę bo się zrobiła speluna i wygląd mi nie odpowiada, apollo wystrój bardzo ładny przytulne miejsce dawniej mieli dobre pizze trochę się po gorszyło, zamówiłam tam pizze i było bardzo mało składników a to była pizza z bekonu czyli u nas boczek i z początku myślałam że pizza nie do nas że kelnerka się po myliła ale nie znalazłam tylko 3 kawałki tego niby bekonu i kurczaka 4 przesada:( w pizzeri soprano lubię pizze na grubym cieście są bardzo dobre na cienkim nie za bardzo twarde ciasto a ma być włoskie, i została ostatnio otwarta pizzeria veroni muszę przyznać że jedyny lokal gdzie może zaglądnąć nawet człowiek niepełnosprawny bo nie ma schodów, pizza jest bardzo dobra świetne ciasto miękkie i nie zawsze jest okrągła jak jadłam tą pizze to poczułam się jak we włoszech gdzie pizza nie ma kształtu a co do kebaba faktycznie stolik o bok dostał mięso kebab a na mojego to brakło i dostałam fileta z kurczaka, proszę dobre macie jedzenie jak np. pierś z kurczaka na szpinaku nie psujcie tego jak czegoś nie ma nie zastępujcie tego innym produktem to chyba na tyle jeżeli chodzi o pizzerie w rynku:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
dexter 2013-09-13 13:32:24
Byłem fanem Picante do póki nie powstała Veroni, pizza pyszna lokal fajny:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
Zwierzynka 2013-09-13 13:52:23
Owszem w Veroni sa bardzo dobre pizze i polecam ale kebabow to oni nie umieja robic.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
marcinpl 2013-09-13 14:39:45
Z tą pizzą to można się trochę przesada...znam lepsze lokale:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
marcinpl 2013-09-13 14:49:42
Hmmm dzisiaj sprawdzone...lolo chyba dobrego sera nie jadłeś/jadłaś bo ten z Primavera dobry na pewno nie jest...pizza w tym lokalu mocno średnia...ale z tym Soprano to się zgodzę tam jest jeszcze gorzej...a kiedyś jak robiłem zakupy w Biedronce przy ulicy ul. J. Piłsudskiego to sympatyczny Pan kierowca ładował mąkę na wózek rozglądając się strasznie na boki czy nikt go nie widzi heheeh... mąka typ 650...8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
marcinpl 2013-09-13 14:56:11
ale temat nie dotyczy tylko rynku Limanowskiego...cały powiat jest brany pod uwagę...w Limanowej jest bardzo słabo z pizzą nawet jeden lokal z tego co wiem nie serwuje pizzy z prawdziwą Mozzarellą...włosi w Limanowej nie pojedzą:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
limonka 2013-09-13 17:59:36
@marcinpl - jak sądzę - a trochę siedzę w temacie - większość pizzerii nie stosuje prawdziwej mozzarelli. Po pierwsze w wielu wypadkach mozzarella oferowana przez firmy zaopatrujące gastronomię jest mozzarellą tylko z nazwy, a po drugie cena. Ser w pizzy jest najdroższym dodatkiem, więc chcąc mieć konkurencyjną (czytaj - niską) cenę wyrobu finalnego, trzeba stosować tańsze zamienniki. Dla porównania - włoska mozzarella ok. 30-40 zł/kg, polska ok. 20-25 zł/kg, sery zółte ok.14-20 zł/kg. Pół biedy gdy jest to prawdziwy ser zółty. Obecnie sporo serów jest z dodatkiem oleju jadalnego.
Oczywiście nie twierdzę, że robią tak wszyscy.
A jeżeli chodzi o Włochów, to widziałem kilkunastu, którzy zjedli pizzę serem innym niż mozzarella i im smakowało.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
marcinpl 2013-09-14 00:54:04
Często bywam w Makro Mozzarella Galbani kosztuje 25 za kilogram jest to oryginalny włoski ser...te ceny masz troszkę nie na czasie bo za 14zł dzisiaj prawdziwego sera nie kupisz jedynie produkt seropodobny....konkurencyjne ceny???a może są ludzie którzy chcą jeść smacznie a nie tanio heh
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
kpiarz 2013-09-14 11:10:29
Proszę Państwa, temat nieco zszedł z kwestii kulinarnych na bardziej ekonomiczne, zatem się troszkę wtrącę. To nie prawda, że jak coś jest smacznie zrobione i z dobrej jakości produktów, to musi być automatycznie drogie. Jak napisał Pan @marcnpl, oryginalna włoska mozzarellę można nabyć w cenie ok 25 zł/kg. Wszystko zależy od właściciela lokalu i jego chęci zysku, czyli jednym słowem od narzuconej marży. Mój znajomy kucharz, który "wyplątał" się już po niejednej bardziej lub mniej renomowanej restauracji twierdzi, iż bez problemu może zrobić 30 l kocioł zupy za 20-25 zł. Potem porcję 250 ml takiej "polewki" (bo trudno to inaczej nazwać) lokal serwuje w cenie np 4 zł. Kto umie matematykę łatwo policzy. 120 porcji x 4 zł = 480zł. odejmujemy koszty kilku-dziesięciominutowego gotowania i mamy zysk brutto :)

Reasumując - można zjeść smacznie, w przyzwoitej cenie i przyzwoitej jakości, pod warunkiem, że właściciel lokalu był przedsiębiorcą nastawionym na zysk a nie wyzysk klienta :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
limonka 2013-09-14 13:35:25
@marcinpl - przecież napisałem, że w cenie 14-20 zł można kupić wyroby seropodobne z dodatkiem oleju jadalnego.
Oczywiście, że w Makro lub innych dyskontach można kupić towary w atrakcyjnych cenach. Ale często lokale na prowincji skazane są na towar dostępny na lokalnym rynku lub oferowany przez zewnętrzne firmy zaopatrujące gastronomię. Ich ceny nie zawsze są atrakcyjne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
marcinpl 2013-09-14 14:06:05
limonka zgodzę się z Tobą ale wszystko zależy od chęci restauratorów...w Limanowej są wyjątkowo leniwi:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
marcinpl 2013-09-14 14:13:16
dokładnie..!np. w Krakowie można zjeść pizzę z prawdziwym serem za ok 30zł w Limanowej płaci się 20 za coś co obok pizzy nawet nie stało...a śmiesznym jest stwierdzenie że to np. jest za drogo,jak stać kogoś na pizzę za 20zł plus napoje,piwo to na pewno stać go również na te 30zł a nie je wtedy ścinków z okolicznych sklepów lub hurtowni:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
kpiarz 2013-09-14 14:31:38
Pani limonko, nie przesadzajmy. Kraków jest jakieś 70 km i niektórym rodzinom już opłaca się jeździć na duże zakupy po "spożywkę" na użytek domowy, a co dopiero takiemu właścicielowi pizzerii czy restauracji. Na produkty lokalne to są skazani ci leniwi i kiepsko myślący ;) Poza tym jak podejdziesz ze 2-3 razy do lokalnego marketu i zapytasz o mozzarelle, to ja ktoś w końcu sprowadzi :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
kanapka 2013-09-17 17:34:42
Co sądzicie o pizzy w Dobrej w Starym Młynie??? Włoska receptura. mNIE bardzo smakowała. :) Mogę z czystym sercem polecić !!!!! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
marcinpl 2013-09-17 21:50:19
Ja dzisiaj dałem 2 szansę Picante i drugi raz się zawiodłem...Pizza z kapustą pekińską MASAKRA! jak już pisałem dla Włochów to profanacja...ser byle jaki reszta składników tak samo na niskim poziomie:|Nie polecamhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
bearchen 2013-09-18 00:01:05
Najlepsza pizza to pizza domowa! ;). Dajesz co chcesz i ile chcesz :).
Szczerze przyznam, ze w Limanowej to ciezko o dobra pizze.
To juz mrozonka z supermarketu zawiera wiecej skladnikow niz te prosto z pieca.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
marcinpl 2013-09-18 01:00:44
A może pora to zmienić:P Zrobić lokal nie koniecznie w Limanowej z prawdziwą pizzą na poziomiehttps://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">może dość amatorszczyzny i zaniżania poziomuhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
konto usunięte 2013-09-18 10:04:59
"Mozzarella Galbani jest to oryginalny, włoski ser" - to jest dowcip roku:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
marcinpl 2013-09-19 01:06:35
Tak Galbani to w 100% Włoska marka...w prawdzie w Polsce dystrybucją zajmuje się President ale to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek...oczywiście rozmawiamy o Galbani Professionale.!to chyba normalne że nie o serach z Tesco itb.8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
Mikolaj12345 2013-09-21 14:37:22
I tak najlepszą pizze na terenie Limanowej ma Pizzeria Primavera!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
oskarczan 2013-09-21 14:40:35
ja na primawere zawsze z moją dziopą chodzę na wjejskom durzom , lone i orażade , dobry klimat i mam gdzie postawić moje audi a6 w białych skórach i za parking płacić nie czeba
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
M44 2013-09-21 14:42:47
@Mikolaj12345 zgodze sie , przynajmniej nie robią karpatki jak w veroni . w soprano dawniej jak zamawiałem była ok obecnie samo ciasto i ser i i minimum dodatków i czesto z dowozem dostawałem ciasto tzw zakalec albo przypalone gdzie jezeli było przypalone to pizza była zalaka i to dosłownie zalana ketchupem . apollo dalej trzyma standard alga się poprawiła ale chyba dalej nie to .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
krab 2013-09-21 23:59:15
dexster masz racje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
krab 2013-09-22 00:09:04
Ja i moi znajomi uwielbiają pizzerie Primavera jest tam pyszna pizza ,super hamburgery a jeszcze lepsze tortille jednym słowem czysto miło smacznie i przytulnie .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
krab 2013-09-22 00:21:27
Primavera to super lokal na pizza pyszna i godna polecenia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
marcinpl 2013-09-22 11:10:50
heh a ja ostatnio zawitałem do instytucji o nazwie salam...zajmuje się sprzedażą nabiału...Pan który tam obsługuje pięknie mi opowiadał która pizzeria jaki serek od nich kupuje...ja kupiłem sobie na wypróbowanie PolMlek niby Mozzarella ale ta cena 15 zł trochę mi się dziwna wydała...Pan pięknie reklamował że niejaka Veroni jest podstawowym odbiorcą tego sera..no a sam serek?? w domu doczytałem że to produkt seropodobny..jakość koszmarna kompletnie bez smaku:|Pan sprzedający te sery powiedział że to najlepszy jaką mająhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png"> nie dziwie się że pizza w Limanowej wygląda jak wygląda skoro lokalny dostawca tak do tego podchodzi...no ale dla chcącego nic trudnego:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
limonka 2013-09-22 17:25:58
A nie mówiłem !:)
Siedzę w temacie od kilkunastu lat, to trochę wiem. I nie mówię tu tylko o rynku limanowskim. Sporo lokali idzie na łatwiznę. Minimum kosztów - maksimum zysku. Generalnie liczy się klient masowy, bo smakoszy gotowych zapłacić większe pieniądze za dobry produkt jest mniejszość. Dla większości ważne żeby było w miarę smaczne, dużo i tanio. Często jednak jest niedużo. Smak to rzecz gustu, a gustach trudno dyskutować. Cena jest wartością względną. Zależy co dla kogo jest tanie, a co drogie. Aby prowadzić pizzerię (i nie tylko) oferującą dobry produkt, trzeba być pasjonatem. Przed paroma laty słyszałem o pizzerii w okolicach Zakopanego, której właścicielka po produkty regularnie jeżdziła do Włoch.
Ponadto o jakość powinni dbać także pracownicy. A z tym jest już bardzo różnie. W lokalach gastronomicznych czasami pracują ludzie przypadkowi, którym niejednokrotnie nie zależy na jakości produktu. Jest zamówienie, to trzeba je zrealizować. Nieważne jak. Aby tylko "poszło". A czy klient będzie zadowolony i wróci, to ich za bardzo nie obchodzi. Niestety, ale pracownik i jego praca muszą być regularnie kontrolowani.
Myślę, że na rynku limanowskim jest stosunkowo niewielka konkurencja. Jeżeli jest duży popyt na to co jest oferowane, to nie ma się co wysilać. I tak pójdzie. Ile tutaj jest pizzerii ? 4-5 ? Dla przykładu w takich Gorlicach lokali oferujących pizzę jest ok. 15.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
bearchen 2013-09-22 21:56:29
Kazdy biznes nastawiony jest na zyski.
Pieknie i smacznie jest przez pierwszy miesiac moze 2.
Z czasem jakosc stopniowo spada a w gre wchodzi ilosc. Na wielu restauracjach, knajpach, czy pizzeriach mozna to zaobserwowac.
Wiekszosc z nas nie jest taka dociekliwa czy "wybredna" :P jak @marcinpol, ktory nawet pochodzenie sera w pizzerii veroni wytropil :))).

Te wszystkie pizze w Limanowej nie sa rewelacyjne, ale jadalne :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
konto usunięte 2013-09-22 23:17:54
:) Miałam przyjemność dosłownie RAZ w życiu skosztować ORYGINALNĄ, włoską mozzarellę (a różnych mozzarelli - również niby "oryginalnych" próbowałam sporo).
Jej smak jest nieporównywalny do żadnej z "mozzarelli" dostępnych w sprzedaży detalicznej.
Są to kulki (kule), które wyraźnie mają "zarysowaną" twardszą, łuszczącą się skórkę z przepysznym, mięciutkim, delikatnym wnętrzem.
Nie pamiętam dokładnie ceny, ale kwota 25zł wydaje mi się, że bardziej dotyczyła sztuki, niż kilograma.
W każdym bądź razie, jak będę miała możliwość, to spróbuję kupić Professionale i napiszę opinie ;).
Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
marcinpl 2013-09-23 00:28:31
naprawdę przez przypadek się dowiedziałem od jednego z pracowników...:) nie wiem czy to prawda bo podobno wspomniana pizzeria ma innego dostawce..no ale dlaczego pracownicy hurtowni mieliby kłamać...niech będzie jak chce...a pizze w Hexe ktoś jadł,słyszałem że niezła??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
marcinpl 2013-09-23 00:33:14
sieć Makro bo tam kiedyś kupowałem ten ser prowadzi sprzedaż hurtową nie detaliczną...:D ale ser polecamhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png"> Pozdr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
Poldeusz 2013-09-23 00:35:26
Najlepsza? domowa, prosto z pieca.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
bearchen 2013-09-23 01:30:39
Ja pragne zaznaczyc tylko, ze moje posty nie dotycza pizzerii Veronii( a widze, ze tylko o ta pizzerie sie w duzej mierze rozchodzi). A to z tego wzgledu, ze nie mialam okazji jeszcze tam skosztowac pizzy. Zatem piszac "wszystkie pizzerie w Limanowej" jest krzywdzace dla tych przeze mnie nie odwiedzonych.

@marcinpol
Mysle, ze u Ciebie to nie jest tak, ze byles w Veronii, zjadles pizze, ktora Ci nie smakowala i postanowiles sie podzielic z nami ta informacja. Osobiscie Twoje posty traktuje jako antyreklama dla firmy Veronii. Chyba tylko idiota idzie do pizzerii a potem wymysla i prowadzi dochodzenie kto i jakie sery stosuje z jakiej firmy pochodza i ile kosztuja. A potem bezczelnie wypisujac.. ze.......".przypadkowo dowiedzialem sie od pracownika."
Nie mam nic do Ciebie i nie odbieraj tego jako atak na Twoja osobe, ale czlowieku przeciez golym okiem widac, ze chcesz zepsuc opinie tej firmie. Po co to robisz?. Jak Ci nie smakowalo i uwazasz, ze pizzeria nie zaspokaja Twoich wymagan smakowych to po prostu tam nie chodz. Wszelkie wskazowki sa dobre, ale takie na sile przedstawianie kogos lub czegos w zlym swietle jest wrecz zenujace i bardzo nieumiejetnie to robisz. Masz prawo oczywiscie pisac publicznie o wszelkich nieprawidlowosciac, ale potwierdz to dowodami. Nie plotkami i tym co zaslyszales od kogos.
Dobrej nocy i spusc z tonu. Bo mimo tego, ze w Veronii jeszcze nie bylam, to teraz tym bardziej sie tam wybiore. I zapewniam Cie, ze rozkoszujac sie smakiem z pewnoscia nie skupie sie na tym, czy ser byl po 20 czy 50 zl od lokolanego czy miedzynarodowego dostawcy.
W dalszym ciagu mam problem zeby zrozumiec takie zachowanie ludzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
marcinpl 2013-09-23 07:34:56
moje posty traktuj sobie jak tam chcesz..to już tylko Twoja interpretacja..nie wiem natomiast czy wiesz o czymś takim jak prawo konsumenta i tak interesuje mnie za co płace w danej pizzerii bo jest to za moje zarbione pieniądze..każdy ma prawo do swojej własnej opinii tak było jest i będzie..a ja nie mam zwyczaju chwalić tego co mi nie smakuje na siłę a po co miałbym to robić..natomiast z Twoich postów można nawet podejrzewać że trochę boli Cię głowa tylko tak naprawdę o co to niewiadomo:D dzisiaj ogoliłem się golarką Gillette..jak napisze że mi się zle goliło to znowu powiesz że oczerniam tą firmę i nie wiadomo na czym mi zależyhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">to że ktoś ma trochę większe wymagania w głowie Ci się widze nie mieści,no to masz problem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
alicjab 2014-07-10 11:43:18
Też uważam że niestety gastronomia dba o swoich klientów tylko na początku działalności chociaż są wyjątki które dbają cały czas o jakość i smak ja w Limanowej wpadam do Mekonga na sajgonki cały czas są równie smaczne oraz ryby dla mnie rewelacja.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
konto usunięte 2014-07-10 20:57:02
W Zamieściu jest niezła pizzeria. Często dowożą jedzenie młodzieży internetów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
cogito 2014-07-11 09:38:31
Caverna ul Piłsudskiego- różne rzeczy były w tym budynku (murowana piwnica, hades, underground) ale teraz trzeba przyzna że restauracja na poziomie i pizze mają pyszną :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
paulinka46122 2014-07-14 19:36:43
Witam polecam pizzerie-bar "Esmeralda" w Słopnicach Górnych jest tam bardzo fajnie pizza "marletto" przepyszna z reszta jak i inne:)można tam śąść spokojnie nie przejmując się ze nie ma miejsca jst tam też bilard jak i gry na automatach :)Super polecam serdecznie :):):D:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
konto usunięte 2014-07-14 19:55:42
@kpiarzuś:

Tobie nigdzie się nie opłaca jeździć poza swoją ukochaną Starą Wieś, bo tylko tam czujesz się bezpiecznie :)
Znalazł się ekspert od pizzy. Pewnie przejadłeś już z tuzin pudełek za pieniądze mieszkańców, że odważasz się zabierać głos w tej dyskusji :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIZZERIA LIMANOWA I OKOLICE
dar 2017-02-04 18:02:29
nie polecam pizzy z primavery na wynos. zamowiona mala pizza z kurczakiem i druga ostra. wyglad i smak fatalny. nie wiem jakim cudem ale na ciescie zero sosu, ketchupu tez brak. pizza z kurczakiem posiadala pare llasterkow szynki troszke pieczarek i odrobine sera bez sosu oraz pokrojone stare naggetsy!! nigdy wiecej tam nie zamowie bleehttps://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in