Baner Baner
21°   dziś 21°   jutro
Czwartek, 02 maja Zygmunt, Atanazy, Anatol, Longina, Tola
4272

Porady

Pizzeria Apollo - czyli obrzydzenie do pizzy.

KrytyCzka 2012-10-06 16:32:06
Witam.. Nie wiem czy tylko ja straciłam apetyt na pizze z powodu włosów w naszej zamówionej pizzy. O godzinie 16:00 dotarła moje zamówienie. Otworzyłam- zamawiałam bez pieczarek i z groszkiem to dostałam na odwrót. A na dodatek w pizzy były włosy !8o szczyt wszystkiego !.. Już wiem, że nigdy tam nie zamówię pizzy ! :|
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pizzeria Apollo - czyli obrzydzenie do pizzy.
leo 2012-10-06 16:58:37
Mi bardzo smakuje i nadal uwazam ze jest najlepsza!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pizzeria Apollo - czyli obrzydzenie do pizzy.
Elizabet131 2012-10-06 17:03:00
@gueene widzisz powyższą wypowiedż jakie dobre są w Pizzerii "Apollo" a tak się zachwycałeś i krytykowałeś inne pizzerie na forum...pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pizzeria Apollo - czyli obrzydzenie do pizzy.
KrytyCzka 2012-10-06 17:52:56
Ja nie piszę, że tam są nie dobre pizzy ! . Tylko co w niej jest ..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pizzeria Apollo - czyli obrzydzenie do pizzy.
konto usunięte 2012-10-06 18:07:53
Tyle razy tam pizze jadłem i zawsze była ok. Poza tym wątek o pizzeriach już był, a odgrzewane smakuje nie najlepiej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pizzeria Apollo - czyli obrzydzenie do pizzy.
KrytyCzka 2012-10-06 18:50:27
To nie wiem czy ja mam tylko takiego pecha czy coś, ale już 2 razy miałam taką sytuację .. Owszem.. Pizzeria Apollo była moją ulubioną pizzerią <przesiadywałam tam ciągle z koleżankami>, lecz teraz czuję niechęć i obrzydzenie do niej ..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pizzeria Apollo - czyli obrzydzenie do pizzy.
misiek33 2012-10-06 19:26:37
co za sztuka obsmarowac kogos pod pseudonimem kryjac swa tozsamosc? trzeba
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pizzeria Apollo - czyli obrzydzenie do pizzy.
pinkfloyd 2012-10-06 20:02:36
Pod pseudonimem można prawie wszystko i nazywa się to między innymi "konkurencja",ale jeżeli zobaczymy prawdziwy podpis-to też może to być nie do końca wiarygodne,bo włos może też być samego konsumenta,ale nie zawsze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pizzeria Apollo - czyli obrzydzenie do pizzy.
EarlGrey 2012-10-06 22:01:19
Ale masz straszny problem "KrytyCzko" :/... Co mnie obchodzi Twój włos w pizzy?! Ciekaw jestem czy Ty jako pracownik jakiejś tam instytucji świadczysz swoje usługi też w 100% dobrze? Na pewno Twój gość, który był u Ciebie na obiedzie, nie pisał na publicznym forum, że znalazł włosa w kotlecie, którego mu przyrządziłaś i następnie podałaś! Weź się opanuj! Na przyszłość zawracaj ludziom głowę poważniejszymi problemami, bo do cholery, kogo to obchodzi, że miałaś włosa w pizzy!!!???

Pozdrawiam,
EarlGrey
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pizzeria Apollo - czyli obrzydzenie do pizzy.
mon 2012-10-06 22:47:12
@EarlGrey- :)zrób sobie mocną -herbatkę ,najlepiej w porcelanowej rozgrzanejfiliżance ,napewno lepiej sie poczujesz.;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pizzeria Apollo - czyli obrzydzenie do pizzy.
EarlGrey 2012-10-06 22:51:23
Masz rację @mon :) jestem coś dziś nieco rozdrażniony :]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pizzeria Apollo - czyli obrzydzenie do pizzy.
KrytyCzka 2012-10-06 23:04:45
1. Nie prowadzę żadnej restauracji itd :) 2. Włos był pomiędzy ciastem a serem, czyli nie mógł mi tam zlecieć :)I to był krótki, czarno-siwy włos a ja mam długie,brązowe :)4. 3.To, że wyrażam swoją opinię to nie znaczy żeby od razu na mnie najechać ;)

Pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pizzeria Apollo - czyli obrzydzenie do pizzy.
mokasyn 2012-10-07 09:00:49
Ja tam się nie dziwię. Jesienią ludziom gęsto wypadają włosy. Uzbrójcie się w cierpliwość. Prawdopodobnie w zimie pizza będzie bez "atrakcyjnych" dodatków i wszystko wróci do normy. Pozdrawiam. Hawk!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in