Baner Baner
7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1994

Tematy archiwalne

PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...

skorpion 2010-05-10 17:29:23
...kwiaty ,znicze-składa się na grobach na cmentarzu-pisuary znowu odstawiają szopkę-pałac prezydencki jest własnością WSZYSTKICH POLAKÓW a nie tylko zakłamanych katolików-prezydent może być innej wiary,innej rasy-jak np. w USA-i co wtedy???PiS jak kiedyś PZPR-jedyna słuszna droga-wkrótce carem w pałacu będzie Dziwisz ,ale chyba tylko w pałacu ,Jarek będzie portierem cdn....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
adzik 2010-05-10 19:14:25
Oby nie nastąpił ciąg dalszy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
nikoret 2010-05-10 19:25:12
tragedia z tym pisem, nie znudziło im się jeszcze odstawianie pokazowych szopek,jak mieli ochotę cos uczcić to wystarczyło iść do kosciola pomodlic się, zapalic lampke na cmentarzu i tyle, a nie pokazówy urządzać, choć w sumie, sami się gubią,biedaki, prezydenta na wawel wysłali to za daleko im jechać się wydaje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
PhoEniX 2010-05-10 20:21:41
... i zaistniał w wielim świecie, bo w sieci PAN SKORPION - zaspokaja powoli swoje marzenia o byciu sławną osobą i leczy swoje kompleksy wypowiadając się na ogólnopolskim forum dla plotkowiczów - ostatnio - na limanowa.in na tematy, o których nie ma bladego pojęcia (i nie mówię że ja takie posiadam). I pewnie zaraz pod moim komentarzem przeczytam dziecięcą myśl Pana Skorpiona że powinienem się leczyć na głowę lub nie powinienem się wypowiadać bo mój iloraz inteligencji nie dorasta do pięt wielce sznownego DZIECKA NEO, Pana Skorpiona. Jesteś poprostu zaj***ty
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
maxxx 2010-05-10 20:28:33
I warto zauważyc, że Skorpion nie porusza innych tematów...ciekawe dlaczego...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
MUZZY 2010-05-10 20:45:53
skorpion sam piszesz że "pałac prezydencki jest własnością WSZYSTKICH POLAKÓW" - więc także ich - ...j Ci do tego!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
Janek64 2010-05-10 20:57:51
cdn... -nie nastąpi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
odessaxxx 2010-05-10 21:59:30
Czyzby -100lec zmienil sie w skorpiona?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
adzik 2010-05-10 22:14:23
A właśnie, odessaxxx, coś dawno nie było na forum 100lca, który też gnoił ludzi i tego, jak mu tam... hikrusha. Może to ta sama osobistość? Jakże wybitny PAN SKORPION.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
konto usunięte 2010-05-11 03:35:13
a wiesz skorpion dlaczego znow pod palacem prezydenckim? bo dla wielu Polakow, dopoki nie zostanie wybrany nowy prezydent, bedzie to miejsce, kojarzace sie im wlasnie ze s.p. Prez. Lechem Kaczynskim. To tak jak bys mowil, ze nie powinni ludzie zaswiecac zniczy, klasc kwiatow przed pomnikiem Papieza Jana Pawla II i tym podobne miejsca. Owszem, w przypadku palacu prezydenskiego to sie wkrotce zmieni, ale poki co, nie ma w tym nic zlego... I nie masz racji, mowiac ze to szkopka, ze na pokaz, bo zauwaz, ze byl tam nie tylko PiS, a i msze w kosciolach tez byly... Czy ty naprawde nie masz o czym pisac? Ciagle tylko najezdzasz na PiS? Placi ci ktos za to? Moze to w ramach kampanii wyborczej PO? "Zrobic wszystko, by opinia publiczna i obywatele znienawidzili PiS i Kaczynskich". A i kard. Dziwisza tez sie ciagle czepiasz. I to w taki malo sensowny sposob... Eh...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
skorpion 2010-05-11 06:15:42
Marysia1985-może coś o wolnej miłości-zacznij temat-free love!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
skorpion 2010-05-11 06:20:12
u mnie na zegarku w tej chwili jest 24.18-politykę z daleka lepiej widać...i nie tylko-pozdrawiam wszystkich z Limanowej i okolic!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
konto usunięte 2010-05-11 07:44:41
Marysia 1985?? skoro tak jestes za pisem, to prawdopodobnie to 1985 to nie Twoja data urodzin!! na pisiorow glosuje tylko starszyzna, ktorej latwo namecic w glowie! to tak jak w rosjii tam tez staruchy maja stalina za bohatera a do tego to do 10 KwIETNIA 2010 mysleli ,ze niemcy zabijali polakow w katyniu! zrezta pewnie nadal tak mysla!pozdr dla leppera i rydzyka- na nich tez glosujesz?? przeciez to przyjaciele pisu!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
konto usunięte 2010-05-11 08:41:13
sKORPION normalnie skąd Twoje słownictwo zawiera MAUZOLEUM przeciez w podstawówce jeszcze o tym nie mowią hehehehe <retyn jestes i TYLE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
odessaxxx 2010-05-11 08:42:01
Chyba 100lec rozszyfrowany .....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
konto usunięte 2010-05-11 08:45:29
Didda wyobraź sobie że wykształceni i mądrzy ludzie czyt ci co mają powyżej 20 lat głosują na PIS. Bo na chołotę tylko działa propaganda PO. Kto zna fakty ten na tych nierobów z PO nie głosuje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
skorpion 2010-05-11 11:40:07
glosnik24 w moim przedszkolu uczą o leninie-że wiecznie żywy i odpoczywa właśnie w mauz...i jaki to on był "prawy i sprawiedliwy" a w podstawówce teraz jesteśmy przy diinozaurach...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
111ksiadz 2010-05-11 15:11:18
skorpion-dziękuję za pozdrowienia.To co?-okolice N.Jorku,Miami Detroit czy Atalanty,a może Toronto lub Montreal.Chyba że Brasil? Tutaj jest fajnie,cicho,spokojnie a ludzie właśnie tacy jak na tym portalu-może więcej nawiedzonych.Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
Gaga 2010-05-11 16:16:24
Miła candy,licz się ze słowami,bo wg twojej pisowni,więcej chołoty może być/sądzę,że jest/ po przeciwnej stronie.Poziom twojej pisowni,świadczy o twojej umiejętności posługiwania się językiem ojczystym.A tak na marginesie poprawna pisownia to Hołota.Pozdrawiam,też wykształcona i głosująca na PO.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
konto usunięte 2010-05-11 17:54:36
@Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"... u mnie na zegarku w tej chwili jest 24.18-politykę z daleka lepiej widać...i nie tylko-pozdrawiam wszystkich z Limanowej i okolic!!! skorpion 2010-05-11 06:20:12 - u mnie tez wtedy taka godzina byla :P W ktorej czesci USA jestes? Didda, czy twoim zdaniem, mlody wyksztalcony czlowiek (za takiego sie uwazam) nie moze glosowac na PiS? No coprawda PO opowiada, jaki to termin wyborow niekorzystny dla nich, bo na nich tylko mlodzi ludzie glosowac beda i oni wyjada w czerwcu i lipcu na wakacje - wiec juz wiadomo jaka beda miec wymowke, jak przegraja!!! Ale to bynajmniej prawda nie jest, ze na PiS to tylko starsi glosuja! A i jeszcze jedno - jesli zaglosowalabym na Kaczynskiego, to na leppera juz nie moglabym, bo glos mozna oddac tylko jedno, a po drugie to nie slyszalam, ze rydzyk tez kandyduje!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
piotrlimano 2010-05-11 18:04:51
Dziecko-dlaczego zadajesz głupie pytania?-przecież tej godziny nie było w Los Angeles.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
konto usunięte 2010-05-11 18:35:42
Do mnie piotrlimano piszesz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
konto usunięte 2010-05-11 19:14:23
a bo to USA to tylko L.A.? Wiadomo - jezeli w Polsce byla 6:20, u skorpiona 24:18 (20) - 6 godzin roznicy, wiec napewno to jest wschodnie wybrzeze, ale i to nie jest maly teren!!! Wiec dlaczego to glupie pytanie - moze to byc ktorykolwiek polozony na wschodnim wybrzezu stan - od Maine, poprzez Nowy Jork, District of Columbia, Virginie.... i kilka innych, po sam koniec Florydy!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
konto usunięte 2010-05-12 08:30:22
Candy.. ja nie bronie PO,nie ma na kogo glosowac tak naprawde, ale i tak PO ywdaje mis ie najrozsadzniejsztym wyjsciem! dziwi mnie fakt, ze ktos wyksztalcony glosuje na PIS. proste.. kazda partia , kotra dostanie sie do wladzy robi syf i ma ludzi gleboko w dupie, ale czy Ty nie pamietasz co bylo , gdy Pis byl u wladzy?? jakiego syfu narobili wtedy?? wytlumacz mi co by bylo, gdyby nadal panowala koalicja PIS+samoobrona?? to jest chore?nie ma bardziej prostackiej partii niz PIs- wczesniej bylo jezcze LPR i Samoobrona.. MArysia1985 .. chyba az tak wyksztalcona nie jestes, bo nie zrozumialas!!!-- antomiast pozdrowienia dla wyksztalconej GAGi ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
konto usunięte 2010-05-12 08:37:48
gaga specjalnie napisałam chołota z myślą o tobie!! Poziom intelektu marny...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
pedrus3 2010-05-12 12:37:51
Myślę, że skorpion jest jedną z nielicznych osób mieszkających po tamtej stronie oceanu która patrzy obiektywnie na Polskę i jej przemiany polityczne. Większość Polaków za oceanem będzie głosować na Jarosława Kaczyńdskiego,a to wielki błąd. Uważam, że emigranci w USA itp. nie wiedzą czego tak naprawdę Polsce potrzeba, czego potrzebuje Polska młodzież i pewnie większości z nich nie było w naszym kraju kiedy rządził PIS i do czego to doprowadziło. Ja popieram Komorowskiego i apeluje do Polaków, aby nie popełniali błędu o nazwie PIS po raz drugi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
konto usunięte 2010-05-12 13:28:12
A co on wie o polskiej młodziezy?? Myślisz że on zadba o cokolwiek oprócz zbierania kasy dla siebie?? W cuda nie wierze
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
nikoret 2010-05-12 13:37:53
no chyba Pan Komorowski wie więcej o polskiej młodzieży niż jarek, choćby z samego faktu, że jest ojcem piątki dzieci, to raz, a dwa, Jarosław raz już się skompromitował w kwestii młodzieży, chyba to on powiedział coś w stylu:fiut polskiej młodzieży:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
konto usunięte 2010-05-12 18:39:27
Didda, a moze to ty czegos nie zrozumialas? Pedrus3 - wiekszosc Polakow za oceanem, z ktorymi mialam okazje rozmawiac, bedzie glosowalo na PO i KOmorowskiego i wlasnie to sa Polacy, ktorzy juz dawno nie byli w Polsce - ani za PiS-u, ani za PO...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
pedrus3 2010-05-12 19:37:24
Do Marysieńki. Jeżeli prawdą jest to co piszesz to bardzo się cieszę. Ja sugerowałem się tym co mi powiedziała moja siostra, która mieszka w stanach 5 lat no i tym, w ostatnich wyborach w USA wygrał Lech Kaczyński. Głosowało na niego kilkukrotnie więcej ludzi niż na Tuska. Więc ciężko mi uwierzyć, że tak się zmieniło, ale mam nadzieje, że się mylę. pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
Blizzard 2010-05-13 01:11:31
Swoją drogą to nie widzę żadnego sensownego kandydata na prezydenta... A co do Komorowskiego i Jarka to z dwojga złego już chyba lepiej Platformiaka wybrać... Bo kopii zapasowej Lecha nie przeżyję ;) Chociaż Korwin Mikke chce zalegalizować zielone ;D Gdyby tylko reszta jego pomysłów była tak świetna...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
konto usunięte 2010-05-13 07:55:01
Marysia .. co Ty mowisz?? przeciez wiekszosc Polonii Amerkyk. to zwolennicy Pisiokow! swoja droga nie powinni sie mieszac w losy naszego kraju, bo nawet nie wiedza co sie w nim dokladnie dzieje.. pomijajac, ze juz prawie nie mowia po polsku-masakra.. a cala ta debata o polityce i tak nie ma sensu.. konczy sie jak zwykle i wszedzie-kłótnia!! proponuje totaalitarny sestem w Panstwie,kare smierci oraz zadnych przywilejow dla mniejszosci narodowych, czy rasowych!! jak komus sie u nas nie podoba -to wypad!!!!!proste .. Blizzard zgadzam sie!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
Janek64 2010-05-13 21:41:16
98%Polaków w Ameryce zagłosuje na PIS
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
Janek64 2010-05-13 21:53:44
90%Polaków w Ameryce zagłosuje na PIS.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
Janek64 2010-05-13 21:55:10
90%Polaków w Ameryce zagłosuje na PIS.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
pawell 2010-05-18 10:51:46
NIKT z przedmówców nie uzasadnił merytorycznie dlaczego chce głosować lub nie na tego lub innego kandydata, a tylko przedstawia zasłyszane "medialnie" argumenty, lub dokonuje podziału na starych i młodych nie rozróżniając błedów popełnionych przez jednych i drugich, ktore skutkują(mają wpływ) na nasze życie... trochę uwagi i rozwagi- bo to przeradza się w zwykłą paplaninę (plotki)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PiS-robi z pałacu prezydenckiego "MAUZOLEUM"...
pawell 2010-05-18 11:01:11
A z tym "MAUZOLEUM" to bardzo dobre pytanie merytoryczne dotyczace niezależnej od manipulacji WIEDZY
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in