14°   dziś 15°   jutro
Czwartek, 09 maja Bożydar, Grzegorz, Karolina, Karol, Katarzyna
1994

Tematy archiwalne

+PiS objada biednych powodzian!!!

skorpion 2010-05-24 22:49:21
/kościół i cały Naród zbiera dary i datki dla biednych powodzian a jego Wysokość Jarosław z obstawą [czego on się boi?]obżera się obiadem u poszkodowanych-był rosół [może ktoś wie z czego?] indyk i pieczeń -kończ Waść wstydu oszczędż!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
konto usunięte 2010-05-24 22:56:17
a cos myslal ...jak to powiedzial najbardziej rozszekany piesek piosiorowy kurski,,ciemny narod to kupi "..i kupuje nadal...az zal patrzec jaki ten nasz narod biedny w swojej niewiedzy i checi manipulowania soba przez przebieglych i ogarnirtcych rzadza wladzy piSuArów!! a tak a propos ...ktos tu robi niezly intresik na smierci brata i bratowej ....a feeeeeeee !!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
konto usunięte 2010-05-25 00:04:01
a skad ty masz takie dokladne informacje, co? A to, ze go ludzie tak ugoscili, to co w tym dziwnego?! Ot taka juz nasza polska goscinnosc - "w chalpie biede zostaw a do ludzi sie postaw" mowi stare ludowe pszyslowie!!! "koncz Wasc, wstydu oszczedz" w tym momencie kieruje do Pana, Panie skorpion, bo Panu to chyba ktos musi niezle placic za pisanie postow "antypisowskich"!!! A moze bys tak choc raz byl obiektywny i powyciagal choc troche PO-wskich brudow (a jest z czego powybierac)!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
konto usunięte 2010-05-25 00:06:20
A i jeszcze jedno - Kaczynski np. zorganizowal po swoim wiecu wyborczym koncert i zbiorke pieniedzy dla powodzian - fakt moze i to troche posuniecie w kampani wyborczej, ale nie mozesz mu zarzucic, ze "objada" powodzian!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
skorpjon 2010-05-25 00:13:01
++byl rosol z indyka i kluski z makiem..>>": mniam mniam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
konto usunięte 2010-05-25 02:52:59
zastanawiam sie czy skorpion i skorpjon to ta sama osoba?!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
konto usunięte 2010-05-25 08:45:55
A PO CO ROBI??? TYLKO SIĘ KREUJE?? KOMOROWSKI WZNIOSŁE SLOWA GLOSI NIC WIĘCEJ. KACZYŃSKI PRZYNAJMNIEJ KASE ZBIERA ZALOZYL FUNDACE A TEN NIC!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
skorpion 2010-05-25 09:10:09
/indor był z drugiej całkowicie zalanej wioski ,wyłowiony ale nie uratowany-może mu nie zaszkodzi[Polacy to dobrzy gospodarze -nic nie zmarnują]-Marysia1985-przeżyłem już kilku prezydentów,papieży,premierów i z racji mojego charakteru,krytykuję każdą władzę,nikogo nie popieram tylko oceniam,każdy i ja ma inne wymagania-ja po prostu nie "cierpię-obłudy i teatralnych gestów-a Tusk to burek cdn.Pozdrawiam!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
skorpjon 2010-05-25 09:11:02
/indor był z drugiej całkowicie zalanej wioski ,wyłowiony ale nie uratowany-może mu nie zaszkodzi[Polacy to dobrzy gospodarze -nic nie zmarnują]-Marysia1985-przeżyłem już kilku prezydentów,papieży,premierów i z racji mojego charakteru,krytykuję każdą władzę,nikogo nie popieram tylko oceniam,każdy i ja ma inne wymagania-ja po prostu nie "cierpię-obłudy i teatralnych gestów-a Tusk to burek cdn.Pozdrawiam!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
chomik 2010-05-25 11:35:42
Nudny jestes skorpion jak FLAKI na OLEJU. Na dodatek sie powtarzasz...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
konto usunięte 2010-05-25 11:46:41
taaa Kaczyński założył fundację i Kaczyński wszystkich zbawi =] Niech wam dalej mydli oczy i gra na fortepianie. A Ty Candy ?? To że Komorowski słowa głosi to jest źle ? Lepiej niech Jaruś obiecuje i tylko zbiera pieniążki na fundację i oczywiście wszystkim pomoże bo nasz naród jest taki słaby że nic nie zrobi sam tylko czeka na pomoc, tak? =]=]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
konto usunięte 2010-05-25 13:40:37
A co komorowski słowami pomoże powodzianom??? Nie bądź śmieszny. Komorowski jak się samodzielnie wypowiada to non stop gafy popelnia dobrze że go tusk pilnuje:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
Janek64 2010-05-25 14:15:06
skorpion ale wpadłeś, nerwy ci puściły Marysia 1985 ciebie zatopiła jest super bawmy się dalej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
konto usunięte 2010-05-25 14:36:48
No trzeba przyznać że Marysia ma najsilniejsze i najtrafniejsze argumenty!! Przynajmniej konkretne...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
skorpion 2010-05-25 15:00:36
/są dwa -jeden scorpion a drugi scorpjon-proszę nie mylić literki [i] z literką [j]-i do przodu jak mówi pewien Tadeusz...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
skorpjon 2010-05-25 15:36:41
/są dwa -jeden scorpion a drugi scorpjon-proszę nie mylić literki [i] z literką [j]-i do przodu jak mówi pewien Tadeusz...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
konto usunięte 2010-05-25 16:03:08
tak? sa dwaj jeden przez i drugi przez j... I co z tego, w dalszym ciagu moze to byc ta sama osoba... A i dlaczego powyzej jest ten sam komentarz dwa razy - jeden dodany przez skorpion, drugi przez skoorpjon?! Czyzby jeden drugiegi tak popieral, czy tez to ta sama osoba?! To napisz kiedys skorpion, czy tez skorpjon taki krytykujacy post o PO albo ktorejkolwiek innej partii - skoro tak doskonale znasz historie naszej polityki, tyle przezyles, to powinienes miec nieco obiektywniejszy punkt widzenia, prawda?!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
Gaga 2010-05-25 17:35:32
Proponuję Marysi1985 skierować sprawę do CBŚ,aby ta sprawdziła,kto zacz?/skorpion-czy-skorpjon/.Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
miki1910 2010-05-25 17:48:09
PiS i PO są to partie o tych samych poglądach, więc obojętnie kto będzie sprawował władze i tak w Polsce nic się nie zmienni możecie się kłócić kto jest lepszy Jarek czy Bronek ale moim zdaniem żaden z nich nie ma żadnego pomysłu aby zmienić obecną sytuacje w Polsce
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
konto usunięte 2010-05-25 17:58:26
kolego odczep sie od kaczynskiego.i popatrz na ministra millera .zajmij sie jego brakiem kompetencji moze lepiej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +PiS objada biednych powodzian!!!
miki1910 2010-05-25 21:07:57
Bergson na twojej świadomości nie popieram SLD bo to partia zużyta i tu się z tobą z godzę. Za dużo w niej tych ,,Komunistycznych" polityków chodzi mi o ich poglądy oraz o ministrów którzy nie powinni mieć miejsca w sejmie. Zresztą żadna z tych partii nic nowego do naszej polityki nie wniesie. Obojętne więc mi kto wygra wybory prezydenckie bo i tak samo będzie to samo bagno. Naszemu kraju przydała by się nowa partia i jakiś młody konkretny człowiek z nowymi pomysłami poglądami, który nie żył w PRL Polsce dopiero taka osoba może zmienić coś w naszym kraju
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in