Baner
20°   dziś 23°   jutro
Sobota, 04 maja Monika, Florian, Władysław, Michał
1994

Tematy archiwalne

PILNIE SZUKAM MIESZKANIA!!!

konto usunięte 2010-07-07 00:15:43
Witam! Poszukuję mieszkania do wynajęcia na około 2 lata.Dlatego też proszę Was,drodzy Forumowicze o pomoc,gdyż być może ktoś słyszał o wolnym mieszkaniu w Limanowej.Z góry bardzo mocno dziękuję za pomoc:))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNIE SZUKAM MIESZKANIA!!!
konto usunięte 2010-07-07 09:34:18
ile jestes w stanie płacić miesiecznie ? moze byc czesc domu ? czy szukasz mieszkania w bloku?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNIE SZUKAM MIESZKANIA!!!
Bogdan 2010-07-07 09:47:41
A ja przy okazji jestem zainteresowany ;ile płaci się czynsz za mieszkanie w bloku lub ogólnie t j.za wodę,gaz, prąd,internet, telewizję,wywóz śmieci i co jeszcze?Patrzę na bloki i widzę że tam ludzie żyją.Napiszcie; jak?/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNIE SZUKAM MIESZKANIA!!!
konto usunięte 2010-07-07 10:11:32
Bogdan, za gaz, wodę, prąd płacisz tyle ile zużyjesz; za wywóz śmieci wedle stawek lokalnych; za internet zgodnie z cennikiem dostawcy, z którym zawrzesz umowę, za telewizję tyle co każdy- zależy od pakietu jaki posiadasz, a "czynsz" zależy od wspólnoty mieszkańców jaką uchwałę podejmie- uzależnione to jest od wysokości opłat dla administratora/zarządcy, księgowej, sprzątaczki, ogrodnika, czy masz całodobową pomoc techniczną czy też nie, od wielkości funduszu remontowo-inwestycyjnego etc
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNIE SZUKAM MIESZKANIA!!!
limka 2010-07-07 17:06:21
w bloku ogrzewanycm przez kotłownie na ZA gazową płacci sie przy mieszkaniu niespełna 40 metrowym 360 zł. czynszu, zbójectwo, tj eksploatacja,f.remontowy,f.remontowy docieplenie, zimna woda według wodomierza, rozliczenie zużycia wody,opłata wodomierzowa, centralne ogrzewanie, powtarzam - zbójectwo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNIE SZUKAM MIESZKANIA!!!
konto usunięte 2010-07-07 22:25:24
BERGSON,jeśli jest to mieszkanie w miarę samodzielne(no wiadomo,nikt nie chce kłopocić ani być kłopocony) to byłabym zainteresowana i nie jest daleko od którejś ze szkół podstawowych. A jeśli chodzi o finanse to sądzę że się dogadamy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNIE SZUKAM MIESZKANIA!!!
konto usunięte 2010-07-07 22:26:24
BERGSON,jeśli jest to mieszkanie w miarę samodzielne(no wiadomo,nikt nie chce kłopocić ani być kłopocony) to byłabym zainteresowana i nie jest daleko od którejś ze szkół podstawowych. A jeśli chodzi o finanse to sądzę że się dogadamy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNIE SZUKAM MIESZKANIA!!!
konto usunięte 2010-07-08 09:46:38
blisko centrum stoi stary dom ,200 m od rynku ,.Moze wlasciciele by ci wynajeli .mIESZKALA TAM pani Biernat ktora zmarla juz 10 lat temu.Podaj email napisze ci dokladnie gdzie pojdziesz i popytasz .Na pewno stoi pusty .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNIE SZUKAM MIESZKANIA!!!
konto usunięte 2010-07-08 21:44:29
BERGSON, mój email: dziubalek1@vp.pl Dzięki za pomoc:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNIE SZUKAM MIESZKANIA!!!
RAS 2010-07-09 19:25:01
na z.augusta - 2 pokoje + łazienka + kuchnia + piwnica + umeblowane + balkon + ładne = 450 zł odstępnego + 360 zł czynszu + media. btw. invest@op.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNIE SZUKAM MIESZKANIA!!!
efka45 2010-07-10 10:17:22
Jeszcze macie jakiś inne oferty bo również jestem zainteresowana mieszkaniem do wynajęcia?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNIE SZUKAM MIESZKANIA!!!
mecenas 2010-07-10 10:35:06
RAS za taką kasę to ja mam agroturystykę ze śniadaniem i obiado-kolacją.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNIE SZUKAM MIESZKANIA!!!
konto usunięte 2010-07-12 23:17:46
RAS - chcę prosić o dane kontaktowe,by móc zobaczyć mieszkanie,jeśli jest taka możliwość.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in