Baner Baner
10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
1994

Tematy archiwalne

PILNE! szukam mieszkania

Mary27 2011-01-19 09:22:49
Jak w temacie- poszukiwane mieszkanie do wynajęcia- najlepiej małe- jakaś kawalerka, itp. Bardzo proszę o wszelakie kontakty- może widzieliście jakieś ogłoszenia lub znajomy Wam coś mówił. Z góry dziękuję za pomoc. Ps: sytuacja trudna, mieszkanie dotychczas wynajmowane, zostało wymówione z dnia na dzień :-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNE! szukam mieszkania
Mary27 2011-01-19 09:34:53
Zapomniałam dodać, że w Limanowej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNE! szukam mieszkania
konto usunięte 2011-01-19 09:44:30
Czytalam ostatnio, ze na ul. Pilsudskiego ktos chce wynajac mieszkanie. 500 zl miesiecznie, 2 pokoje kuchnia, lazienka razem tj 37m2.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNE! szukam mieszkania
zygmunt200 2011-01-19 11:01:36
no ale masz jakiś okres wypowiedzenia....spisany podczas umowy???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNE! szukam mieszkania
Mary27 2011-01-19 11:03:48
Mieszkanie nie dla mnie, ale dla znajomej. Podobno nie było umowy... :-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNE! szukam mieszkania
zygmunt200 2011-01-19 13:35:04
no właśnie...w dzisiejszych czasach umowa to podstawa!!!1-3 miesięczne wypowiedzenie...i właściciel mógłby Twoją znajomą w pompke pocałować:)a ona na spokojnie szukać mieszkania....takie moje zdanie...jak sie czegoś dowiem,o jakimś lokum dam znać na forum...pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNE! szukam mieszkania
roxy 2011-01-19 15:11:21
500 zł raj :) ja za wynajem dwóch pokoi w krakowie odprowadzam haradz 1760!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNE! szukam mieszkania
Piotr 2011-01-19 16:35:06
Czy mając własne mieszkanie zygmunt200 jesteś na tyle odważny aby wprost oficjalnie podpisać umowę najmu z nowymi najemcami.. ??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNE! szukam mieszkania
zygmunt200 2011-01-19 19:30:48
oczywiście że tak!!! tak się składa że wynajmuje mieszkanie pewnemu małżeństwu,i obie strony były zadowolone z umowy...oficjalnej umowy!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNE! szukam mieszkania
Piotr 2011-01-19 19:43:22
A czy oficjalna umowa zawierała oświadczenie najemcy (lokatora), w formie aktu notarialnego, o poddaniu się egzekucji i zobowiązaniu się do opróżnienia i wydania mieszkania używanego na podstawie umowy o najem okazjonalny lokalu, wskazanie przez najemcę mieszkania, do którego ma być przeprowadzona eksmisja ???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNE! szukam mieszkania
zygmunt200 2011-01-19 20:11:48
no nie??? a czy to coś zmienia??? wogóle nie rozumie tego "adwokackiego"bełkotu:):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNE! szukam mieszkania
Piotr 2011-01-19 20:19:04
No widzę że nie rozumiesz choć szkoda bo to nic skomplikowanego :) a jak myślisz dlaczego Mieczysław D. nadal zajmuje swój apartament ?? ... bo on rozumie "adwokacki bełkot" i doskonale orientuje się w ustawie o ochronie praw lokatorów :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNE! szukam mieszkania
zygmunt200 2011-01-19 20:39:10
widzisz Piotr dałeś mi bardzo dużo do myślenia!!! nie miałem pojęcia,że taki może być obrót sprawy...w pewnym sensie musze Ci wrócić honor,i przeprosić,bo podeszłem do Ciebie wyśmiewczo!!!przepraszam! a zarazem dziękuje za rozjaśnienie mi umysłu!!! bo myślałem ze "niepłacicie to wypad z lokum" a tu się okazje ze to nie takie proste!!?choć musze przyznać że nie mam żadnego problemu z obecnymi moimi lokatorami....dobrej nocy życze wszystkim:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNE! szukam mieszkania
roxy 2011-01-19 23:39:39
niestety w polce mamy takie prawo, że lokator może nie placić a ty możesz sobie palec w tyłek wsadzić bo nie musi się wyprowadzać jak nie ma ochoty. kilka takich przypadków już media nagłasniały. a jak nie odprowadzasz podatku z wynajmu to w ogole jesteś w czarnej d bo jak ruszysz sprawe to US się upomnie o dodatkowy nieopodadkowany dochód.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PILNE! szukam mieszkania
bela 2011-01-21 22:15:57
Mary27 na u.M.B.BOLESNEJ nad komornikiem,słyszałam że są tam mieszkania do wynajecia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in