10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1994

Tematy archiwalne

PIES

konto usunięte 2010-03-09 19:50:17
mam 5 miesięczną suczkę u której zauważyłam małą błonkę na oku taką jak kawałeczek mokrego zmiętego woreczka. nie wiecie co to może być musze z nią iść do weterynarza
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIES
siaraman 2010-03-09 20:16:12
Wiem kolego. To zrogowacenie rogówki, mam to samo u mojego psa, to normalne u psów i bardzo długo się leczy. Jedna tubka leku kosztuje ok 130 zł. Jeżeli chcesz podam ci nazwe leku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIES
konto usunięte 2010-03-09 20:27:07
tylko to jest tak że raz jest ta błonka a raz nie i jest na środku oka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIES
FruityBoy 2010-03-09 20:50:05
To ja mam troszkę inne pytanie, ale również dotyczące psa. Mój pies ciągle się drapie, ma zaczerwienioną skórę, w niektórych miejscach na grzbiecie pojawiają się ropiejące rany przez co sierść nie jest już taka gęsta i błyszcząca jak przed chorobą. Byłem już z nim u weterynarza, pies dostał antybiotyk oraz preparat na skórę na kilkanaście dni, a także zalecenia co do diety. Problem zniknął na kilka dni, po czym choroba znowu powróciła. Czy jest jakaś maść lub inny preparat, który załagodziłby to schorzenie i przyśpieszył gojenie ran? Już kilku moich znajomych ma podobny problem ze swoimi czworonogami i nie wiem jak pomóc swojemu psu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIES
siaraman 2010-03-09 20:53:50
Kolego grosik. Mój pies ma to samo i tak jak mówiłem to rogówka. Trenowałem to z 2 weterynarzami w limanowej aż w końcu pomogli mi w nowym sączu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIES
adzik 2010-03-09 21:15:00
Ja do FruityBoy. Twój problem to najprawdopodobniej świerzb lub zapalenie skóry. Jest to niestety choroba nawracająca, nie da się skutecznie jej wyleczyć. Zawsze wraca. Maści nie znam żadnej na to, ale skonsultuj się z porządnym weterynarzem, to on Ci coś doradzi konkretnie. Jeżeli jesteś ze Słopnic, to polecam panią Monikę Wiśniewską, która nawet zdechłe zwierzę postawi na nogi. Wiem, co mówię.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIES
konto usunięte 2010-03-09 21:34:35
ok a jak mój pies nie ma tego od około tygodnia to to też jest zapalenie piszcie plis
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIES
konto usunięte 2010-03-09 21:37:11
a i do tego pytania na temat tej skóry radze iść do weta w słopnicach jest dobry bo to może być ropne zapalenie skóry , świeżb i wiele innych
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIES
FruityBoy 2010-03-09 22:18:27
Dzięki Adzik za radę. Właśnie miałem pytać o jakiegoś dobrego weterynarza w okolicy Limanowej, ale uprzedziłeś moje pytanie :).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIES
konto usunięte 2010-03-09 23:12:22
ej nie wiecie jak się kasuje posty i czy można czyiśpost skasować ??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIES
adzik 2010-03-10 17:24:33
Grosik, to chyba do adminów musisz uderzyć. A ty, FruityBoy, chcesz numer do pani Wiśniewskiej??? Bo jeżeli chodzi o samą Limanową, to możesz iść do p. Stożka (pod stacją). Słyszałem o nim wiele dobrych opinii. Ale ja i tak polecam panią Wiśniewską ze Słopnic.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIES
mazoja 2010-03-10 17:58:13
witam , wszystkim wam polecam bardzo dobrego i sprawdzonego przez nas a właściwie moje psy(boksery) pana Jacka Olszewskiego. W Limanowej nie ma lepszego od niego weterynarza. Pani w Słopnicach jest tez nie zła ale pan Jacek ...lepszy w pomysłach. Jego "gabinet " znajduje się na ul.Piłsudskiego ( na wprost Centrum )
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIES
konto usunięte 2010-03-10 18:57:37
a to niby dlaczego do adminów ??????????????????????????????????????????????? adzik?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIES
FruityBoy 2010-03-10 22:20:54
Dzięki Adzik, już znalazłem na Zumi namiary na gabinet tej pani :). Zapewne wkrótce się tam udam z moim czworonogiem i mam nadzieję, że po wizycie piesek odżyje i przestanie chorować na to natręctwo. A co do Ciebie Grosik to nie można skasować ani swojego, ani czyjegoś wpisu na forum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PIES
adzik 2010-03-11 17:45:51
Ani swojego, ani żadnego wpisu na forum nie skasujesz sam, oczywiście legalnie. Bo nielegalnie to nawet prezydentowi Kaczyńskiemu usuniesz wszystko ze strony. Ale uwierz, o wiele prościej jest zgłosić się do adminów portalu, oni to zrobią szybko i za darmo. I nie pójdziesz siedzieć za to, Grosik. A co do Ciebie, FruityBoy, to mnie nie dziękuj, tylko pani Wiśniewskiej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in