Piątek, 07 sierpnia
Kajetan, Klaudia, Donata, Dorota, Konrad, Sykstus, Olechna
4139

Porady

Pieczarkarnia -Szyk opinie praca

Witam mam pytanie czy ktoś tam pracuje? jaka jest stawka i godziny pracy ?proszę o opinie
RE: Pieczarkarnia -Szyk opinie praca
Nie wiem jak praca ale właściciela znam i jest to bardzo pożądny człowiek, miałem z nim kilkkrotnie pryzjemność wspołpracować i szczeże mogę powiedzieć że jest to bardzo konkretny człowiek :)
Godziny pracy sa rózne zalezy od zbioru Napewno praca zaczyna sie od 7 raz kończą przed południem a raz wieczorem .Również niedziele pracują ale jak dobrze kojarze co 2,a stawka kiedys była 6 zł a teraz nie wiem czy nie od akordu
Jedno jest pewne, nie możesz o to spytać lg1. Ten nierób jeszcze nie pokalał się żadną uczciwą pracą. Od zbierania grzybków on woli zasiłek i sianie propagandy swemu mentorowi. A jak przyjdzie z UP zaproszenie na kursy zawodowe to nagle obłożnie chory :D
z tym 6 zł to ktoś musiał przesadzić, przecież żeby zarabaiać najnizszą krajową to musiały by zarabaiąc cos kolo 8 zł za godzine , kto będzie pracował za stawke mniejszą niz najniższa krajowa ? chyba ktoś chory umysłowo, a skoro własciciel jest taki ok to wstyd by mu było proponować komuś pracę za te pieniądze.
A ja pracuję za 5,20 za godzinę...
a ja pracuje za 6 zł na rękę na czarno. Nie ściemniam, naprawdę !
@lokalna172- Czy ty przypadkiem nie pracujesz w pieczarkarni w Dobrej u p.Lacha? Bo moja sąsiadka tam właśnie pracuje i tyle właśnie zarabia.
Osobiście uważam że to skandal i współczuję tym, którzy za takie śmieszne pieniądze muszą pracować żeby jakoś wegetować
Witam Serdecznie,

Poszukuje osób z doświadczeniem chętnych do pracy przy zbiorze pieczarek w Holandii. Oferujemy 8,80 euro za godzinę brutto, minimum 40 godzin tygodniowo, zapewniamy zakwaterowanie oraz opiekę naszych pracowników na miejscu. Możliwy jest wyjazd na stałe lub na umówione okresy.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny:
m.wisniewski@contrain.pl lub +48503193308
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in