12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

Pieczarkarnia -Szyk opinie praca

Shell 2014-01-08 21:16:16
Witam mam pytanie czy ktoś tam pracuje? jaka jest stawka i godziny pracy ?proszę o opinie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pieczarkarnia -Szyk opinie praca
Ogi 2014-01-09 13:16:04
Nie wiem jak praca ale właściciela znam i jest to bardzo pożądny człowiek, miałem z nim kilkkrotnie pryzjemność wspołpracować i szczeże mogę powiedzieć że jest to bardzo konkretny człowiek :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pieczarkarnia -Szyk opinie praca
ara2 2014-01-10 18:37:18
Godziny pracy sa rózne zalezy od zbioru Napewno praca zaczyna sie od 7 raz kończą przed południem a raz wieczorem .Również niedziele pracują ale jak dobrze kojarze co 2,a stawka kiedys była 6 zł a teraz nie wiem czy nie od akordu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pieczarkarnia -Szyk opinie praca
konto usunięte 2014-01-11 23:49:52
Jedno jest pewne, nie możesz o to spytać lg1. Ten nierób jeszcze nie pokalał się żadną uczciwą pracą. Od zbierania grzybków on woli zasiłek i sianie propagandy swemu mentorowi. A jak przyjdzie z UP zaproszenie na kursy zawodowe to nagle obłożnie chory :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pieczarkarnia -Szyk opinie praca
polanka 2014-01-13 11:01:35
z tym 6 zł to ktoś musiał przesadzić, przecież żeby zarabaiać najnizszą krajową to musiały by zarabaiąc cos kolo 8 zł za godzine , kto będzie pracował za stawke mniejszą niz najniższa krajowa ? chyba ktoś chory umysłowo, a skoro własciciel jest taki ok to wstyd by mu było proponować komuś pracę za te pieniądze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pieczarkarnia -Szyk opinie praca
lokalna172 2014-01-31 18:31:29
A ja pracuję za 5,20 za godzinę...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pieczarkarnia -Szyk opinie praca
konto usunięte 2014-01-31 20:00:06
a ja pracuje za 6 zł na rękę na czarno. Nie ściemniam, naprawdę !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pieczarkarnia -Szyk opinie praca
amoreka155 2014-02-18 17:12:06
@lokalna172- Czy ty przypadkiem nie pracujesz w pieczarkarni w Dobrej u p.Lacha? Bo moja sąsiadka tam właśnie pracuje i tyle właśnie zarabia.
Osobiście uważam że to skandal i współczuję tym, którzy za takie śmieszne pieniądze muszą pracować żeby jakoś wegetować
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pieczarkarnia -Szyk opinie praca
Contrain 2016-05-17 10:36:32
Witam Serdecznie,

Poszukuje osób z doświadczeniem chętnych do pracy przy zbiorze pieczarek w Holandii. Oferujemy 8,80 euro za godzinę brutto, minimum 40 godzin tygodniowo, zapewniamy zakwaterowanie oraz opiekę naszych pracowników na miejscu. Możliwy jest wyjazd na stałe lub na umówione okresy.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny:
m.wisniewski@contrain.pl lub +48503193308
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in