Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

Pensjonat ,,Na wesołej"

4ever 2010-12-15 18:39:50
Mam pytanie, czy był ktoś z Was może na weselu na wesolej ?? Bardzo bym prosił o opinie, ponieważ planujemy ślub i jesteśmy ciekawi jakie są wspomnienia :) Z góry dziękuje :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pensjonat ,,Na wesołej"
arhama 2010-12-15 19:09:57
bylismy tam na 2 imprezach , mysle ze mozna polecic z czystym sumieniem . Lokal duzy, obługa miła - oczywiscie nalezy wczesniej dokładnie sprecyzowac swoje oczekiwania i dogadac sie co do ceny - własciciele mili i "elastyczni" Potrawy z dziczyzny wysmienite !!! Hitem jest pokój do zabawy dla dzieci przy głównej sali :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pensjonat ,,Na wesołej"
mistrzyni 2010-12-15 20:15:22
siostra miala tam wesele... ogolnie to swietne miejsce, ale (jak wszedzie) trzeba dopilnowac paru szczegolow... co mi sie nie podobalo, to to ze kelnerzy nie oferowali kawy/herbaty... Napoje te byly dostepne przy barku do samooblsugi i wiekszosc gosci sama "czestowala sie" ale np. jakas babcia czy starsza ciocia to juz musialy prosic gosci o pomoc, bo na kelnerow sie nie doczekal, no i z uzupelnianiem tych termosow tez kiepsko bylo, ale wystarczylo szepnac slowko kelnerom i wszystko bylo zrobione... A do tego pokoje u gory - ekstra wynalazek, zwlaszcza dla gosci z malymi dziecmi... no i ta sala dla dzieci, to juz wogole ;) tak ze jest to miejsce godne polecenia :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pensjonat ,,Na wesołej"
magnolia000 2010-12-16 08:47:59
Byliśmy tam na weselu było wyśmienicie, sala piękna,pokój dla dzieci Super i właściwie całe weselicho tam się bawią nasze skarby,z podaniem kawy czy herbaty zgadzam się z wypowiedzią mistrzyni, jaśli ktoś z gości ma miejsce dalej od stołu Szwedzkiego tam oferowanego to nie ma siły chodzić tak i latać z herbatą w trakcie gdy goście weselni się bawią.Do tego jak dobra muzyka wesele Super, A po weselu wszystko do zwrotu wypakowane ,a nie mówiąc że sala do tańczenia duża więc pod nóżkę tango, walc czy cięte polki i jazda z figurami Hi hi!!!.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pensjonat ,,Na wesołej"
aaggaazz 2010-12-16 11:13:01
miałam tam przyjęcie weselne. Goście byli zadowoleni (i wcale nie mówili tego bo tak wypada). Na moim weselu było sporo dzieci więc pokój dla nich sprawdził się super - dzieci nie platały się pod nogami, nie zanudzały rodziców, a rodzice wiedzieli gdzie dzieci szukać ;) Nie zwróciłam uwagi na herbatę i kawę jak to wyglądało. Jedzenie, które zostało było elegancko zapakowane. Wydaje mi się, że zwrócono dużo (ale pewnie i tak nie wszystko :P ) nie zwracają napojów. Paczki z ciastem i alkohol jest w osobnej chłodni i klucz mają młodzi. Co jeszcze.... pokoje... podobno eleganckie i przyjemne. Apartament dla młodych spoko :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pensjonat ,,Na wesołej"
konto usunięte 2010-12-16 16:26:01
Ja tam Byłem 2 razy i najgorszemu wrogowi bym tam nie życzył iśc jedzenie zimne i nie dobre prosiłem kawę gorącą ale oni wiedzą lepiej jak smakuje i dali zimną aha i pokoje nawet nawet tylko wersalki twarde i Ci kelnerzy tak pracują tak ja by mieli tam za karę pracowac ale to od was zależy czy pójdziecie czy nie ja tam więcej nie pójdę!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pensjonat ,,Na wesołej"
fenolek 2010-12-16 16:58:06
Jeśli chodzi o wesela to mogę bardzo polecić. Obsługa miła, jedzenie smaczne, pokoje u óry w tym apartament młodych też niczego sobie a jak wcześniej wspominane było to fakt ten pokój dla dzieci to rewelacja. Najlepiej umówić się na spotkanie i dograć szczegóły z Panią Karoliną (jeśli dobrze pamiętam imię :)). Godne polecenia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pensjonat ,,Na wesołej"
oskarczan 2010-12-17 22:09:17
Jastrzab20 jesteś z konkurencji czy co? Ja akurat wiem jaka jest tam atmosfera i to coś przeciwnego do tego co mówisz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pensjonat ,,Na wesołej"
konto usunięte 2010-12-18 18:25:30
oskarczan a ty wiesz gówno za przeproszeniem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pensjonat ,,Na wesołej"
dominikarys 2018-06-03 00:04:46
Zdecydowanie nie polecam. Byłam parę razy jako gość i szczerze to mam nadzieje, że już nie będę miła okazji. Jedzenie zimne, podanie kawy, czy herbaty to czyn wręcz niemozliwy. Obsługa pracuje jak za kare co odbija się na gościach. Moim zdaniem jest wiele innych zdecydowanie lepszych lokali.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in