12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
2168

Wydarzenia

Pediatra

aszu 2012-06-25 10:21:42
Szukam dobrego pediatry. Słyszałam o doktor Iwonie Żurek. Czy ktoś zna i może polecić? Potrzebuje lekarza który przyjmuje również w weekend,i o każdej porze.Wiem że doktor Żurek pracuje w szpitalu i w nagłych przypadkach można udać się do niej na oddział.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pediatra
konto usunięte 2012-06-25 10:50:07
Witam akurat nie slyszalam o dr.Zurek ja bym ci mogla polecic jak juz to albo dr.Ryngiera albo dr.Chodoroska z dzieckiem swoim chodze do dr.Ryngiera bez problemu przyjedzie do domu nwet w weekend dr.chodoroska tez wyprowadzil mojego mlodszego brat chorób tez ja chwala tylko najgorszy jest teraz czas bo sa ida wakacje i wtedy zastac dobrego lekarza to graniczy z cudem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pediatra
budu 2012-06-25 11:29:19
dr Jakubowska- przyjmuje w przychodni na MBB, przyjeżdza do dzieci w weekendy bez problemu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pediatra
Anathar 2012-06-25 12:18:04
Ja również polecam dr. Rygniera moje dziewczynki go uwielbiają, p. dr. Żurek b. dobry pediatra polecam szczerze!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pediatra
ANN 2012-06-25 13:00:21
Polecam dr Żurek
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pediatra
asik 2012-06-25 16:12:11
ja również polecam dr Iwonę Orzeł- Żurek, kiedyś przyjmowała w ZOZ w Laskowej, obecnie na oddziale, ma wspaniałe podejście do małych pacjentów i jest naprawdę bardzo dobra. polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pediatra
Zofiaa888 2012-06-30 12:09:20
Pani Iwona Orzeł Żurek to najlepszy specjalista w powiecie. Jest naprawde niezwykła. Ma podejście do dzieci a przede wszystkim wszystkich traktuje równo. Moje dzieci ją uwielbiają podobnie jak ja sama.Polecam i oby takich lekarzy było jak najwięcej:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in