12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
1205

Hyde Park

Parkowanie na zakazie w Szczyrzycu

konto usunięte 2013-10-12 12:59:45
Przyznajęnie widziałem jeszcze tych znaków. Najpierw trzeba by się zastanowić nad ich sensem. @kuga nie wiem czy policja poważnie potraktuje donos z błędami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parkowanie na zakazie w Szczyrzycu
kuga666 2013-10-13 12:30:44

Doczekaliśmy się w Szczyrzycu znaków zakazu zatrzymywania i postoju no i nic to nie dało bo auta dale parkują, co niektóre udają awarie zawsze w tych samych miejscach. LUDZIE, CZY JESTEŚCIE JUŻ TAK LENIWI, ŻE NIE CHCE SIĘ WAM STANĄĆ NA PARKINGU I PARĘ KROKÓW DO SKLEPU PODEJŚĆ, TYLKO TRZEBA NA DRODZE ZOSTAWIAĆ AUTO, RUCH HAMOWAĆ I INNYM ŻYCIE UTRUDNIAĆ?

W zawiasku z tym zapraszam panów policjantów w nieoznakowanym wozie do Szczyrzyca, żeby sobie gdzieś z boku zaparkowali i nie ruszając się z miejsca za cały dzień wypiszą tyle mandatów co w tydzień, a wieczorami może rajdy w Szczyrzycu się skończą

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parkowanie na zakazie w Szczyrzycu
gocha90 2013-10-18 16:25:37
Natury ludzkiej nawet znaki nie są w stanie zmienić. Jakby mogli, to do sklepu by wjechali, albo do Kościoła, bo tak przed wejściem też się parkuje na zakazie. Strasznie dużo znaków powstawiali i miało to służyć porządkowi, ale jest jak jest.
W niedzielę po mszy wracaliśmy i standardowo, przed "Kaśką" na drodze pewna pani zaparkowała, a mój mąż ją obtrąbił, palcem popukał najpierw w czoło, a potem pokazał, gdzie jest parking, ale nic to nie dało.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parkowanie na zakazie w Szczyrzycu
konto usunięte 2013-10-18 17:05:31
Użycie klaksonu w terenie zabudowanym w celu "wyrażenia emocji" też jest zabronione ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parkowanie na zakazie w Szczyrzycu
konto usunięte 2013-10-18 19:29:42
Jedynym skutecznym sposobem jest zrobienie gum.
Jak zostaną na felgach i jeszcze mandat za złe parkowanie, lub zatrzymanie na zakazie otrzymają, to szybko się oduczą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parkowanie na zakazie w Szczyrzycu
konto usunięte 2013-10-18 19:49:24
@siezacznie ale jesteś przepisowy! @gocha ja bym się takim mężem nie chwalił.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parkowanie na zakazie w Szczyrzycu
junak83 2013-10-22 09:38:04
jak jeszcze nie było przebudowy to były takie przypadki że jeden stawał z prawej a drugi z lewej a potem auto z garażami stało na drodze i czekało aż panowie parkujący zakupy zrobią :)jak to bym się bał tak auta zostawić bo jeszcze by ktoś w niego wjechał albo uszkodził a wtedy tłumaczenie się że na minutkę zostawiłem żeby zakupy zrobić by chyba nie pomogło
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parkowanie na zakazie w Szczyrzycu
junak83 2013-10-22 09:41:34
w Jodłowniku też meksyk z parkowaniem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parkowanie na zakazie w Szczyrzycu
hegemon85 2013-10-22 12:48:20
W przypadku wystąpienia sytuacji niebezpiecznej i celu ostrzeżenia przed taką sytuacją użycie sygnału dźwiękowego w terenie zabudowanym jest dopuszczalne. Taką sytuacją może być gdy kogoś omijasz a ta osoba nie patrzy z czego żyje i otwiera drzwi i wyłazi na środek ulicy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parkowanie na zakazie w Szczyrzycu
konto usunięte 2013-10-22 15:42:25
Jakie rozkminy się tu pojawiają :P Przebijanie opon, nasyłanie nieoznakowanych radiowozów. Ja proponuję zlikwidować wszystkie zakazy i wtedy zniknie problem nieprzepisowego parkowania. Nie będziemy musieli zajmować swego czasu na rozstrzyganie takich kwestii :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in