7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
2168

Wydarzenia

parkingowy

imperator 2012-08-25 15:39:59
co sądzicie o zachowaniu parkingowego na parkingu kościelnym
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkingowy
misiek33 2012-08-25 17:12:56
dobry watek- ale zalezy od tego czy jest pijany czy trzezwy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkingowy
AwM 2012-08-25 17:13:00
Rzadko tam się zatrzymuję, ale zastrzeżeń do jego pracy i zachowania nie mam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkingowy
EarlGrey 2012-08-25 18:18:39
Facet trochę nerwowy, ale nie ma się mu co dziwić, kiedy musi obsłużyć dziennie tylu matołów nieumiejących parkować :]... Mało tego, wielce państwo są urażeni jego słusznymi uwagami :]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkingowy
1234567 2012-08-25 18:31:01
EarlGrey: -masz rację, ja sam czesto tam parkuje i widzę co tam się dzieje!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkingowy
ogonek 2012-08-25 20:20:33
Z moich obserwacji ,a często tam parkuje koleś nadużywa troche. Miałem dwie sytuacje takie że wyskoczył na mnie z krzykiem, ogólnie niemam do niego nic , ale zachowanie jego jest wytłumaczalne. Wypije a później niekontaktuje nad swoim zachowaniem. Zdarza do różnych przypadkowych osób https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkingowy
pinkfloyd 2012-08-25 20:55:03
...przecież on jest tam od rana,więc choć przez chwilę musi chłop jakoś odreagować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkingowy
konto usunięte 2012-08-25 21:33:10
Oj, naprawdę nie ma się co panu dziwić, ciężką ma pracę. Poza tym ludzie parkują jak parkują a pogoda też ma wpływ na samopoczucie :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkingowy
chlop 2012-08-25 21:38:29
Często tam parkuję nawet kilka razy dziennie i NIGDY nie widziałem tego Pana "pod wpływem" jak to inni piszą .Przeczytajcie DOKŁADNIE komentarz EarlGrey-ja i wszystko na ten temat.HEJ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkingowy
konto usunięte 2012-08-25 21:55:17
Mnie chodziło o to, że nie ma się co dziwić, że nerwowy. Tylko tyle. Ja też nie widziałam go pod wpływem... Nie chciałam pisać, że zgadzam się w 100% z EarlGreyem, żeby "źle parkujących" nie obrazić ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkingowy
kingkong 2012-08-25 23:16:27
źle parkujący to jedna sprawa a trochę kultury osobistej to druga. Kiedyś parkowali tam znajomi Włosi i zachowanie tego pana było lekko nie na miejscu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkingowy
konto usunięte 2012-08-26 00:41:34
Włosi są gorzej wychowani od Polaków i wszystko dla nich za drogo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkingowy
dex 2012-08-26 01:39:11
Ja też uważam że należy odróżniać nieprawidłowe zachowania kierowców od kultury osobistej tego pana. Nikt go przecież nie zmusza do bycia parkingowym i jeżeli praca mu nie odpowiada to zawsze może ją zmienić. Gdyby nie to że sam doświadczyłem tydzień temu chamskiego zachowania ze strony tego człowieka to nie wypowiadałbym się w tym temacie. Wyskoczył na mnie z ryjem że niby wyjeżdżam pod prąd "...kto panu dał takie prawo..." itp. Nie wystarczyła krótka uwaga, musiał się przez dłuższą chwilę odszczekać jak pies. Tylko że brama wyjazdowa była zamknięta więc nie bardzo wiem o co mu chodziło. Z normalnej firmy taki "pracownik" zostałby wyrzucony na zbity pysk ale tu widać uchodzi mu to na sucho.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkingowy
konto usunięte 2012-08-26 08:21:50
Moim zdaniem do zwolnienia w trybie natychmiastowym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkingowy
jeden1 2012-08-26 09:59:57
Moim zdaniem ok.a matoły z powrotem na kurs i nie podnosić panu ciśnienia>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkingowy
ANN 2012-08-26 13:03:55
Trochę kultury by nie zaszkodziło :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkingowy
Mhin 2012-08-26 14:57:05
Oczywistą rzeczą jest, że część kierowców parkuje, mówiąc delikatnie, słabo. Może to oczywiście irytować i drażnić parkingowego, ALE parkujący ludzie są klientami, a w dzisiejszych czasach nie ma miejsca na wulgarne i agresywne zachowanie wobec klientów.
Kilka razy zdarzyło mi się temu Panu uświadomić jakie są dopuszczalne granice zachowania parkingowego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkingowy
cons 2012-08-26 17:41:00
uwagi tego pana sa bardzo wulgarne i chamskie. Jest za duzo bezrobotnych w tym miescie zeby ktos taki pracowal. Nie znam osoby ktora pozytywnie wyrazalaby sie na temat tego pana. Zero kultury a chyba nie pracuje za darmo. Klientow pomylil z bydlem. Klient placi wiec wymaga, w tym przypadku niewiele bo choc troche uprzejmosci. Chyba komus tu sie pomylila hierarchia. A to ze zle ktos zaparkuje to wystarczy ladnie zwrocic uwage. Poza tym czlowiek nie parkuje tam za darmo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkingowy
bearchen 2012-08-26 18:29:38
Jak musze parkowac, to tylko tam, czasem nawet za symboliczna oplata! Nie mam zastrzezen do tego Pana:) Pozdrawiam go serdecznie:)
Jedyne do czego moge miec uwage to wyglad i stan nawierzchni tego parkingu. Porazka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in