22°   dziś 23°   jutro
Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna
1994

Tematy archiwalne

Parking na ul.Kopernika - Skandal !!! gdzie policja ma oczy.

dionelwa 2010-08-30 12:17:55

Jak co rano jadę do pracy,ostatnim czasem muszę jeżdzić przez ul.Kopernika. A więc jadę od ul.J.Pawła II i skręcam w ulicę Kopernika i co widzę na pasie ruchu - centralnie na drodze stoją samochody przez cały dzień jak na parkingu.Skrzyżowanie dróg łączą sie dwa pasy gdzie mam pierwszeństwo w stosunku co do samochodów jadących od Sowlin lecz na drodze wymalowana linia ciągła. więć nie mogę przekraczać. więc stoję i czekam żeby nic nie jechało , łamię przepis o ruchu drogowym i jadę dalej. Pytam się gdzie są radiowozy i patrole drogowe czy może to tak ma być iż codziennie na skrzyżowaniu mogą stać samochody. Panowie Policjanci zróbcie coś bo na ul.Kopernika jest taka samowola iż się włos na głowie jeży.

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parking na ul.Kopernika - Skandal !!! gdzie policja ma oczy.
konto usunięte 2010-08-30 12:45:33
dionelwa zrozum troche ludzi ,gdybys sam mial cos do zalatwienia w tym miejscu lub okolicy pewnie sam tez zostawiłbys w podobny sposob samochod....zrozum drugiego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parking na ul.Kopernika - Skandal !!! gdzie policja ma oczy.
dionelwa 2010-08-30 12:52:12
oki i dlatego mogę zostawić na skrzyżowaniu samochód to tak jakbym zostawił samochód na pasie zewnętrznym w rynku na wyjazd w stronę nowego sącza. bo mi tak pasuje. zrozum drugiego a przepisy są dla ludzi z całego świata a nie dla mieszkańców ciemnogrodu i zaściankowej wiochy Limanowa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parking na ul.Kopernika - Skandal !!! gdzie policja ma oczy.
euzebio 2010-08-30 13:01:05
samochody tam sa tak ustawione ze zgodnie z przepisami to ni eda sie jechac. co do pierszeństwa to nie wiem jak tam teraz linie namalowali i znaki poustawiali bo tam chba nie kończą sie dwa pasy tylko ciągną sie przez całą ulice Kopernika tylko skrajny pas prawy wykorzystanny jako parkingowy wiec zgodnie z moim rozumowaniem( możliwe iż błednym) dionelwa jadąc od Jana Pwała nie musisz zmienic pas na lewy omijają czaparkowane samochodyw wiec musisz ustapić pierwszeństwa pojazdom na nim sie znajdującym. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parking na ul.Kopernika - Skandal !!! gdzie policja ma oczy.
dionelwa 2010-08-30 13:09:15
hymmm no cóż euzebio są dwa pasy i schodzą się w jeden i zaczyna sie ulica Kopernika. Na jednym z pasów ruchu jadąc od ul.Jana Pawła stoją samochody czyli na skrzyżowaniu.Nie piszę o chodniku i parkingu koło tego budynku naprzeciwko starego bph tylko o samym pasie ruchu na skrzyżowaniu a tego w żadnym przepisie nie ma że można parkować. !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parking na ul.Kopernika - Skandal !!! gdzie policja ma oczy.
euzebio 2010-08-30 13:15:58
tu masz 100% racji samochody tam pozostawione w pobliżu skrzyżowania tamują ruch i zagrażają bezpieczństwu wiec powinny byc odholowane. z tymi przepisami niepotrzebnie tutaj wtrąciłem.dionelwa jest na to prosta rada jedna fotka nawet telefonem zgłoszenie na policje i tylko oczekiwać aż przyjadą jesli zgłosisz to na policję a radiowóz sie nie pojawi to hmm to wtedy bedzie można robić afere
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parking na ul.Kopernika - Skandal !!! gdzie policja ma oczy.
chlop 2010-08-30 14:36:52
Przyłączam się "dionelwa" masz 100% rację!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parking na ul.Kopernika - Skandal !!! gdzie policja ma oczy.
spoon 2010-08-30 17:17:47
Dione - powiem Ci tak. Ja tam pracuję i wiem co masz na myśli. Często jakieś baranki mnie zastawiają w taki sposób, że nie mogę zjechać z tamtejszego chodnika. Ale najlepsze: w czerwcu jakiś geniusz mnie w ten sposób zastawił, mnie się spieszyło więc zadzwoniłem po policję. W międzyczasie dołączył do mnie TOP. Czekaliśmy chyba z 20 minut i nic - podczas gdy obok nas przejechały chyba dwa patrole. Ponowiłem zatem wezwanie dopytując się jednocześnie czy mogę w takim razie przejechać dłuższy odcinek codnikiem dla pieszych, skoro nie łaska przyjechać na miejsce. Tym razem dyspozytor powiedział żeby się wstrzymać z jazdą rodem z GTA i po kolejnych 15 minutach przyjechali mundurowi. Było ich troje - no i ... powiedzieli, że muszę zrozumieć ludzi bo władze maista nie dbaja o parkingi. Powiedzieli, mi że poczekają na właściciela i go pouczą a mnie nakazono jazdę chodnikiem. Tak też uczyniłem. Po 5, a następnie bodajże po 15 minutach przejechałem specjalnie obok tego miejsca sprawdzić jak patrol waruje na złoczyńcę, ale ani widu ani słychu. :) I tak jest z tym parkingiem na Kopernika. Nawet dzisiaj musialem jechać chodnikiem z tym, że najpierw musiałem ustąpić pierwszeństwa matce z trojgiem małych dzieci. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parking na ul.Kopernika - Skandal !!! gdzie policja ma oczy.
k1megi 2010-08-30 18:29:11
DIONELWA TY MOZE W STRAZY MIEJSKIEJ PRACUJESZ JAK NIE KOSCIUSZKI TO KOPERNIKA JUTRO PEWNIE PILSUDSKIEGO OPISZESZ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parking na ul.Kopernika - Skandal !!! gdzie policja ma oczy.
dionelwa 2010-08-30 18:29:24
spoon - jaki pan taki kram.Nasze miasto opiera suie na tym że ciocia i wujek kuzyna to stryjeczny bratanek wujka staszka mistrza ciętej riposty.Zostawię samochód na wjeżdzie do Policji i im powiem iż władze miasta nie dbają o parkingi i muszę tam postawić. A jak mnie najdzie to kupię traktor z wozem gnoju takiego świeżego i pod urzędęm miasta i starostwem wywalę cały taki wóz i powiem że jak oni o mnie dbają tak ja o nich i żeby im lepiej słoma rosła co im z butów wystaje przywiozę im kopę gnoju i postawię obok nich taczki żeby sobie rozwieżli po całym parkingu co to jest dla nich bezpłatny a dla ludzi płatny i nie ma gdzie stanąć żeby coś załatwić.Może jeszcze opłatę wprowadzą za wejście na budynek żeby dać sobie lepszą premie uznaniową albo wczasy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parking na ul.Kopernika - Skandal !!! gdzie policja ma oczy.
dionelwa 2010-08-30 18:33:37
jeśli dalej będą tam stać samochody - w końcu nakręcę film i wyślę po mediach niech się polska śmieje w każdym miesiącu jakiś skandal afera bydło i chamstwo w telewizji idzie o Limanowej niby sławni a znajomi dzwonią i się śmieją gdzie ja mieszkam. Od 8 miesięcy co rusz to Limanowa i okolica - skandal i rozpierducha. Zaściankowa i zabobonna wiocha w której aż wstyd czasami mieszkać. Ehhhh może kiedyś coś się zmieni oby za mojego życia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parking na ul.Kopernika - Skandal !!! gdzie policja ma oczy.
dionelwa 2010-08-30 18:37:10
Piłsudskiego - racja jutro się zapoznam czy aby przypadkiem nie ma na ul.Piłsudskiego jakiegoś ruchu oporu co do mniejszości narodowych lub jakiś innych sado-rasistów którzy tylko czychają na jakiś niewinnych białych ludzi którzy żyją i pracują na urządników i podatki a sami mają tylko garba i wrzody na zołądku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parking na ul.Kopernika - Skandal !!! gdzie policja ma oczy.
euzebio 2010-08-30 19:07:34
w takim razie trzeba uderzać wyżej policja to organizacja a powiat tylko niski szczebel drabiny
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Parking na ul.Kopernika - Skandal !!! gdzie policja ma oczy.
konto usunięte 2010-08-31 09:01:51
dionelwa a nagrywaj sobie dowoli tylko pamietaj o odpowiedzialnosci karnej i nie zapomnij wymazac co trzeba .Inaczej bedziesz płacił odszkodowania pewnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in