Baner
22°   dziś 16°   jutro
Wtorek, 07 maja Benedykt, Gizela, Elżbieta, Ludomira, August
1994

Tematy archiwalne

Papiery mistrzowskie ciesielskie lub murarskie.

TmK 2010-07-24 12:29:56
Witam! Poszukuję osoby, która załatwi papiery mistrzowskie ciesielskie bądź murarskie. Proszę o pilny kontakt na nr. 015776915061(Niemcy) lub 516378307.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Papiery mistrzowskie ciesielskie lub murarskie.
ggg 2010-07-24 14:22:04
tzn ze komus w niemczech trzeba pokazac ze niby jest sie fachowcem a sie nie jest ?:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Papiery mistrzowskie ciesielskie lub murarskie.
TmK 2010-07-24 16:03:42
Nie nie... Ogłoszenie dodałem na prośbę wujka, który jest za granicą i podałem do niego kontakt komórkowy a ten drugi nr. do telefon do jego żony w polsce. Papierki są potrzebne dla syna wujka, gdyż chce jechać za granicę i taki papierek potrzebuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Papiery mistrzowskie ciesielskie lub murarskie.
Bogdan 2010-07-24 18:42:30
Najpierw trzeba się udać do szkoły stolarskiej w Kalwari.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Papiery mistrzowskie ciesielskie lub murarskie.
mb3 2010-07-24 20:50:18
Jak potrzebuje papier to niech pójdzie do szkoły i go zdobędzie, a nie oszukuje. Później przez takich jak Wy mamy niepochlebne opinie zagranicą! Mam szczerą nadzieję, że nikt Wam nie pomoże.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Papiery mistrzowskie ciesielskie lub murarskie.
konto usunięte 2010-07-24 21:32:40
tmk to pokzales w tym momencie :) pozniej tacy za ,,zalatwione " maja budowac domy ? a nie trzeba synowi wujka ,,zalatwic "prawka? moze cos jeszcze ,,ZALATWIC " ????????? OTRZASNIJ SIE CHLOPIE !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Papiery mistrzowskie ciesielskie lub murarskie.
TmK 2010-07-24 23:33:51
Najwidoczniej widzę, że wy wszyscy wszystko legalnie to i tamto. No cóż. Temat proszę o zamknięcie i usunięcie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Papiery mistrzowskie ciesielskie lub murarskie.
konto usunięte 2010-07-25 00:01:28
no raczej o ususniecie .chlopie nie pisz takich rzeczy bo sobie problemów narobisz.zastanów sie zanim cos chlapniesz.pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Papiery mistrzowskie ciesielskie lub murarskie.
smo 2010-07-25 08:16:51
Próba fałszowania dokumentów ? Jeden donos i.... Załatwić papiery.... :DTakie rzeczy to tylko w Limanowej :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Papiery mistrzowskie ciesielskie lub murarskie.
polanka 2010-07-26 09:00:31
o ile mi wioadomo to papiery mistrzowskie można zdobyć w cechu po zdaniu egzaminu i wniesieniu stosownej opłaty. NIe bardzo wiem co ma szkoła w Kalwarii do zdobycia mistrzowskich papierów , po szkole jakiejkolwiek to się jest najwyżej czeladnikiem, do mistrza to jeszcze daleka droga.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in