Baner
8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Pani Weterynarz w Tymbarku

majrom 2014-01-26 20:57:44
co sądzicie o pani weterynarz która ma lecznicę w Tymbarku i w Słopnicach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
jeden1 2014-01-26 21:47:26
bardzo kobiecahttps://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
Doriska 2014-01-26 23:33:02
Od tej pani wole z daleka, brań sie rekami i nogami...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
heavenshallburn 2014-01-26 23:43:56
Przyjeżdżają do niej np. z Limanowej, a jest tu kilku weterynarzy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
Doriska 2014-01-26 23:58:35
Póki się nie sparzą ... mam kilka pism które swiadczą o tym jakim jest nieudolnym weterynarzem... nie polecam jej nawet wrogowi...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
konto usunięte 2014-01-27 10:48:47
@Doriska a może by tak na twój temat podyskutować?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
nick 2014-01-27 12:45:53
Majrom, jeżeli chcesz kupić kotu, czy królikowi karmę albo potrzebujesz obrożę, smycz dla psa lub chcesz skrócić pupilowi paznokcie, to myślę, że Słopnice i Tymbark wystarczą.
Jeśli jednak chcesz sprawdzić stan zdrowia swojego zwierzątka albo masz podejrzenia, że coś mu dolega to proponuję Mszanę Dolną. Przynajmniej będziesz mieć pewność, że nie stracisz czasu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
Doriska 2014-01-27 14:10:33
sweetfocia- dyskutuj... ja wypowiadam sie na temat, znam te osobe i nikomu nie polece, wrecz przeciwnie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
heavenshallburn 2014-01-27 14:29:31
To pewnie zależy, zwierzak znajomego miał grudkę na łapie i w Mszanie powiedzieli że tak ma być.
Pani weterynarz ze Słopnic/Tymbarku widząc to przy okazji jakiejś innej sprawy - stwierdziła że to postrzał.
Wykonała zabieg i wydobyła śrut z wiatrówki który spoczywał w łapie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
nick 2014-01-27 14:53:17
We Mszanie Dolnej są co najmniej dwie przychodnie weterynaryjne. Ja mam dobre doświadczenia, znam jedną przychodnie, ale niech każdy sam się przekona i zadecyduje.
Na temat profesjonalizmu innych nie będę się wypowiadać, wiadomo błędy się zdarzają. Ale kilku moich znajomych zaryzykowało i już nie szukają pomocy w okolicy Tymbarku i Limanowej. Są weterynarze, którzy wciąż inwestują w sprzęt, zgłębiają wiedzę. Nie wszyscy się rozwijają, o czym szybko można przekonać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
Doriska 2014-01-27 16:32:05
Też słyszałam o Mszanie Dolnej, małżeństwo ma przychodnie, podobno pełny profesjonalizm... W Limanowej polecam Pana Olszewskiego...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
konto usunięte 2014-01-27 18:40:38
to jest prawda od pani weterynarz z tymbarku z daleka
naprawdę to jest katastrofa
miałam owcę chorą po wykocie ,wyszła jej cała macica
zadzwoniłam do pani doktor do tymbarku żeby przyjechała i owcę ratowała
powiedziała mi przez telefon żeby owcę zabić bo szkoda żeby się mordowała bo i tak z takiej owcy jest nic
no i oczywiście nie przyjechała
inny doktor przyjechał i owcę uratował
żyje i ma się dobrze
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
konto usunięte 2014-01-27 18:41:34
ma ktoś może numer do mszany
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
nick 2014-01-27 19:01:36
Ja znam tylko Awet. Leczyłem tam psa. Polecam.
http://www.awet.pl/
Lecznica weterynaryjna AWET
ul.Orkana 38 34-730 Mszana Dolna
18 33 12 312
603 911063
edart@o2.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
asia22 2014-01-27 19:22:23
w awecie byłam raz i nigdy więcej....pies po tym jak złamał łapkę,usłyszałam że nie opłaca się jej ratować bo jest paskudnie złamana i lepiej uciąć....noga została złożona we Wrocławiu i pies chodzi do dziś(minęło 4 lata)nie czułam żeby lekarzom zależało na tym żeby mi pomóc :( no nic z drugiej strony uważam że nie myli się tylko ten co nic nie robi.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
konto usunięte 2014-01-27 19:49:36
Ja chyba śnię. Jak można w taki haniebny sposób wypowiadać si niemal personalnie na czyjkolwiek temat. Za zasłoną nicka, epitety wypisują jakieś zakompleksione, chore z nienawiści typy. Jak wam nie wstyd. Popatrzcie wpierw na siebie co prezentujecie. Popatrzcie co się dzieję w profesjach, które dotyczą ważniejszych dziedzin naszego życia. Co się dzieje w szpitalach gdzie niejednokrotnie zdrowie a nawet życie tracą nasze dzieci, bo nikomu nie chciało się zbadać krwi dziecka...Zastanówcie sie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
piki 2014-01-27 20:09:16
A ja uwazam, że ta Pani jest najlepsza!! U nikogo z limanowskich weterynarzy nie spotkałam się z takim podejściem do zwierząt. nawet przez telefon doradzi. Jak moja sunia rodziła i nie mogła sobie dać rady to Pan Stożek (ojciec) kazał zamknąć ją w ciemnym pomieszczeniu, że da sobie radę. Szczeniak zdechł i matka ledwo przeżyła. Potem mając 2 pieska jak spytałam czy wykonują cesarkę to wszyscy w limanowej oczy wystawili o czym ja mówię. Zero profesjonalizmu. Tylko ta Pani ma odpowiedni sprzęt i doradzi ludziom a głupie pomówienia to sobie do du... wsadźcie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
averynicegirl 2014-01-27 20:58:45
Ja niestety również nie mogę polecić ani Słopnic, ani Tymbarku. Limanowa to ostateczność.
Uważam, że każdy ma prawo wyrazić swoja opinię, jeżeli miał dobre czy złe doświadczenie z jakąkolwiek profesją.
I nie wstydzę się tego, że informuję o swojej opinii potencjalnych klientów przychodni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
Doriska 2014-01-28 07:40:42
Po to jest założony temat by sie pod nim wypowiadac... Zapraszam do siebie by przeczytać pisma o "profesjonaliźmie" tejże pani weterynarz.... ręce opadają!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
konto usunięte 2014-01-28 09:37:19
Pani Dorisko, widzę, że ma pani dużo do powiedzenia na temat pani doktor. Podziel się może informacjami na temat co leczyła pani bez powodzenia u pani doktor. Po prostu oprzyj swoją opinie na faktach.Dziękuję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
Doriska 2014-01-28 13:52:13
Fakty są takie ze jest beznadziejnym weterynarzem... chcesz dowodów? zapraszam to poczytasz bo musiałabym pisać to cały dzień...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
srututututu 2014-02-17 00:11:10
Polecam Jodłownik. Pracuje tam młody i ambitny lekarz, dla którego każdy kolejny pacjent to nowe wyzwanie! Na prawdę warto poświęcić te kilka km na dojazd.
Natomiast w centrum Limanowej najbardziej godnym zaufania lek. wet. jest pan Olszewski. Nawet przy nikłych nadziejach stara zrobić się co w jego mocy, przedstawiając wcześniej istniejące ryzyko, dając nam swobodę podjęcia decyzji. Nigdy nie usłyszysz "nie warto, nie opłaca się" lecz "możemy to zrobić, ale muszą być państwo świadomi efektu, konsekwencji i kosztów". Takie podejście weterynarza, zrozumienie jest bardzo ważne.
Młodość, zapał i świeża pasja w tym zawodzie biorą górę i gwarantują nam - klientom - zadowolenie "usługi". Także apeluję wykorzystajcie to że w Limanowej i okolicach jest kilku młodych co równa się ambitnych lekarzy, którzy nie poznali jeszcze smaku rutyny. Oni naprawdę wiele mogą tylko trzeba im na to pozwolić. ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
weromoda 2015-12-03 19:03:54
Unikajcie pani WIŚNIEWSKIEJ!! Większość badań robi na oko. Gdyby od razu robiła to co należy do weterynarza moje zwierzątko na pewno by żyło...W gabinecie nie było weterynarza tylko asystentka-Pani weterynarz nawet nie pofatygowała się przyjechać, a diagnozę wystawiła przez telefon. Po kilku dniach miało się poprawić...było źle więc pojechałam do Limanowej niestety było już za późno. Badania krwi były tragiczne, nie wspomnę że powinno się je w takim przypadku robić od razu. W niedziele można dzwonić, ale nie liczyć na jej pomoc. I do tego jest nie miła. :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
konto usunięte 2015-12-10 15:18:00
A co sądzicie o lecznicy Stożka??

Jeśli chodzi o Tymbark ,to owszem urzędowała tam jakas "kobieca" blondynka,ale to nie byla weterynarz tylko jej pomocnica.Teraz podobno jest tam lepsza osoba ,bo jakaś młoda kompetentna i wykształcona w tym kierunku dziewczyna.Natomiast Panią Weterynarz chyba rzadko tam można spotkać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
emma 2020-08-25 10:56:55
My od lat chodzimy do doktora Stożka.Pełen profesjonalizm-polecam bez zastrzeżeń.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
demeter111 2020-10-19 15:32:00
Również NIE POLECAM pani pseudo weterynarz w tymbarku. Zero podejścia do zwierząt . Po agresywnym wyczyszczeniu uszu pies słaniał się na nogach przez kilka dni , wymiotował żółcią, przeżył mega stres dostał objawów tzw przedsionkowych właśnie po podkreślam agresywnym wyczyszczeniu uszu przez ową weterynarz. Ja sama widząc co ta baba robi , ijak pies cierpi poryczałam się. W wymazie stwierdziła " na pałę" pałeczkę ropy błękitnej - pojechałam do innego weta - nie potwierdzili tej diagnozy. Mój pies wiele wycierpiał przez brak kompetencji tej baby z Tymbarku . Omijać szerokim łukiem to miejsce i tę niedouczoną kobietę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
demeter111 2020-10-19 15:35:25
Dodam jeszcze że jak zadzwoniłam że pies mi się przewraca i nie może ustać na nogach i wymiotuje po przyjeździe do domu -to olała temat. Tak się tam " pomaga " zwierzętom. Nie życzę nikomu takich "wrażeń". Przestrzegam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
wasylis 2020-10-20 10:18:19
Nie wiem nic o powołaniu weterynaryjnym Pani z Tymbarku, ale spróbujcie uzyskać pomoc dla zwierza w sobotę czy niedzielę w Limanowej, gdzie weterynarzy od przysłowiowego za...trzesienia, a nawet jedna "klinika" rodzinna z trzema naraz...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
demeter111 2020-10-20 14:00:23
To jest faktycznie problem. Ponoć ta pani z tymbarku odbiera telefony w weekend , ale ja serdecznie odradzam taką psudo pomoc. Dlatego mam sprawdzonego weterynarza daleko od limanowej , również z dyzurami w weekend , i choć muszę dojechać te 50km,ale za to jestem pewna że potrafią postawić skuteczną diagnozę, mają sprzęt, wiedzę i podejście .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
podlesiok 2020-10-21 19:55:07
Z weterynarzami mam minimalny kontakt i na temat ICH kompetencji nie będę się wypowiadał ale na temat piszących już tak, większość tu piszących z Doriską na czele ma syndrom Ziobry,czyli jeżeli coś nie idzie po naszej myśli i wyobrażeniu,niekoniecznie realnym i zdrowo rozsądkowym to uruchamia całe zasoby mściwości i chęci odwetu.Nie jest to ani eleganckie ani godne ,nie wspominając już o kompetentnej opini na temat zagadnienia jakim jest profesjonalna pomoc choremu zwierzęciu.Dam przykład sprzed lat gdy z moja 15 letnią piesą z porażeniem tyłu trafiłem do pana Stozka ,po wywiadzie i krótkim badaniu stwierdził zanik mięśni i zaproponował uśpienie by się dłużej nie męczyła.To był prawdziwy profesjonalizm a nie udawana empatia by naciągać właściciela na koszty a zwierzęciu przysparzać niepotrzebnych cierpień,no ale większość się pewnie ze mną nie zgodzi bo swoją "wielką empatią" wspiera jeszcze większe ego i "leczy"kompleksy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
wasylis 2020-10-21 22:19:54
Jak najbardziej się z Tobą zgadzam @podlesiok, zwierzę zasługuje na taki akt łaski, skoro już nic nie może mu pomóc. Człowiek też...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pani Weterynarz w Tymbarku
demeter111 2020-10-28 00:14:26
@podlesiok piszesz niestety nie na temat , temat dotyczy pani z tymbarku więc wypowiadają się tu ludzie którzy mieli z nią doczynienia. Twoje zachowanie również nie jest ani godne ani eleganckie bo obrażasz ludzi, i sam próbujesz pouczać i osadzasz czy kogoś zachowanie jest eleganckie bądź godne a twoje nie jest. Jestem ciekawa, czy gdyby Wiśniewska skrzywdziła Twojego psa lub suczkę wypowiadałbyś się na jej temat miło czy też nie miło? Ja nie mam zamiaru barwić , jeśli coś jest źle to mówię i szczegółowo opisałam zachowanie tej pseudo weterynarki. Tacy ludzie nie powinni leczyć zwierząt skoro nie potrafią psu nawet zrobić wymazu z ucha , ani wyczyścić ucha , a na koniec nawet nie potrafią wziąć odpowiedzialności za swoje błędy !!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in