Wtorek, 01 grudnia
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka
4155

Porady

Pani Weterynarz w Tymbarku

co sądzicie o pani weterynarz która ma lecznicę w Tymbarku i w Słopnicach
RE: Pani Weterynarz w Tymbarku
bardzo kobieca
Od tej pani wole z daleka, brań sie rekami i nogami...
Przyjeżdżają do niej np. z Limanowej, a jest tu kilku weterynarzy.
Póki się nie sparzą ... mam kilka pism które swiadczą o tym jakim jest nieudolnym weterynarzem... nie polecam jej nawet wrogowi...
@Doriska a może by tak na twój temat podyskutować?
Majrom, jeżeli chcesz kupić kotu, czy królikowi karmę albo potrzebujesz obrożę, smycz dla psa lub chcesz skrócić pupilowi paznokcie, to myślę, że Słopnice i Tymbark wystarczą.
Jeśli jednak chcesz sprawdzić stan zdrowia swojego zwierzątka albo masz podejrzenia, że coś mu dolega to proponuję Mszanę Dolną. Przynajmniej będziesz mieć pewność, że nie stracisz czasu.
sweetfocia- dyskutuj... ja wypowiadam sie na temat, znam te osobe i nikomu nie polece, wrecz przeciwnie...
To pewnie zależy, zwierzak znajomego miał grudkę na łapie i w Mszanie powiedzieli że tak ma być.
Pani weterynarz ze Słopnic/Tymbarku widząc to przy okazji jakiejś innej sprawy - stwierdziła że to postrzał.
Wykonała zabieg i wydobyła śrut z wiatrówki który spoczywał w łapie.
We Mszanie Dolnej są co najmniej dwie przychodnie weterynaryjne. Ja mam dobre doświadczenia, znam jedną przychodnie, ale niech każdy sam się przekona i zadecyduje.
Na temat profesjonalizmu innych nie będę się wypowiadać, wiadomo błędy się zdarzają. Ale kilku moich znajomych zaryzykowało i już nie szukają pomocy w okolicy Tymbarku i Limanowej. Są weterynarze, którzy wciąż inwestują w sprzęt, zgłębiają wiedzę. Nie wszyscy się rozwijają, o czym szybko można przekonać.
Też słyszałam o Mszanie Dolnej, małżeństwo ma przychodnie, podobno pełny profesjonalizm... W Limanowej polecam Pana Olszewskiego...
to jest prawda od pani weterynarz z tymbarku z daleka
naprawdę to jest katastrofa
miałam owcę chorą po wykocie ,wyszła jej cała macica
zadzwoniłam do pani doktor do tymbarku żeby przyjechała i owcę ratowała
powiedziała mi przez telefon żeby owcę zabić bo szkoda żeby się mordowała bo i tak z takiej owcy jest nic
no i oczywiście nie przyjechała
inny doktor przyjechał i owcę uratował
żyje i ma się dobrze
ma ktoś może numer do mszany
Ja znam tylko Awet. Leczyłem tam psa. Polecam.
http://www.awet.pl/
Lecznica weterynaryjna AWET
ul.Orkana 38 34-730 Mszana Dolna
18 33 12 312
603 911063
edart@o2.pl
w awecie byłam raz i nigdy więcej....pies po tym jak złamał łapkę,usłyszałam że nie opłaca się jej ratować bo jest paskudnie złamana i lepiej uciąć....noga została złożona we Wrocławiu i pies chodzi do dziś(minęło 4 lata)nie czułam żeby lekarzom zależało na tym żeby mi pomóc :( no nic z drugiej strony uważam że nie myli się tylko ten co nic nie robi.....
Ja chyba śnię. Jak można w taki haniebny sposób wypowiadać si niemal personalnie na czyjkolwiek temat. Za zasłoną nicka, epitety wypisują jakieś zakompleksione, chore z nienawiści typy. Jak wam nie wstyd. Popatrzcie wpierw na siebie co prezentujecie. Popatrzcie co się dzieję w profesjach, które dotyczą ważniejszych dziedzin naszego życia. Co się dzieje w szpitalach gdzie niejednokrotnie zdrowie a nawet życie tracą nasze dzieci, bo nikomu nie chciało się zbadać krwi dziecka...Zastanówcie sie...
A ja uwazam, że ta Pani jest najlepsza!! U nikogo z limanowskich weterynarzy nie spotkałam się z takim podejściem do zwierząt. nawet przez telefon doradzi. Jak moja sunia rodziła i nie mogła sobie dać rady to Pan Stożek (ojciec) kazał zamknąć ją w ciemnym pomieszczeniu, że da sobie radę. Szczeniak zdechł i matka ledwo przeżyła. Potem mając 2 pieska jak spytałam czy wykonują cesarkę to wszyscy w limanowej oczy wystawili o czym ja mówię. Zero profesjonalizmu. Tylko ta Pani ma odpowiedni sprzęt i doradzi ludziom a głupie pomówienia to sobie do du... wsadźcie
Ja niestety również nie mogę polecić ani Słopnic, ani Tymbarku. Limanowa to ostateczność.
Uważam, że każdy ma prawo wyrazić swoja opinię, jeżeli miał dobre czy złe doświadczenie z jakąkolwiek profesją.
I nie wstydzę się tego, że informuję o swojej opinii potencjalnych klientów przychodni.
Po to jest założony temat by sie pod nim wypowiadac... Zapraszam do siebie by przeczytać pisma o "profesjonaliźmie" tejże pani weterynarz.... ręce opadają!
Pani Dorisko, widzę, że ma pani dużo do powiedzenia na temat pani doktor. Podziel się może informacjami na temat co leczyła pani bez powodzenia u pani doktor. Po prostu oprzyj swoją opinie na faktach.Dziękuję.
Fakty są takie ze jest beznadziejnym weterynarzem... chcesz dowodów? zapraszam to poczytasz bo musiałabym pisać to cały dzień...
Polecam Jodłownik. Pracuje tam młody i ambitny lekarz, dla którego każdy kolejny pacjent to nowe wyzwanie! Na prawdę warto poświęcić te kilka km na dojazd.
Natomiast w centrum Limanowej najbardziej godnym zaufania lek. wet. jest pan Olszewski. Nawet przy nikłych nadziejach stara zrobić się co w jego mocy, przedstawiając wcześniej istniejące ryzyko, dając nam swobodę podjęcia decyzji. Nigdy nie usłyszysz "nie warto, nie opłaca się" lecz "możemy to zrobić, ale muszą być państwo świadomi efektu, konsekwencji i kosztów". Takie podejście weterynarza, zrozumienie jest bardzo ważne.
Młodość, zapał i świeża pasja w tym zawodzie biorą górę i gwarantują nam - klientom - zadowolenie "usługi". Także apeluję wykorzystajcie to że w Limanowej i okolicach jest kilku młodych co równa się ambitnych lekarzy, którzy nie poznali jeszcze smaku rutyny. Oni naprawdę wiele mogą tylko trzeba im na to pozwolić. ;)
Unikajcie pani WIŚNIEWSKIEJ!! Większość badań robi na oko. Gdyby od razu robiła to co należy do weterynarza moje zwierzątko na pewno by żyło...W gabinecie nie było weterynarza tylko asystentka-Pani weterynarz nawet nie pofatygowała się przyjechać, a diagnozę wystawiła przez telefon. Po kilku dniach miało się poprawić...było źle więc pojechałam do Limanowej niestety było już za późno. Badania krwi były tragiczne, nie wspomnę że powinno się je w takim przypadku robić od razu. W niedziele można dzwonić, ale nie liczyć na jej pomoc. I do tego jest nie miła. :(
A co sądzicie o lecznicy Stożka??

Jeśli chodzi o Tymbark ,to owszem urzędowała tam jakas "kobieca" blondynka,ale to nie byla weterynarz tylko jej pomocnica.Teraz podobno jest tam lepsza osoba ,bo jakaś młoda kompetentna i wykształcona w tym kierunku dziewczyna.Natomiast Panią Weterynarz chyba rzadko tam można spotkać.
W zeszłym tygodniu byłem u Pani weterynarz z tymbarku na kontrolę stanu królika, ponieważ prawdopodobnie miał udar cieplny (dochodził już do siebie, w zasadzie chciałem tylko skontrolować czy to nic bardziej poważnego). Pani doktor podała 2 zastrzyki przeciw zapalne, ale zrobiła to w taki sposób, że królik przewrócił się na bok, co od razu zauważyliśmy. Od tego czasu królik stracił równowagę, chodzi jakby sparaliżowany - co nie miało miejsca przed wizytą. Byłem z królikiem u weterynarza w limanowej, który stwierdził, że taka natychmiastowa reakcja po zastrzyku mogła być spowodowana tym, że igła przebiła nerw, lub rdzeń królika i doszło do paraliżu. Pani z tymbarku uważa jednak, że zrobiła wszystko jak należy, a królika należy zabić, ponieważ nic z niego już nie będzie.... szkoda słów. Mimo wszystko próbuję jeszcze ratować królika lekami - sterydami - w konsultacji z lekarzem z Limanowej.
Nie polecam wizyty w Tymbarku... chyba, że tak jak ktoś wspominał chcesz kupić jakąś karmę, lub akcesoria.
My od lat chodzimy do doktora Stożka.Pełen profesjonalizm-polecam bez zastrzeżeń.
Również NIE POLECAM pani pseudo weterynarz w tymbarku. Zero podejścia do zwierząt . Po agresywnym wyczyszczeniu uszu pies słaniał się na nogach przez kilka dni , wymiotował żółcią, przeżył mega stres dostał objawów tzw przedsionkowych właśnie po podkreślam agresywnym wyczyszczeniu uszu przez ową weterynarz. Ja sama widząc co ta baba robi , ijak pies cierpi poryczałam się. W wymazie stwierdziła " na pałę" pałeczkę ropy błękitnej - pojechałam do innego weta - nie potwierdzili tej diagnozy. Mój pies wiele wycierpiał przez brak kompetencji tej baby z Tymbarku . Omijać szerokim łukiem to miejsce i tę niedouczoną kobietę.
Dodam jeszcze że jak zadzwoniłam że pies mi się przewraca i nie może ustać na nogach i wymiotuje po przyjeździe do domu -to olała temat. Tak się tam " pomaga " zwierzętom. Nie życzę nikomu takich "wrażeń". Przestrzegam!
Nie wiem nic o powołaniu weterynaryjnym Pani z Tymbarku, ale spróbujcie uzyskać pomoc dla zwierza w sobotę czy niedzielę w Limanowej, gdzie weterynarzy od przysłowiowego za...trzesienia, a nawet jedna "klinika" rodzinna z trzema naraz...
To jest faktycznie problem. Ponoć ta pani z tymbarku odbiera telefony w weekend , ale ja serdecznie odradzam taką psudo pomoc. Dlatego mam sprawdzonego weterynarza daleko od limanowej , również z dyzurami w weekend , i choć muszę dojechać te 50km,ale za to jestem pewna że potrafią postawić skuteczną diagnozę, mają sprzęt, wiedzę i podejście .
Z weterynarzami mam minimalny kontakt i na temat ICH kompetencji nie będę się wypowiadał ale na temat piszących już tak, większość tu piszących z Doriską na czele ma syndrom Ziobry,czyli jeżeli coś nie idzie po naszej myśli i wyobrażeniu,niekoniecznie realnym i zdrowo rozsądkowym to uruchamia całe zasoby mściwości i chęci odwetu.Nie jest to ani eleganckie ani godne ,nie wspominając już o kompetentnej opini na temat zagadnienia jakim jest profesjonalna pomoc choremu zwierzęciu.Dam przykład sprzed lat gdy z moja 15 letnią piesą z porażeniem tyłu trafiłem do pana Stozka ,po wywiadzie i krótkim badaniu stwierdził zanik mięśni i zaproponował uśpienie by się dłużej nie męczyła.To był prawdziwy profesjonalizm a nie udawana empatia by naciągać właściciela na koszty a zwierzęciu przysparzać niepotrzebnych cierpień,no ale większość się pewnie ze mną nie zgodzi bo swoją "wielką empatią" wspiera jeszcze większe ego i "leczy"kompleksy.
Jak najbardziej się z Tobą zgadzam @podlesiok, zwierzę zasługuje na taki akt łaski, skoro już nic nie może mu pomóc. Człowiek też...
@podlesiok piszesz niestety nie na temat , temat dotyczy pani z tymbarku więc wypowiadają się tu ludzie którzy mieli z nią doczynienia. Twoje zachowanie również nie jest ani godne ani eleganckie bo obrażasz ludzi, i sam próbujesz pouczać i osadzasz czy kogoś zachowanie jest eleganckie bądź godne a twoje nie jest. Jestem ciekawa, czy gdyby Wiśniewska skrzywdziła Twojego psa lub suczkę wypowiadałbyś się na jej temat miło czy też nie miło? Ja nie mam zamiaru barwić , jeśli coś jest źle to mówię i szczegółowo opisałam zachowanie tej pseudo weterynarki. Tacy ludzie nie powinni leczyć zwierząt skoro nie potrafią psu nawet zrobić wymazu z ucha , ani wyczyścić ucha , a na koniec nawet nie potrafią wziąć odpowiedzialności za swoje błędy !!!!
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in