12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1205

Hyde Park

ozonowanie mieszkania

konto usunięte 2012-05-01 23:25:17
Szukam kogoś do ozonowania mieszkania, może ktoś zna firme lub kogoś kto się tym zajmuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ozonowanie mieszkania
gueene 2012-05-02 07:48:21
Dzisiaj w informacjach limanowa in pisze że cały pow.lim.ma za darmo ozonowanie nawet jest za dużo tego ozonu i po co to szukać kogoś i płacić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ozonowanie mieszkania
marina 2012-05-02 09:12:16
znam osobe, ktora sie tym zajmuje, nr. 18 3326 785
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ozonowanie mieszkania
jan122 2012-05-06 18:25:01
Najlepiej utrzymywać w mieszkaniu czystość,zzęsto wietrzyć, z pieskiem czy kotkiem przebywać dużo na świeżym powietrzu, posiłki gotować (kisz.kapustę, cebulkę, mielone itp) mając nad piecykiem czynny pochłaniacz, w toalecie używać różnego rodzaju środków higienicznych itp itd ......a wtedy nie ma potrzeby ozonowania mieszkania.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ozonowanie mieszkania
konto usunięte 2012-05-06 20:14:30
jan122 ale ty mądry jesteś
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ozonowanie mieszkania
konto usunięte 2012-05-08 16:46:35
Ozonowanie zabija grzybnie oraz plechy w całości, jednocześnie likwidując wszystkie wolne rodniki znajdujące się w powietrzu.Usługa Ozonowania polega na wytworzeniu odpowiednich stężeń ozonu przy użyciu specjalistycznych generatorów. Generatory większej mocy, nie generatory wielkości kostki masła, które służą do ozonowania lodówek itp.
Metoda stosowana w wielu dziedzinach życia i gospodarki jako silny utleniacz.

,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ozonowanie mieszkania
ollxd 2013-03-16 10:40:25
Ozonowanie to świetna sprawa jeśli jest przeprowadzone skutecznie. Ja skorzystałam z usług firmy Green Style, mają bardzo dobre urządzenie do ozonowania, wydziela aż 32g/h ozonu. Dla mnie najważniejsze było to,że okazało się skuteczne i grzyb znikł. Polecam www.komarzyska.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in