Baner Baner
7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

ośrodek zrowia w dobrej

tiger19 2012-12-08 11:56:51
hej jakie macie zdanie o niektórych pielęgniarkach w osrodku zdrowia w dobrej a zwłaszcza dwie najstarsze te panie są nie miłe dla starszych olewają pacjentów i wiele innych rzeczy których nie wymienię ze względu na kierownika ośrodka który jest dobrym człowiekiem .szkoda tylko ze ma taki nie odpowiedzialny personel
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
mmoonnii 2012-12-08 12:27:57
wiem nawet szkoda pisać na ten temat co tam jest
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
gueene 2012-12-08 13:30:31
tiger masz rację
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
Dziod 2012-12-08 18:50:00
Ja nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy wszystkich pielęgniarek tiger 19 Tych jak to określiłeś"najstarszych "w szczególności.Jakie to ma znaczenie piszesz cytuję" kierownik ośrodka jest dobrym człowiekiem i ze względu na niego nie opiszesz wielu innych rzeczy"Jak piszesz a to napisz i z.:|
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
krusader 2012-12-08 20:10:02
ktoś się boi igieł i narzeka:o)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
tiger19 2012-12-09 08:46:55
dziod albo masz tam rodzine albo rzadko chodzisz zapytaj ludzi to sie dowiesz albo sobie kiedys siadnij i posłuchaj
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
tiger19 2012-12-09 08:48:42
krusader na igły tez tam uważaj bo moja babcia nie jedno mówiła na ten temat
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
Dziod 2012-12-09 09:55:13
@tiger19 nie mam nikogo z rodziny żeby pracował w Ośrodku Zdrowia tylko jestem zwykłym pacjentem,który bardzo często jest w ośrodku z dziećmi lub w podeszłym wieku rodzicami.Nigdy nie spotkałem się ze złym traktowaniem a wprost przeciwnie spotkałem się z troską i życzliwością . Tiger19 rada dla Ciebie - nie zajmuj się plotkami będziesz o wiele zdrowszy i nie będziesz musiał robić zwiadów żeby się czegoś nowego dowiedzieć :D A jeśli się boisz zastrzyków to nic złego - dzieci też się boją i żyją .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
tiger19 2012-12-09 10:37:51
dziod to twoje zdanie i tego sie trzymaj i nie rób ze mnie plotkarza zeby odwrócić uwage innych ja cie nie obrażam.I zebys nigdy nie musiał sie przekonac jak tam sie niektórych traktuje.ale masz w sumie racje zamiast pisac tu lepiej by było zgłosic kontrol na ten osrodek
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
Dziod 2012-12-09 12:06:14
@tiger19 przepraszam jeśli Cię uraziłem i życzę dużo zdrówka i ciepełka w ten mrożny dzień.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
monte 2012-12-10 16:37:26
Może tiger19 chciałby wysłać te Panie na emeryturę i wskoczyć na którejś miejsce??? zapewniam, że chętnie by już odpoczęły, ale niestety - są nieco za młode :):):) pozdrawiam i życzę uprzejmości dla każdego zawsze i wszędzie! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
bearchen 2012-12-10 17:09:12
Dla jednych moga wydawac sie zolzami, dla innych beda to przemile panie.
Nie wszyscy musimy sie lubic. Ot takie jest zycie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
80koni 2012-12-10 17:12:11
tiger19 zgadzam się z toba w osrodku zdrowia nie jest zbyt przyjemnie panie zajmuja sie tylko plotkami, a nie swoja praca szeptaja po kontach szukajac sensacji i nowego tematu aby kogos obgadac! kiedys dzwonila moja mama cala godzine bo siostra miala goraczke zadna franca nie raczyla odebrac!mozna umrzec a te larwy nie odbiora!ktos chyba zapomina ze na ich miejsce jest tysiac chcetnych innych milych pielegniarek
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
monte 2012-12-10 17:21:56
Hmm... kultura niektórych wypowiedzi dobitnie świadczy o kulturze piszących. Nie musimy się wszyscy lubić, to fakt. Powinniśmy się jednak szanować... tyle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
2111 2012-12-10 17:31:42
to prawda na ich miejsce jest wiele osob.powinny sie zajac swoja robota a nie szperac po kartotekach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
mart4 2012-12-11 05:09:29
tiger19 jeśli wypowiadasz się na forum rób to bez błędów bo aż biją po oczach. Natomiast wszystkich zrzędzących, marudzących i niezadowolonych zapraszam do rejestracji np do okulisty w limanowej:) Miłego dnia wszystkim :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
dobraaa 2012-12-11 11:04:35
czytam, czytam i oczom nie wierzę, plotki, sensacje, szperanie w kartotekach, zołzy...nie wiem o czym Wy mówicie? Czy nikt nigdy nie miał gorszego dnia? Nie chce nikogo bronić, ale ile lat chodzę do Ośrodka Zdrowia w Dobrej, tyle lat jestem zadowolona, owszem nie zawsze można dostać się do lekarza rodzinnego, ale czy to jest wina pielęgniarek? Kolejki też są ich winą? Nie raz widzi się wianuszek osób przy rejestracji, kiedyś w końcu każdy ma prawo wybuchnąć czy zachować się nieuprzejmie. Ciekawe czy Wam w pracy nie puszczają nerwy? Chodziłam, chodzę i będę chodzić do Ośrodka w Dobrej i uważam że pielęgniarki są w porządku i zawsze chętne do pomocy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
tiger19 2012-12-11 11:46:53
no cóż widzę że więcej mamy obrońców niż tych co wolą prawdę powiedzieć ale każdego zdanie trzeba uszanować,tylko szkoda jednego że jak ktoś prawdę powie to jest odrazu krytykowany .Uważam że powinniśmy pisać o tym co się dzieje bo nie ma ludzi lepszych i gorszych i każdy każdego powinno szanować a w dobrej tak nie jest.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
dobraaa 2012-12-11 12:07:38
tiger19 po Twoich wypowiedziach pięknie widać jak to każdego powinno się szanować. Jeżeli to Ty byłeś pacjentem, to wcale się nie dziwię, że zostałeś tak potraktowany...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
ejnoo 2012-12-11 13:47:11
tiger, ale może podaj jakiś przykład, co ci właściwie te pielegniarki zrobiły, bo poki co to nic konkretnego nie napisales
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
tiger19 2012-12-11 13:55:11
miło z twojej strony ze tak bronisz honoru ośrodka.to powiec im jak pójdziesz tam żeby poszły krowy doić a przyjdzie ktoś kto bedzie człowiekiem.Mam nadzieje ze kierownik ośrodka wreszcie się tym zajmie i sam oceni sytuacje panującą w jego ośrodku
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
tiger19 2012-12-11 14:05:45
ejnoo nie chce wszystkiego pisać co wiem.jestem z gminy dobra ale mieszkam na gruszowcu zajechałem z dzieckiem 39 gorączki a jedna z tym starszych pielęgniarek powiedziały mi ze ważniejsze są dzieci z dobrej. musiałem jechać na pogotowie,moja babcia wróciła z płaczem bo już słabo słyszy i krzyczały że sto razy nie będą powtarzać jej.a nie które rzeczy które wiem nie pisze bo nie mam na to dowodów, nie chce nawet mysleć czy są prawdziwe bo bym musiał wiecej tam krwi nie pobierać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
Dziod 2012-12-11 14:58:18
@Tiger19 jeżeli tak jesteś niezadowolony i Twoja Rodzina to zmień ośrodek zdrowia na inny-przecież" ślubu z nim nie brałeś".Zmień na taki,żeby były miłe pielęgniarki.Trzej najlepsi lekarze:dr Spokój,dr Dieta,dr Humor.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
tiger19 2012-12-11 15:26:37
dziod a czemu ja mam zmienić ośrodek pacjent ma swoje prawa bo jak wszyscy zmienimy ośrodek to te wielkie panie i tak bez pracy zostaną pozdrawiam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
2111 2012-12-11 16:25:30
witam ponownie.tiger moze i ma jakąś tam racje ale az z takimi wyzwiskami pisac nie musi.ja tez wiem jak jest w osrodku kto ma znajomosci to jest zapisany do lekarza nie wazne czy juz nie ma miejsc czy sa.ja tez wiem jak jest jak moja córka miała 4 miesiace chciałam ja zapisac do lekarza to juz niestety nie udało sie kazały mi jechac do szpitala i to jest chore moim zdaniem.tak samo jak czytaja i szperaja po kartotekach pacjentow a pozniej obgaduja-zycze wam tego obyscie sie wy nie przekonali o tym na własnej skórze.bo to jest przykre.tak nie powinno byc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
dobraaa 2012-12-11 18:58:40
tiger, nie wierzę, że jakakolwiek pielęgniarka powiedziała Ci, że ważniejsze są dzieci z Dobrej, nie z Gruszowca. Przecież z tego co wiem, to jedna z pielęgniarek jest właśnie z Gruszowca. Przeglądają kartoteki? Nie wiem, nie widziałam, ale z drugiej strony myślicie, że przykładowo policja nie grzebie w naszych papierach? Co znowu wymyśliłeś? Że źle krew pobierają? Czy Ty jesteś normalny? Co one miałyby z tego, że źle pobiorą Ci krew? Przecież ona i tak idzie do laboratorium. Co robią? Stare igły? Fiolki? To już chyba nie te czasy....teraz jest wszystko sterylne. No ale... A co do tego zapisywania pacjentów, to co one mają zrobić, jak lekarz zabrania zapisywania większej ilości pacjentów. Zapisują tyle osób ile mogą. Ale najlepiej jest szukać we wszystkim problemu.... Może faktycznie warto zmienić Ośrodek, skoro wszystko jest nie tak?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
konto usunięte 2012-12-12 00:22:30
szperanie w kartotekach? proszę Was...nawet się nie kompromitujcie swoim brakiem wiedzy!"szpera się" po to, żeby wypisać wasze dane np. na zwolnieniu lekarskim, "szpera się" po to, żeby uzupełnić DOKUMENTACJĘ MEDYCZNĄ, wyobraźcie sobie, że coś takiego na prawdę jest! myślicie że pielęgniarki mają czas żeby sobie siedzieć i z nudów czytać czy macie anginę, czy grypę, lub jakie leki przez najbliższy tydzień macie zażywać? Waszym zdaniem to jest takie interesujące? Ponadto, jeśli ktokolwiek z was był w ośrodku, to może widzi ile osób jest na poczekalni, i poczekalnia nigdy nie jest pusta! To znaczy, że pacjentów jest wielu, a lekarzy trochę mniej i po jakimś czasie miejsca do lekarzy po prostu nie ma. Macie ośrodek zdrowia wielkości kliniki! Mnóstwo specjalistów, pielęgniarki są na każde Wasze zawołanie, opatrunki, zastrzyki, pierwsza pomoc, pobieranie krwi, ale Wam jeszcze mało! Krzyczycie na nie jakby to one sobie same wymyślały, że dziś do dr Dubiela zarejestrujemy 30 osób a jutro 10 bo nam się nie chce pracować!!?? Czy Wy jesteście normalni?? Myślicie, że to one rządzą ośrodkiem? A doktorzy ich słuchają i grzecznie leczą tylu pacjentów ilu one sobie zażyczą? TIGER, skoro twoja babcia jest słabosłysząca, to Twoim OBOWIĄZKIEM jest ZAJĄĆ się babcią, a nie biedną babinę wysyłać do doktora i radź sobie sama! Ty myślisz, że pielęgniarki zrobią to za ciebie? I to one mają wchodzić do lekarza i się dopytywać o Twoją babcię? Bo twoja babcia nie pamiętała i nie usłyszała co ma dalej robić?? Skoro wysłały Twoje dziecko na pogotowie to może dobrze ci doradziły, bo moim zdaniem taka wysoka gorączka to chyba nie jest bezpieczne dla małego dziecka, a skoro nie było lekarza to chyba to jest dobre rozwiązanie? Przecież nie powiedziały ci idź do domu, 39 stopni to żadna gorączka?!A co do dzwoniących telefonów...jestem ciekaw jakbyście się czuli, gdybyście stali w ogromniej kolejce do lekarza od 7 rano, a pielęgniarki zamiast rejestrować Was, odbierałyby telefon i rejestrowały kogoś, kto siedzi sobie w ciepłym domu, budzi o 8 rano i dzwoni...? Chyba WTEDY to byłoby nie fair. A do innego ośrodka się na pewno nie zapiszecie...bo w Dobrej jest NAJLEPIEJ!!!! inaczej już daaaawno temu przepisalibyście się do innego ośrodka! ale dobrze wiecie, że w Dobrej jest najlepsza opieka lekarzy i pielęgniarek!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
majcia 2012-12-12 07:26:14
tiger wyraził opinię i miał do tego prawo.A tu od razu panie pielęgniarki i ich rodziny jadą po nim, aż żal czytać. Brawo tiger, to wolny kraj i jest wolność słowa.Zobacz jaki jest odzew na twój wpis-uderz w stół, a nożyce się odezwą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
monte 2012-12-12 07:30:46
lion nie warto chyba dyskutować już, bo wygląda na to, że tiger19 to jeden z tych pacjentów, którzy uważają, że to im właśnie wszystko sie należy już, w tej chwili, a najlepiej na wczoraj... taki pacjent wlaśnie, któy uważa, że nie będzie stał od 7 w kolejce cierpliwie tylko sobie zadzwoni, bo wygodniej... taki pacjent, który do lekarza też nie poczeka i matki z chorym, gorączkującym dzieckiem nie przepuści w kolejce (choć wiadomo że matki z dziećmi mają pierwszeństwo przyjęcia) taki pacjent, któremu sie wydaje, że należy czerwony dywan rozwinąć przed ośrodkiem, bo On idzie... i słowo do tiger19 właśnie: jeśli tak jest fatalnie to po co piszesz te rewelacje na forum? myślisz, że kierownik to czyta?? może pójdź lepiej prosto do niego i ponarzekaj. Kto wie, może nawet receptę Ci wypisze. Pozdrawiam i życzę samych życzliwych ludzi na drodze dzisiaj:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
tiger19 2012-12-12 09:10:02
fakt może macie racje lepiej by było do kierownika iść i to wszystko zgłosić i wiem że by zrobił z tym porządek :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
konto usunięte 2012-12-12 10:08:01
@tiger19, zacznijże ty robić jeżyki, łańcuchy, uszka itp., itd. a na pewno będzie z tego większy pożytek niż z twoich wypocin
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
Elizabet131 2012-12-12 10:45:50
123asd- masz rację niech tiger19 przygotowuje się powoli do Świąt B.N i porządnie zrobi rachunek sumienia.Niech nie sądzi innych a sam nie będzie sądzony a i zadośćuczynienie trzeba zrobić...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
ekbiedronka096 2012-12-12 11:50:34
Ja też uważam, że każdy ma prawo sie wypowiedzieć jak został potraktowany a tu widać wyrażnie, że same pielęgniarki wzięły się w obronę.W sumie nie jest tak żle, trochę więcej przydałoby się uprzejmości ze strony pielęgniarek a zwłaszcza przy rejestracji do ginekologów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
konto usunięte 2012-12-12 17:28:37
no tak, jak ktoś pisze przeciwko ośrodkowi to ma prawo, a jak ktoś ma dobre zdanie to już jest uważany za samą pielęgniarkę albo kogoś z ich rodziny. To jest Waszym zdaniem ta demokracja? Rozumiem, że kolejnym wątkiem rozmowy to będzie inna grupa np. księża - bo na tigera któryś się źle popatrzy, albo urzędnik-bo powie złośliwie, że dokumenty źle uzupełnił, albo sprzedawczyni-bo zbyt nerwowo powie, że skończył się chleb? Bądźcie poważni, świat nie kręci się wokół Was...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
Fibi 2012-12-12 17:49:06
Oj lion jesteś nie na czasie:P Księża już tu "obgadani" byli, a konkretnie sam proboszcz, przy okazji "oberwał" kościelny i organista. Teraz przyszedł czas na Ośrodek Zdrowia. Pewnie niedługo doczekamy szkoły specjalnej, ośrodka pomocy społecznej, kto wie kto jeszcze "się załapie". Szkoda nerwów...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
80koni 2012-12-12 18:03:09
no prosze jak sie pielegniareczki z osrodka pieknie pologowaly i pisza same komentarze jak sie pieknie bronia jakich argumentow uzywaja zajebiscie! do roboty babsztyle nie plotkowac nie grzebac po kartotekach wiecej usmiechu do pacjentow bo placone macie za to nikomu laski nie robicie a jak sie nie podoba to won do innej roboty czy krowy doic !! tiger ma racje dokladnie tak sie zachowuja swiete krowy!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
Dziod 2012-12-12 18:43:28
@80koni,ale się popisałeś(aś). ...anonimowo potrafisz ubliżac ile wlezie .Ciekawe czy podpisałbyś się z imienia i nazwiska pod swoimi wypowiedziami.Można krytykę wyrazić w kulturalny sposób a nie jak gbur :|
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
Fibi 2012-12-12 18:48:52
Dziod masz rację. A ty 80koni faktycznie przesadzasz i zacznij używać polskiej czcionki, bo ci brzydkie rzeczy przez to wychodzą...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
bearchen 2012-12-12 18:51:06
Lion masz calkowita racje. Niby wolnosc slowa, ale wypowiedziec sie nie mozna, bo od razu przykleja Ci latke "pielegniarka", "ktos z rodziny" Stuknijcie sie w glowe ludzie. Problemow sie nie rozwiazuje na forum. Ale oczywiscie lepiej obrabiac doope anonimowo, bo spojrzec w oczy i wyrazic zdanie to w uj ciezko.
Troche wyrozumialosci i szacunku ludzie dla siebie okazcie, a bedzie zylo Wam sie zdecydowanie latwiej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
bearchen 2012-12-12 18:51:32
Lion masz calkowita racje. Niby wolnosc slowa, ale wypowiedziec sie nie mozna, bo od razu przykleja Ci latke "pielegniarka", "ktos z rodziny" Stuknijcie sie w glowe ludzie. Problemow sie nie rozwiazuje na forum. Ale oczywiscie lepiej obrabiac doope anonimowo, bo spojrzec w oczy i wyrazic zdanie to w uj ciezko.
Troche wyrozumialosci i szacunku ludzie dla siebie okazcie, a bedzie zylo Wam sie zdecydowanie latwiej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
majcia 2012-12-12 21:41:50
Ten temat był już poruszany w maju tego roku na tym portalu, więc jednak jest coś na rzeczy, skoro tak często ludzie wracają do tego wątku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
2111 2012-12-13 00:05:05
przejdzcie sie do osrodka to zobaczycie jak jest.pielegniarki zamiast wypełnic dokumentacje to plotkuja na boku a pacjenci czekaja.i prosze nie mowic ze nie szperaja po kartotekach osoba ktore znaja bo sa az tak ciekawe a pozniej osrodek chuczy od plotek nie chce wymieniac z imienia i nazwiska bo poprostu zal mi tych dwóch pielegniarek ze takie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
mart4 2012-12-13 05:14:28
Rany ludzie co z Wami???? Czy Wy tacy bez skazy??? Jak pragnę zdrowia w głowach Wam się poprzewracało....I tak nawiasem mówiąc pielegniarki nie maja płacone za słanie promiennych uśmiechów. Dóżo zdrówka przed świetami bo zastrzyki po takiej akcji moga być bolesne :))

:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
80koni 2012-12-13 08:43:35
wszyscy w dobrej wiedza ze w osrodku zdrowia plotkara plotkare pogania one dzien zaczynaja od plotek rycia po kartotekach a jak ktos prawde napisze to robia z siebie meczennice one tylko zyja tym co komu jest ktora kobieta w ciazy na kiedy termin ma kto jakie leki bierze wszystko kurwa! ale same siebie nie widza ciekawe zew innych osrodkach tego problemu nie ma Panie potrafia byc mile uprzejme i usmiechniete
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
Dziod 2012-12-13 09:14:29
@80koni skoro uważasz,że w innych Ośrodkach Zdrowia jest lepiej i pielęgniarki Ci dogodzą to jaki masz problem...przepisz się i po problemie.Ja jestem z innej gminy i przepisałem się do Dobrej i jestem zadowolony zarówno z lekarzy jak i pielęgniarek.Powiem więcej nie zmieniłbym go na ten w którym byłem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
monte 2012-12-13 09:32:09
W naszym kraju można sobie wybrać Ośrodek Zdrowia, lekarza rodzinnego, a nawet pielęgniarkę. Jeśli ktoś jest niezadowolony z opieki medycznej to zmienia deklarację i już. Po kłopocie. Co do plotek - a czymże innym zajmują sie tu piszący jak nie plotkowaniem i obrażaniem siebie nawzajem? Życie. Jak to mówią... "jeszcze się taki nie urodził, co by mu we wszystkim dogodził". Ot co.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
tiger19 2012-12-13 10:06:28
a moze tym paniom nasiaknietym komuna albo jej skutkami poprostu niechce sie pracowac tylko wola narzekac i strajkowac a petentem niechca sie liczyc i maja go gdzies wiec na taki bieg wypadkow zeby inni niemusieli sie w.... sprawe pchnalem wyzej a moral bedzie taki ze jak masz prace to ja szanuj moze jak przyjda te dwie panie do tego osrodka wtedy przypomna sobie ze niepracuja dlatego ze wszystko i wszystkich mialy w dupie i dlatego stoja w kolejce po zasilek
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
uroczapani 2012-12-13 11:26:40
kochani...panie w ośrodku bardzo dobrze zarabiają,wiem z pewnego zródła,i nie mają wizji zwolnienia i generalnie pracuje im się bardzo dobrze więc nie powinniście pisać o żadnych humorach,złych dniach,plotkach,przenoszeniu zmartwień do pracy,obgadywaniu itd. praca to jest praca !! do niej nie przychodzi się ze złym dniem czy złym humorem tylko do określonej pracy bo za to Wam płacą. poza tym uważam że ośrodek w dobrej nie ma dobrego kierownika. jeżeli tylko kierownik nie wie i nie widzi to panie przychodzą do pracy jak chcą i kiedy chcą wychodzą. tak nie powinno być.i niech odezwie się ta, która tego nie robi.szczyty nieuprzejmości bije Pani przy lekarzu ginekologu...zawsze jest w złym humorze i zawsze zła, ale ta Pani nawet na chodniku przed sklepem ma zły humor.nie robi tym niczego złego ale odstrasza od siebie wszystkich dookoła. albo pediatra...opowiem Wam coś...kiedyś było do pediatry dużo ludzi. lekarz miał akurat zły dzień i o 12 w południe wywiesił kartkę że lekarz przyjmuje do godz.13 i przez godzinę przyjął tylko 4 pacjentów bo taki ma kontrakt i resztę...może z 5 osób...zostawił bo już skończył pracę i wyszedł.powiedzcie mi Państwo czy tak się robi?? czy tak wolno?? czy na tym polega przysięga lekarska i powołanie do pracy??? nie może być tak że lekarz raz przyjmuje do skutku a raz 30 pacjentów bo taki ma HUMOR. NIE IDZIE SIĘ DO PRACY DLA HUMORU !!! w ośrodku w Dobrej potrzeba tylko KIEROWNIKA ODPOWIEDNIEGO i cała reszta ruszy jak w zegarku. nie mówię że nowego tylko zajmującego się swoimi służbowymi sprawami jak należy bo na razie tam rządzą wszyscy i nikt. I to prawda ,że i tak wszystkim nie dogodzi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
ekbiedronka096 2012-12-13 11:41:29
uroczapani popieram w całej rozciągłości a o tej pani od gin.to koszmar nawet pisać, wiem, że niektóre nawet wolą iśc prywatnie albo gdzie indziej żeby nie musieć mieć z nią do czynienia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
80koni 2012-12-13 16:24:54
pani od ginekologa chyba za kare chodzi do pracy zreszta szkoda slow na jej temat bo wszyscy dobrze wiedza jaka jest i co potrafi !a madra jak stado baranow!jednak sa tez plust bardzo mila i sympatyczna jest pani Dorotka z Gruszowca zawsze chetna do pomocy i udzielenia informacji !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
Dziod 2012-12-13 16:52:09
To widzę,że nie wszystkie pielęgniarki są złe 80koni a może jeszcze inne są miłe i sympatyczne i chętne do pomocy.Pomyśl... .,bo we wcześniejszych wypowiedziach wszystkie "wrzucałeś do jednego wora i obrzucałeś błotem.".8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
80koni 2012-12-13 18:38:41
pani Dorotka jest zdominowana przez te plotkujace babsztyle! szkoda slow zreszta nie oddzisiaj wiadomo o problemie z pielegniarami w osrodku i o tym co wyprawiaja jak sie panosza
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
tiger19 2012-12-13 19:09:18
dziod ja od razu pisałem że chodzi o te dwie starsze pielęgniarki
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
gueene 2012-12-13 19:53:26
póki co to Dobra nie pobije ośr.w Jurkowie a jak tam ocena pielęgniarek kto co napiszeb na ten temat?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
2111 2012-12-13 21:33:33
uroczapani ma swieta racje popieram
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
80koni 2012-12-14 15:05:18
kierownik osrodka powinien swoj personel zagonic prac interwencyjnych lub sprzatania osrodka bo jesli chodzi o czystosc daleka jest odidealu pani tam sprzatajaca robi to bardzo niechlujnie !!! sumujac wszystko pielegniarki do dupy i sprzataczka tez do kitu! moze skonczy sie ta samowolka a nadete pielegniary przestana zachowywac sie jak swiete krowy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
Dziod 2012-12-14 17:01:14
80 koni widzę , że ciągle coś nowego dopisujesz , aby wątek był na pierwszym planie na forum .
Daj sobie już siana , może tydzień to już wystarczy jak pielęgniarki są na cenzurowanym . Pleciesz w kółko jedno i to samo , że mam wrażenie , że potrzebna Ci porada specjalisty . Lubisz sensacje i podsycanie ognia .
Myślę a wręcz jestem pewny , że piszesz pod dwoma nickami ( 80 koni i tiger19 ). Jak jesteś tak rozżalony i niezadowolony to miej na tyle odwagi , aby im to powiedzieć prosto w oczy . Założę się , że nie masz na tyle odwagi w sobie a wiesz dlaczego ? Bo jesteś zwykłym tchórzem i wolisz anonimowo tu bazgrać .
Forum nie rozwiąże problemu ( o ile problem jest ) idź do kierownika wraz z innymi niezadowolonymi lub napisz skargę i załatw sprawę , a nie szkaluj cały personel na forum . :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
mada 2012-12-14 19:21:09
Tak niewiele nam potrzeba,
by przytulić się do nieba.
Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko
i miłości ponad wszystko.
WESOŁYCH ŚWIĄT:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
bearchen 2012-12-14 20:04:32
@dziod uwazasz, ze dalsza dyskusja z tymi osobami ma jakis sens??? Daj im sie wyplakac, jezeli ich to w jakims stopniu uszczesliwi. :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
uroczapani 2012-12-14 21:08:38
mam pytanie do osoby o nicku Dziod...proszę napisz co według Ciebie w ośrodku w Dobrej jest złe, a co dobre. bo tak w sumie to nie wiem jakie masz zdanie, oprócz tego, że sobie za te panie żyły dasz podciąć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
dobraaa 2012-12-14 21:35:18
faktycznie, dalsza dyskusja chyba nie ma sensu. Wiele osób jest za Ośrodkiem i pielęgniarkami, wiele osób jest przeciwko i niech tak zostanie, jedni dają sobie za nie "żyły pociąć" inni nazywają je "zołzami", "cholerami"... Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na forum, ale myślę, że pora zakończyć ten niesamowicie interesujący temat.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
gosiia 2012-12-15 00:17:33
NIESTETY CZĘŚCIOWO MUSZE SIĘ Z TYMI ZARZUTAMI ZGODZIĆ, A SZCZEGÓLNIE Z BRAKIEM OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH tzn.DOSTĘPEM OSÓB NIEPOWOŁANYCH DO DOKUMENTACJI ZAWARTEJ W KARTOTEKACH. SĄ TAM OSOBY KTÓRE SZCZEGÓLNIE SIĘ W TYM CIESZĄ. JEŚLI MACIE JAKIEŚ SWOJE WŁASNE TAJEMNICE I NIE CHCECIE ABY BYŁY WYCIĄGNIĘTE NA JĘZYKI TO LEPIEJ IDŹCIE DO INNEGO OŚRODKA TAM GDZIE WAS NIE ZNAJĄ.
JEST TAM TA "PANI B.GRUBA" KTÓRA SIĘ SZCZEGÓLNIE W TYM CIESZY, ZE MA RÓŻNĄ WIEDZĘ I POWÓD DO PLOTKOWANIA.
POWINNY SIĘ TUM ZAJĄĆ SŁUŻBY KTÓRE ZAJMUJĄ SIE OCHRONĄ DANYCH OSOBOWYCH.
ALE JEST TO MOJA PRYWATNA OPINIA . CAŁE NIESZCZĘŚCIE JEST W TYM ŻE SĄ TAM OSOBY NAPRAWDĘ ZAANGAŻOWANE W SWOJĄ PRACĘ I TO ONI NAJBARDZIEJ NA TYM CIERPIĄ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
konto usunięte 2012-12-15 00:51:29
Ja czegoś nie rozumiem. Zamiast pisać tutaj swoje żale, to osoby, które mają na to dowody,(świadków), że dane osobowe zostały udostępnione osobom postronnym, powinny zgłosić się z tym na policje, która przekaże sprawę do prokuratury - ponieważ przekazywanie danych osobowych osobom nieupoważnionym jest karalne. Jeżeli Panie i Panowie macie w tej kwestii tylko swoje "przeczucie", to liczcie się z tym, że ktoś może się zająć Waszymi postami i może dojść do sytuacji, w której na drodze prawnej będziecie musieli udowodnić, że Wasze słowa są prawdziwe. Nie piszę to, po to, aby kogoś straszyć, tylko uświadamiam, że nikt tutaj tak naprawdę anonimowy nie jest.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
tiger19 2012-12-15 08:48:27
dziod i ty pisałes ze nie robisz tego bezinteresownie ten drugi nick to nie mój tylko poprstu ludzie udowodnili ze mam racje i to cie wkurza jak byś nie miał w tym celu to byś nie obrażał każdego kto ma racje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
monte 2012-12-15 14:36:16
http://www.zabezpieczenia.com.pl/publicystyka/naruszanie-dobr-osobistych-na-forach-internetowych

Ponieważ wpisy na forum zaczynają zawierać bardzo poważne oskarzenia radzę poczytać, zanim ktoś jeszcze coś napisze. @kolorowymotyl ma rację - "tutaj tak naprawdę nikt anonimowy nie jest". Jeżeli ktoś ma naprawdę pewien swych słów i nie są to zwykłe pomówienia, to radzę zgłosić je u władz Ośrodka Zdrowia, a nie wypisywać na forum - to nie jest dobre miejsce. Pozdrawiam i życzę rozsądku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
80koni 2012-12-15 15:06:47
dziod ale cie to zabolalo ze prawde pisza wszyscy do tego stopniabo jak smiem przypuszczac jestes jedna z tych pan ktore pracuja w osrodku poprostu prawda w oczy kole damule myslaly ze to istna amerykanka a im wszystko wolno majaludzi za debili i ciemnote niestety te czasy sie skonczyly wszyscy wiedza jak jest i teraz cala dobra i nie tylko smieje sie z TYCH pan
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
dobraaa 2012-12-15 15:54:41
wszyscy piszą prawdę, hmmm... ale proszę zauważyć, że dużo wpisów jest po stronie pozytywnej. Nie wiem kogo i co najbardziej boli? To że kobiety dobrze zarabiają? Czy to że mają fajną pracę? Czego im zazdrościcie? A może ktoś chce wejść na ich miejsce? Nie wiem ile jeszcze będzie trwała ta dyskusja, ale to już powoli staje się nudne...nie wydaje się Wam? A wiecie co jest najlepsze? Że jak Was zmusi, to i tak do tego Ośrodka pójdziecie i niestety dla Was, ale znowu będziecie zdani na łaskę pań pielęgniarek a one znowu będą miały Was w ..., i co im wtedy zrobicie? NIC! Ewentualnie powstanie nowy wpis na forum o przykładowej treści "dziś pani ... bardzo nieładnie się na mnie popatrzyła" ... masakra, po prostu masakra ludzie!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
AonNikt 2012-12-15 16:09:34
Witam
Pozwolę sobie zabrać głos w owej dyskusji choć nie jestem z Dobrej . Kiedyś byłem w ośrodku, chciałem się zarejestrować do lekarza , jak również prosiłem o udzielenie mi informacji na temat przyjmowania , zapisów, terminów! I co ? tak jak zostałem potraktowany ,wręcz zbyty to zakrawa na chamstwo ! Byłem grzeczny, i grzecznie prosiłem , niestety pani w okienku już taka nie była ! Bo obok niej były 2 inne koleżanki z którymi prowadziła zażartą dyskusję o jakiejś znajomej ( tyle wywnioskowałem z usłyszanych słów)a ja im tylko przeszkadzałem ! Efekt był taki, że więcej nie byłem w tym ośrodku , bo nie pozwolę się tak traktować!Nie przyszedłem żebrać, lecz uczciwie płacę składki na ubezpieczenie zdrowotne ! Wcale się nie dziwię , że ten temat wywołał taką lawinę oskarżeń! Te dobre wpisy należą chyba do samych pań pielęgniarek i ich rodzin , które same siebie chwalą i bronią!Więcej uśmiechu i życzliwości drogie panie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
Dziod 2012-12-15 18:07:59
@80koni miałem posłuchać rady osoby o nicku bearchen i już więcej nie brać udziału w tej dyskusji,bo to nie ma sensu staczać się do takiego poziomu intelektualnego jak Ty.Naucz się poprawnej pisowni-no chyba,że posiadasz dysortografię lub dysleksję to się pochwal na forum lub uprzedzaj przed każdą wypowiedzią.
Zaspokoję jednak Twoją ciekawość...nie jestem żadną pielęgniarką-tylko samym kierownikiem ośrodka xD 8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
elka43 2012-12-15 20:49:33
oj tak tak poszło mi na marne pare stówek bo w okularach nie da sie widzieć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
bearchen 2012-12-15 21:22:15
moze musisz je poprostu wyczyscic :P :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
tiger19 2012-12-16 08:45:27
dziod nawet nie obrażaj doktora bo znam doktora i wiem żeby coś z tym zrobił a nie zwracał uwagi na głędy
ortograficzne to jest dopiero SKANDAL CO TY PISZESZ miłej niedzieli
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
2111 2012-12-16 19:42:13
gosiia zgadzam sie z toba w 100% ja wiem kto czyta i plotkuje o pacjentach a przeciez tak nie moze byc powinnismy cos z tym zrobic
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
Karolka25 2012-12-16 19:59:45
wyczyścić albo..trzeba było nie wybierać najdroższych oprawek>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zrowia w dobrej
Karolka25 2012-12-16 20:02:34
A ja uważam że jest dobra i mnie wyleczyła, a dyplom myślę że dał Jej Rektor którejś z uczelni medycznych w Polsce-wiedział co robi;-)
:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in