10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1205

Hyde Park

ośrodek zdrowia w Dobrej

maxi 2012-05-24 22:05:33
Zarejestrowanie się do pediatry w tym ośrodku graniczy z cudem! Po godz.8 chcąc się zarejestrować nie ma już wolnych miejsc,a pielęgniarki telefonów nie odbierają!!!!
Więc jak wytłumaczyć fakt że poczekalnia do pediatry jest pusta a nie można się zapisać z powodu braku miejsc?!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zdrowia w Dobrej
blizniak 2012-05-24 22:20:01
a dlaczego poruszasz tak w ważną sprawę w "hyde park" a nie w wydarzeniach? ludzie przecieciesz sładki płacą. :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zdrowia w Dobrej
silva 2012-05-24 22:26:39
najlepiej jeśli dziecko zachoruje w środę, bo wtedy rejestruje się tylko dzieci. A jak to wygląda w praktyce? nie wiem. W kolejkach wieczne kłótnie czy przepuścić dziecko do 3 lat czy nie. Osobiście uważam że powinno być więcej takich dni kiedy pediatra jest dostępny tylko dla dzieciaków.A propo pielęgniarek....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zdrowia w Dobrej
Barbinka79 2012-05-24 23:19:14
Zgadzam się w zupełności.Sama mam małe dzieci i niejednokrotnie miałam problem.Kilka razy skończyło się na tym że musiałam szukać pomocy u innego lekarza prywatnie.Dziecko nie wybiera kiedy zachoruje.Po co płacimy te składki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zdrowia w Dobrej
3majowa 2012-05-24 23:32:39
radziłabym zmienic osrodek zdrowia, przeciez nie koniecznie rodzic czy dziecko musza nalezec do tego najblizszego...do lekarza sie idzie wtedy gdy jest taka potrzeba, a pozatym nie wyobrazam sobie czekania pol dnia z chorym dzieckiem miedzy osobami co ida po "recepte" a w poczekalni ucinaja sobie pogawetki....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zdrowia w Dobrej
brizamedia 2012-05-25 21:48:10
ja też nie rozumiem zasad które tam panują przy rejestracji. No chyba że jest tak ,że jedna osoba w kolejce rejestruje 20 znajomych...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zdrowia w Dobrej
konto usunięte 2012-05-26 12:10:23
z tego co wiem obecnie kto się rejestruje ten jest umawiany na daną godzinę dlatego jest pusto w ośrodku bo każdy przychodzi i wchodzi od razu ,czasem trzeba czekać ale to tylko parę minut a co do rejestrowania to jest jednak problem ale to dlatego że do dr. Ryngiera przychodzi bardzo dużo pacjentów no i niestety nie wszyscy mogą byc przyjęci , myślę że potrzebny by był drugi pediatra
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zdrowia w Dobrej
Rosier 2012-05-26 12:52:45
Z tabliczek zawieszonych na ośrodku wynika że: w Dobrej przyjmuje trzech ginekologów, laryngolog, dwóch dermatologów, endokrynolog, dwóch kardiologów, dwóch psychologów, pulmonolog, psychiatra, lekarz rehabilitacji, trzech lekarzy rodzinnych oraz okulista. Jeżeli nie pominąłem nikogo to jest ich w sumie 18 lekarzy. Do każdego trzeba się zapisać i zarejestrować. W okienku rejestracji siedzi jedna pani która ma to wszytko ogarnąć przy okazji wypisując zwolnienia, skierowania, zaświadczenia i inne druczki. W ośrodku w dobrej nie ma takiego stanowiska jak "telefonistka" rejestratorka jest jedna, ciężko jest od niej wymagać cudów. Co do zmieniania ośrodków i tego konkretnego lekarza to dużą część jego pacjentów mieszka poza gminą Dobra. Czy w innych gminach nie ma lekarzy? Raz na jakiś czas gdy muszę tam przyjść widzę że panie pielęgniarki się starają. Ludzie nauczyli się tylko narzekać nie wiem czy jest w powiecie drugi tak prężnie działający ośrodek zdrowia jak Dobrzański.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zdrowia w Dobrej
prowoder2 2012-05-26 19:18:51
tak nie ma miejsc już po 8 godz rano a to też dlatego że co niektóre Panie pielęgniarki dzień czy dwa wcześniej zapisują "swoich znajomych" i niech mi tu ktoś napisze że nie jest to prawdą! a żeby się dodzwonić to faktycznie graniczy to z cudem żeby łaskawie ktoś odebrał a żeby już miejsce było to na prawdę cud nad cudami ! i absolutnie się nie zgodzę z tym że jest tylko jedna Pani w rejestracji bo zazwyczaj są dwie tylko zamiast się zajmować swoją pracą to mają inne zajęcia. po prostu brak słów na TO. no ale miejmy nadzieję że kiedyś się to zmieni .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zdrowia w Dobrej
Rosier 2012-05-26 22:55:11
"faktycznie graniczy to z cudem żeby łaskawie ktoś odebrał" - pierwszeństwo mają osoby będące w ośrodku do tego widziałem tabliczkę że odbierają dopiero po 8:30 a wtedy to racja nie ma co liczyć na rejestracje w ten dzień - jak chcesz się dostać to się pofatyguj. " absolutnie się nie zgodzę z tym że jest tylko jedna Pani w rejestracji" - możesz się nie zgadzać .. ale to fakt i tyle - ja nie pisałem że pracuje w ośrodku jedna ale że jedna jest za to odpowiedzialna inne owszem pomagają ale te ja kto nazwałeś "inne zajęcia" to właśnie jest ich praca - pomagają w miarę możliwości. Co do zapisywania - nie raz widziałem jak jedna osoba zapisuje parę innych. A już stwierdzenie że pielęgniarki zapisują dzień lub dwa wcześniej to w ogóle jest mega xD sugerujesz że znajomi pielęgniarek planują sobie choroby xD i wiedzą dwa dni wcześniej że będą chorzy ;>?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zdrowia w Dobrej
cornooo 2012-05-27 13:08:28
Rosier widać po tym jak piszesz, że pracujesz w Ośrodku albo masz coś wspólnego z Pielęgniarkami,które tam pracują.
A jeśli chodzi o Panie które tam pracują, to nie przesadzajmy bo znów nie wszystkie są takie złe!! Ale te ich "inne zajęcia" to jedynie polegają na plotkowaniu.
Bywam często w ośrodku w Dobrej i zazwyczaj w recepcji siedzą dwie Panie!!
Nieraz się pofatygowałam i już o 8.05 bywałam w Ośrodku z dziećmi ale nie dostałam się do lekarza bo już nie było wolnych miejsc!! A Ośrodek czynny od 8.00 więc pewnie jakaś matka zarejestrowała 20 dzieci bo innej możliwości nie ma!!:D Brak słów!! Żal..!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zdrowia w Dobrej
silva 2012-05-27 21:14:26
Pielęgniarki z ośrodków dałabym na parę miesięcy do pracy w szpitalu, żeby zobaczyć jak ciężka to jest praca. Do Rosier : naprawdę takiej pracy jak w ośrodku do odbierania telefonów i rejestrowania jest ciężko ogarnąć, jak piszesz .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zdrowia w Dobrej
monte 2012-05-28 18:51:32
Każdemu, kto ma jakieś wątpliwości co do pracy pielęgniarek w tym Ośrodku radziłabym tam popracować jeden dzień... Panie na pewno chętnie się zgodzą na zamianę. Potem proszę komentować i narzekać do woli :):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ośrodek zdrowia w Dobrej
cezar 2012-05-29 13:28:45
3majowa to bie się wydaje że tylko twoje dzieci chorują a cała reszta to sobie siedzi i plotkuje ale ty też doczekasz starości izobaczysz jak to jest gdy siedzisz chory ,wszystko boli od chorób istarości a młode mamy wchodzą i jeszcze mają pretensje do całego świata że czekają 15 minut.Co do pielęgniarek jest dobrze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in