21°   dziś 15°   jutro
Poniedziałek, 03 czerwca Leszek, Tamara, Karol, Klotylda, Anatol
1994

Tematy archiwalne

OSP MSZANA DOLNA NOWY SAMOCHÓD ? DA SIĘ COŚ ZAŁATWIC CZY TAK CIĘŻKO?

ppopiolek 2010-08-31 22:22:57
OSP MSZANA DOLNA NOWY SAMOCHÓD ? DA SIĘ COŚ ZAŁATWIC CZY TAK CIĘŻKO? hmm? co o tym sądzicie ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OSP MSZANA DOLNA NOWY SAMOCHÓD ? DA SIĘ COŚ ZAŁATWIC CZY TAK CIĘŻKO?
SnoozE 2010-08-31 22:45:25
Ja mysle ze da sie cos zalatwic. Nie wiem jak inni ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OSP MSZANA DOLNA NOWY SAMOCHÓD ? DA SIĘ COŚ ZAŁATWIC CZY TAK CIĘŻKO?
ppopiolek 2010-08-31 22:51:03
No właśnie slyszałem ze krucho z kasą. A jeżdżą ok 20 - sto kilku letnim steyrem, który ledwo co jedzie a jak by wjechal w teren to juz wogole..a jest 4x4..smieszne..A bardzo dużo robią dla Nas Mieszkańców. Ratując życie. W roku mają ponad 100 wyjazdów. pozdrawiam i mysle że da sie cos załatwic "cos co jedzie i wjedzie w teren"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OSP MSZANA DOLNA NOWY SAMOCHÓD ? DA SIĘ COŚ ZAŁATWIC CZY TAK CIĘŻKO?
SnoozE 2010-08-31 23:13:21
Ja nie jestem w temacie ale moze jakas zbiorka kasy w Mszanie ? Nie wiem wogole ile taki woz kosztuje ? 200k - 300k ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OSP MSZANA DOLNA NOWY SAMOCHÓD ? DA SIĘ COŚ ZAŁATWIC CZY TAK CIĘŻKO?
ppopiolek 2010-09-01 00:14:21
używany 270-300k . Oczywiście najlepiej by było nowe mercedes atego 4x4 lub man TGA 4x4 ale to już wydatek rzędu 450 k wzwyŻ . Mszanie w porównaniu do innych osp w polsce przydałby sie jeden porządny samochód . Pan Pawlak przekazywał innym osp nowe samochody mercedesy i man-y scanie volva . Oczywiście mszana sie nie znalazła na tej liście . Tutaj trzeba własnej chęci , chęci bezpieczeństwa mieszkańców i kontaktów . Niestety władze mamy jaką mamy :( o wszystko tak trudno . . .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OSP MSZANA DOLNA NOWY SAMOCHÓD ? DA SIĘ COŚ ZAŁATWIC CZY TAK CIĘŻKO?
maxxx 2010-09-01 09:18:43
.. ponoć jesteście pod skrzydłami miasta a nie gminy i stąd te trudności... poza tym jeśli burmistrz obiecuje kasę na remont Jelcza, a w trakcie jego remontu się z tego wycofuje to... należy współczuć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OSP MSZANA DOLNA NOWY SAMOCHÓD ? DA SIĘ COŚ ZAŁATWIC CZY TAK CIĘŻKO?
ppopiolek 2010-09-01 21:22:35
maxxx masz racje. Burmistrz wycofał się z remontu a remont Jelcza już zaczęli... no niestety taka u nas władza...nic sie nie da załatiwc i tak trudno o wszystko widać burmistrzowi nie zalezy na bezpieczeństwie mieszkańców...O kasę też trudno...Dziękujemy za współczucie... W pewnej miejscowosci ktora miala 60 wyjazdów na rok zakupili MAN-a koszt ponad 600 tys zł a z tego 500 tys zł to dofinansowanie... a jednak da sie..tylko dlaczego u nas nie :(. Prosiłbym żeby któs się za to wziął...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OSP MSZANA DOLNA NOWY SAMOCHÓD ? DA SIĘ COŚ ZAŁATWIC CZY TAK CIĘŻKO?
pawlo220 2010-09-01 23:10:18
za niedługo nie będzie czym jeździć... ale jak dopiero się coś stanie złego, to może coś władze ruszy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OSP MSZANA DOLNA NOWY SAMOCHÓD ? DA SIĘ COŚ ZAŁATWIC CZY TAK CIĘŻKO?
SnoozE 2010-09-02 18:23:32
Widze ze nie macie koncepcji co robic narazie wiec moze ktores z tych ... 1. Jakas zbiorka podpisow mieszkancow pod prozba o zakup. 2. Naglosnienie sprawy w lokalnych mediach "limanowa.in" moze sie zainteresuje?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in