14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
2166

Wydarzenia

Ortopeda

hansen 2013-05-07 19:13:03
Poszukuję dobrego ortopedy dla swojego dziecka - problem z płaskostopiem. Słyszałam dobre opinie o dr Sowie.Czy ktoś może wie gdzie przyjmuje prywatnie, bo do poradni pewno ciężko się do niego dostać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
chrusniaczek 2013-05-07 19:15:26
Dr Sowa przyjmuje prywatnie w Mszanie Dolnej - trzeba sie zapisać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
gosh 2013-05-08 09:04:31
ja bylam ostatnio u dr Bartosza Grochowskiego. konkretnie, zwiezle i na temat. w trakcje jednej wizyty, dowiedzialam sie wiecej niz w 3 innych poprzednich. polecam:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
celina36 2013-05-08 09:16:04
Ja również polecam dr Grochowskiego. Miałam ten sam problem z dzieckiem. W trakcie wizyty zrobił USG nóżek oraz pomiar rozstawu stóp. Konkretny i rzetelny lekarz. Polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
konto usunięte 2013-05-08 10:44:28
Bardzo proszę o telefon bądź informację gdzie dr Grochowski przyjmuje i jaki jest koszt wizyty. Dziękuję:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
xymena 2013-05-08 13:15:15
Raczej zostań u tego Sowy - dobrze Ci radzę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
narciarz123 2013-05-08 13:17:37
tylko lekarz Chaja. Oggromne doświadczenie i śiwtny stosunek do pacjenta
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
celina36 2013-05-08 15:13:53
www.ortopeda.limanowa.pl
Niestety nie wiem jakie obecnie obowiązują ceny. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
kaha 2013-05-08 20:17:23
dr Grochowski przyjmuje na rogu Ogrodowej i Kościuszki. tel znajdziesz w necie. Bardzo dobry i konkretny. polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
konto usunięte 2013-11-07 18:53:45
Pan Grochowski nie jest dr a zwykłym lek. med. a to jest różnica, osobiście nie polecam go. Poszłam na konsultacje bo chciałam się dowiedzieć czy, pisząc kolokwialnie, mam krzywą nogę w kostkę. Usłyszałam tylko tyle: co pani właściwie jest?, pani w ogóle ma krzywe nogi, kazał zrobić mi dodatkowe prześwietlenie (podudzia obie)po powrocie i przekazaniu zdj usłyszałam, że obie nogi są jednakowe i są zdrowe (wnioskowałam, że za ten czas czyli ok. 15 min kiedy to przebiegłam się po szpitalu zrobić prześwietlenie pewnie się mi wyprostowały :P )no a na dodatek wystraszona zostałam nowotworem kości, szybka wizyta w zakopanym na ul Balzera i słowa lekarza: to co ma pani to jest po prostu zwykła tkanka, która nie skostniała, to ma większość ludzi tylko nikt na co dzień się nie prześwietla.
Też szukam dobrego lekarza ortopedii, ze wszystkich lekarzy limanowskich zainteresował mnie jedyny doktor, który posiada przed nazwiskiem: doktor nadzwyczajny, wnioskuję, iż osoba posiadająca takie tytuły naukowe musiała na nie swą wiedzą zasłużyć. Bardzo proszę o numer do pana Sowy. Czy przyjmuje on prywatnie?? Pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
gosia39 2013-11-08 10:43:27
Polecam dr.Sowę z czystym sumieniem,sama chodzę do niego z dzieckiem,o dr.Grochowskim nie będę się wypowiadać ,ale go odradzam i wiem co piszę.Numer do dr Sowy;608104737
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
misiek2121 2013-11-08 15:48:42
Ja również z własnego doświadczenia polecam lekarza Sowę lub Roberta Żmudę
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
Doriska 2013-11-08 22:07:35
Polecam doktora Sowę... doktor Grochowski- może szkoda komentować...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
Doriska 2013-11-08 22:07:49
Polecam doktora Sowę... doktor Grochowski- może szkoda komentować...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
paprotnik 2013-11-09 11:22:28
no widać to szastanie tytułami doktora, na tytuł doktora trzeba zrobić dalsze studia medyczne na jakiś konkretny temat i go obronić a takie szafowanie tym tytułem to jest porównywalne jakby do kogoś po liceum mówić panie magistrze,a tak na marginesie to skrót dr pisze sie bez kropki.Co do szafowania tym dr to widzę starsze pielęgniarki, które są po liceum lub po pomaturalnej jak podlizują się tym :doktorom: mówiąc do nich właśnie doktor a oni je przez to nic więcej nie szanują lecz odwrotnie, myśle że te młode, które mają studia i tytuł magistra nie będą tytułować na wyrost i będą znać również swoją wartość, bo teraz to się tylko ośmieszają włażąc doktorom w ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
Doriska 2013-11-09 19:24:29
Paprotnik- z całym szacunkiem ale jak mają się zwracać?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
kinia434 2013-11-09 22:06:40
witam..ja tylko dok Wrona i dok Sowa a dok Grochowskiego omijać raczej dla swego dobra..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
naomi8791 2015-02-23 10:01:49
czy p. Żmuda przyjmuje w limanowej prywatnie ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
loo 2015-02-23 12:14:37
Pelecam dr Sowe chodziłam z córkami do niego, konkretny lekarz,przyjmuje w gabinecie jak się jedzie w stronę Rabki po prawej stronie jakieś 300 metrów od świateł koło biedronki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
obca 2015-02-24 14:54:11
Miałam do czynienia z dwoma limanowskimi ortopedami i żaden z nich nie jest nawet godny uwagi. Co do wspomnianego p. Grochowskiego jego poczynań lepiej nie komentować :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ortopeda
konto usunięte 2015-08-04 00:19:52
Jeśli to jakiś poważny uraz, to najlepiej skontaktować się ze specjalistami. Tutaj http://forus.co mają dobrych lekarzy, po za tym można tam od razu zapisać się na rehabilitację. Robią też badania, nie trzeba czekać miesiącami i włóczyć się po przychodniach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in