12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

ORKAN / EKONOM

paulina2 2011-03-18 14:43:20
JAKIE JEST WASZE ZDANIE O TYCH SZKOŁACH? JAK SĄDZICIE KTÓRA LEPSZA? JAKA ATMOSFERA W NICH PANUJE?https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ORKAN / EKONOM
konto usunięte 2011-03-18 14:56:56
Wg mnie bez sensu pytanie. Każdy będzie zachwalał swoją szkołę, albo na nią psioczył zależnie od tego, na których nauczycieli trafił, jakich ludzi miał w klasie i co mu wyszło/nie wyszło w tym okresie. Ludzie z poza tych szkół będą też oceniali na podstawie pojedynczych opinii. Nie wiemy nawet jaki profil wybrałaś, czyli nie wiadomo jaka kadra Ci się trafi. Atmosferę tak na prawdę tworzą ludzie, szczególnie z twojej przyszłej klasy, a tzw. poziom obu szkół jest podobny (wahania są co roku raz w jedną raz w drugą stronę).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ORKAN / EKONOM
Andriu 2011-03-22 11:16:14
Nie patrz na szkołę. Wybierz gdzieś technikum lub zawodówkę i na pewno nie będziesz żałować.
Chyba że chcesz iść do liceum później na jakieś studia typu zarządzanie i obudzić się któregoś dnia z ręka w nocniku...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ORKAN / EKONOM
smo 2011-03-22 12:57:42
W tej chwili to chyba technikum elektryczne lub budowlanka a potem na studia w danym kierunku.

Sam jestem po liceum w ekonomie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ORKAN / EKONOM
sharley 2011-03-22 17:55:42
Z tym podobnym poziomem tych dwóch się nie zgodzę.
@smo z technikami jest jeden problem - matematyka i fizyka zazwyczaj robiona pod maturę na poziomie podstawowym, a żeby dostać się na studia typu budownictwo albo elektronika trzeba zdać poziom rozszerzony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ORKAN / EKONOM
konto usunięte 2011-03-23 21:11:05
a może EKONOMIK. fajne kierunki tam są np technik ekonomista albo logistyk no i bodowlanka. Słyszałem, że mature dośc tam zdają i masę dodatkowych zajęc jest. A ostatnio mi znajomy mówił, że i prawo jazdy zrobił za darmo szkoła zapłąciła z jakiegoś unijnego projektu. Chyba szkoła warta polecenia...:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ORKAN / EKONOM
nabuchodonozor2 2011-03-23 22:49:40
Ekonomik? moim zdaniem to zły pomysł, tej szkoły raczej nie ma co porównywać do tych dwóch wcześniejszych, a jeśli ktoś chce dalej się uczyć to do Ekonomika odradzam iść się kształcić
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ORKAN / EKONOM
L4WA 2011-03-24 00:13:07
JA osobiście polecam ekonoma ;) atmosfera bardzo dobra szkoła dużo większa niż orkan przez to występuje tu takie zjawisko jak anonimowość na korytarzu xD ... w sumie mijasz się z obcymi ludźmi - jak dla mnie to zaleta - efektem tego jest brak jakiejkolwiek presji ze strony społeczności szkolnej, "rodzinna atmosfera" orkana - a podobno taka jest ;) może skutkować tym że będziesz chciał lub "musiał" się dostosować do ogółu. Na nauczycieli w ekonomie nie ma co narzekać a większość jest naprawdę świetna :) co do orkana to nie mam pojęcia - nie wypowiadam się :) jak chcesz wiedzieć jaka jest atmosfera w ekonomie to spójrz chociażby na relacje z ostatniej imprezy szkolnej tj: Józefinki możesz je znaleźć na limanowa.in ; tv28 ; limanowalive.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ORKAN / EKONOM
boq 2011-05-06 22:17:53
W Ekonomie zajęcia do 19-ej, jak wolisz spędzać popołudnia w budzie to polecam ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ORKAN / EKONOM
ujoka 2011-05-07 12:18:15
Jeśli planujesz iść później na studia to polecam orkana. jak trafisz na Pana mgr Abrama to maturę masz w kieszeni i na studiach będzie Ci dużo łatwiej. A jeśli edukacje chcesz skończyć na szkole średniej to może wybierz jakieś technikum w ekonomie. pozdr:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ORKAN / EKONOM
ingaar 2014-06-30 22:22:56
Podobno najwyższy poziom jest w Orkanie, a maturę zdają prawie wszyscy:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ORKAN / EKONOM
premier 2014-06-30 23:07:29
Też chodziłem do ORKANA. Prawda jest taka, uczyć trzeba się wszędzie, maturę taką samą w całej Polsce się zdaje, tylko kwestia nauczycieli czy potrafią przekazać uczniowi jak się uczyć i zmotywować do nauki. Z matematyki nie byłem mistrzem, nawet czasami ledwo dawałem radę, a maturę zdałem z majcy bez problemu, ale tak naprawdę dzięki prof. Abramowi - świetnie tłumaczy i ma indywidualne podejście do każdego. Nie wiem jak EKONOM, ale ORKAN to dobry wybór, nie jest źle naprawdę, a wspomnienia są :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in