Baner
8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
2168

Wydarzenia

Organista w Dobrej

konto usunięte 2012-02-14 18:24:54
Od dłuższego czasu słucham organistę w kościele w Dobrej i stwierdziłem że ten koleś w kapeluszu w ogóle śpiewać nie umie. To co on robi to coś potwornego,tragedia,masakra jakaś. Ale ten drugi młody Wojtek to on śpiewa bardzo ładnie takiego głosu jeszcze nie słyszałem ładnie powoli nie myli się dobrze go rozumie po prostu wzór organisty. A ten obecny organista w kapeluszu to on się myli czasem fałszuje księża się denerwują po prostu tragedia. I tu apeluję do Ks.Proboszcza by zwolnił tego organistę i w jego miejsce dał tego młodego utalentowanego Wojtka!!! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-14 18:31:45
Tak popieram Cię ten dziadek to nie śpiewa on się drze
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
zara0 2012-02-14 18:45:47
Tak Wojtek!! Wojtek!!!Wojtek!!! to jest wporzo koleś ja go tam lubię !!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
alim 2012-02-14 19:07:56
@DUPNIETY- zachowujesz się jak Twój login >:-D.Czemu nie zadzwonisz do proboszcza i nie powiesz mu o tym, tu nie masz żadnej pewności że proboszcz przeczyta Twój apel.A skromnego może organistę szkalujesz publicznie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-14 19:25:45
ooo organista sie odezwal tylko ktory?
a tak na marginesie jak szkalowali proboszcza to bylo dobrze i cacy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-14 19:33:28
ciekawe ile organista kasuje za pogrzeb czy slub?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
woj7ek 2012-02-14 19:48:40
z całym szacunkiem do autora tego wątku , ale mamy w Dobrej dobrego organistę . Znam osobiście wielu dużo gorszych. A odnośnie mojej gry w parafii Dobra , to gram tam tylko na ZASTĘPSTWACH , dla przyjemności. Proszę też nie pisać IMIENNIE o mojej osobie na forum.

Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
alim 2012-02-14 20:26:13
@maly88- będziesz się żenił, czy umierał? organistą nie jestem ale jak to drugie to jako ostatnią Twoją wolę mogę się popytać tu i tam.
>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
fiolekkk 2012-02-15 08:12:38
Ja nie wiem, który to organista, bo ich nie znam, ale fatalny... Jak tak można kolędy męczyć!
Po za tym wierzcie mi ksiądz apel przeczyta i na następnej adoracji każe nam przepraszać za ocenianie organisty jak to miało miejsce ostatnio... Szkoda, że nie ma zamiaru zrobić nic w tym kierunku...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
asia2 2012-02-15 08:37:23
Ludzie co się z wami dzieje najpierw ksiądz proboszcz teraz pan organista wszyscy Wam przeszkadzają i nie pasują!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
gargamelek 2012-02-15 09:39:36
@DUPNIETY czyżbyś zapomniał poprzednika naszego obecnego organisty? Jak przez pol pieśni śpiewał, po czym tylko grał, żeby pod koniec znów przebudzić się i "zabeczeć"? Nie będę wspominał o jego zachowaniu szczególnie w okresie gdy organy były obok ołtarza, a on dłubał... Obecny organista jest w porządku, a jego zastępca równie dobry.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-15 13:19:11
woj7ek nie unoś sie tak ten gosc w kapeluszu to jest beztalencie ale ty bardzo ładnie śpiewasz


Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
bezsciemy 2012-02-15 13:45:42
Po co w Dobrej organista? Sami księża przecież tak pięknie spiewają. Najpiękniej oczywiście ks. Zbigniew S jego głos to brzmi jak głos Anioła.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-15 13:48:02
ej, dajcież już ludzie spokój
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-15 13:54:44
woj7ek to prawda ze ty zarywasz do mlodej pazdurówny ? tylko konkurencje masz? chlopie moze ladnie spiewasz dostales ten dar od Boga , ale szkoda ze nie dostales wiekszego wzrostu to cie dyskfalifikuje ale w sumie male tez jest piekne
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-15 14:26:18
to już lekka przesada
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
gargamelek 2012-02-15 14:32:07
@DUPNIETY lepiej być małym człowiekiem niż tak "dupniętym" umysłowo jak ty i twój nick. Zaimki napisałem małą literą, bo na dużą nie zasługujesz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-15 14:38:26
wow gargamelek to tylko moje skromne przemyslenia i prawda? ile mlody ma wzrostu 164/3 kuzwa jak na faceta to troche malo:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
gargamelek 2012-02-15 14:54:11
U ciebie widać wzrost nie idzie w parze z rozumem... Mam też wrażenie, jesteś @Edziem, który jakiś czas temu, tu na forum próbował być "błyskotliwy"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
Hexe 2012-02-15 15:08:58
Gargamelek, chyba masz rację. A wzrost o NICZYM nie świadczy. Ty DUPNIĘTY jesteś za to zwykłym dziwnym człowiekiem. Najpierw kadzisz młodemu organiście, a potem węszysz jakąś sensację. Weź się palnij w czoło. W kwestii organisty to widać taki stan rzeczy ks. Proboszczowi i wikariuszom odpowiada. Bo są tu razem (proboszcz i organista) od 5 lat i jakoś nic się nie zmieniło. A pan w kapeluszu jest po prostu niereformowalny. To już powiedziało wiele osób, nawet do proboszcza bezpośrednio. Jak widać, bez rezultatu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
gargamelek 2012-02-15 15:14:27
dupniety założył wątek o tej treści dla "podpuchy", a teraz zaciera te swoje dwie lewe ręce i cieszy michę - KASZTAN!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
specht 2012-02-15 16:17:28
Co za ludzie w tej Dobrej. Nic im nie pasuje.Proboszcz nie bo jest brunetem a nie blondynem, kościoły zbyt zadbane koło kościoła czyściutko i porządnie aż miło popatrzeć,cmentarz porządnie ogrodzony tez niedobrze, organista nie, bo nosi kapelusz a nie kominiarkę.
A ty gargamelek nie całuj tak jawnie w d..ę, bo z ciebie niezła kanalia. pod jednym nickiem wychwalasz a pod innymm spotwarzasz. Zastanów sie nad tym i przyjedź do Skrzydlnej to pogadamy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
gargamelek 2012-02-15 16:27:40
specht masz problem? Co ci nie pasuje? Zdaje się, że to nie ja założyłem ten debilny wątek więc się odczep. I nie życzę sobie tekstów typu kanalia, bo nic ci człowieku nie zrobiłem!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
specht 2012-02-15 16:39:32
Wątek jest bardziej niż debilny, a ty mi zrobiłeś dużo złego i udajesz że o tym nie wiesz, ty świętoszku pod figurą co sto diabłów ma za skórą
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-15 16:48:12
gargamelek idz łowić smerfy bo czekaja na ciebie ty kasztanie a moze ty jesteś tym dziadkiem w kapeluszu i co jezdzi tą białą mazdą ? więc może ty jesteś ktoś z rodziny ???? albo adwokatem tego dziadka ale nie sądzę :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
gargamelek 2012-02-15 17:15:43
specht mylisz mnie z kimś (jestem tego pewny, bo nie jestem świętoszkiem), ale wybaczam ci:) Dupniety stać mnie na lepszy wóz niż mazda.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
specht 2012-02-15 18:22:29
Z nikim cię nie mylę PIS -..elcu jeden. Jaki bogaty,nie na mazde go stać. Pewnie z domu taki bogaty że niedługo będzie latał F-16. Jak będziesz przelatywal nad kościołem to nie zaczep o wieżę bo znowu byś do Proboszcza pretensje miał.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-15 18:38:42
specht dobrze piszesz z gargamela to kanalia dwulicowa zapomnial falszywy pies co na proboszcza wypisywal!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-15 18:48:40
myślę że administrator strony się tobą DUPNIĘTY zainteresuje, chyba że chce żeby już do końca ta strona na psy zeszła i zrobiła się plotkarnia.in.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-15 18:49:43
kilkanascie miesiecy temu umarł mi dziadek, rodzina poprosila organiste aby poprowadzil pogrzeb z domu , do kosciola + msza+ odprowadzenie na cmentarz = 400 zl skubaniec skasowal ciotke
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-15 18:50:44
ant2oni czyzby zbieg okolicznosci bo nasz organista ma na imie Antoni8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-15 18:54:30
ee tam przesadzacie obaj organisci sa w porzadku i dobrze graja , kazdy ma swoj styl i wiadomo inny glos
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-15 18:55:56
a czy Ty masz na imię "Dupek" , że masz taki nick?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
gargamelek 2012-02-15 19:04:37
dupnięty cóż ja takiego wypisywałem? Poczytaj jeszcze raz, bo raczej go broniłem. No ale ty masz problem ze zrozumieniem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
liliput 2012-02-15 19:14:09
Dupnięty szkoda że cie mama rodziła a jak już urodziła to sie skapła że źle zrobiła i widać że bała sie podchodzić i z procy karmiła
co do pana Antoniego przez długie lata grał w Jurkowie i jakoś nikomu nie przeszkadzał a tu nagle w Dobrej ktoś szuka sensacji w Kościele i najpierw dobiera sie księdzu do tyłka a teraz organiście, jeśli nie pasuje ci ich osoba to równie dobrze możesz iść do baru do Kryśki na msze a nie do kościoła, lub w powiecie jest wiele innych kościołów do których możesz iść a nie szukać sensacji we wsi i zachowywać sie jak ta stara przekupka na targu
odpowiedz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-15 20:17:22
oczywiście że grał u nas w Jurkowie i dobrze było , w Dobrej same problemy mają , ze starym organistom to samo wyprawiali.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-16 13:15:12
"organistą" - korekta mojej poprzedniej wypowiedzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-22 12:13:33
Dzisiaj moja mama była z moja siostrą w kościele i opowiadały jak organista się pomylił śpiewał psalm i po psalmie powinno być drugie czytanie ale organista leci leci ja by mu się paliło wiec księża popatrzyli się po sobie i machneli ręką ks.proboszcz poszedł czytać ewangelie a organista szalony znowu zacza spiewac to samo....... ten Pan Antoni powinien ustąpic młodym i ładnym głosom ...........
Pan kościelny też nie jest lepszy:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
gargamelek 2012-02-22 12:22:52
Nie no @drongal już nie piernicz moze siostra z mamą miały omamy dźwiękowe??? I jescze się kościelnego czep jak to porządny i pracowity chłop. Dajcie już wszyscy spokój!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-22 12:26:48
gargamelek tak bylo na rano sasiadka przyszla do mojej mamy i tez to samo opowiadala! mysle ze organista powinien ustapic ma chyba problemy z koncentracja!
co do koscielnego to juz inna bajka! tez ma swoje za uszami
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-22 12:28:42
a swoja droga może ogranista byl na ostatkach i jeszcze nie wytrzezwiaj do konca? a moze spieszylo mu sie na sniadanie, wiadomo post wtedy jesc chce sie najwiecej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
Hexe 2012-02-22 14:25:31
No cóż, organista do pierwszorzędnie śpiewających i grających nie należy. Ale kościelnego zostawcie w spokoju, bo on chyba najporządniejszy jest w tej parafii. Robi swoje i z niczym nie zdziwia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
doncorleone 2012-02-22 15:48:46
moim zdaniem to nie miejsce na obgadywanie zwykłych ludzi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
gorolskie 2012-02-23 00:06:27
UWAZAJ; ten gosciu ma talent gral na slasku prowadzil chory koscielne i nie tylko,prowadzil orkiestre gornicza i mnie tez uczyl gry na organach dzieki niemu gram teraz jako organista na wyspach brytyjskich.on ma glos przepiekny i ma talent aTY za to jestes niekulturalny i double niepowazny i bez inteligencji.na marginesie zapytam jki glos ma miec organista i jak ma spiewac prosze odpisz utalentowany krytyku muzyczny,z gory dzieki
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
gorolskie 2012-02-23 00:18:10
wlasnie,gral w jurkowie wczesniej w podlopieniu i pieknie gral i spiewal,ale jezeli wam nie pasuje wezcie sobie l. b. tj.organista w podlopieniu to poznacie "co jest co"macie za dobrze, w glowach sie wam przewraca za robote sie wziasc .na sluby i pogrzeby w podlopieniu ludzie biora pana Antoniego i sa zadowoleni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
gorolskie 2012-02-23 00:21:54
drongal na marginesie ci napisze ze wasz organista wogule nie spozywa napojow alkoholowych wiec skad te osady ,czuwaj
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
gorolskie 2012-02-23 00:29:07
na zakonczenie dodam;dupniety mysle ze cie zobaczymy jako jurora w programie "the voice of poland",,,,.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-23 14:15:49
LUDZIE , jakie wy tu głupoty piszecie , kto wam do tej Dobrej przyjdzie grać jak z samego grania nie wyżyje, po wszystkich parafiach są tylko na niedziele organiści, bo każdy organista ma inną pracę, gdzie ma zapłacone ubezpieczenie. Zarówno wcześniejszy jak i ten organista mają już emeryturki i mogą codziennie grać bo siedzą w domach.Więc nie narzekać bo Dobra to jedna z nielicznych parafii gdzie jest organista na stałe. Żaden wielki muzyk nie przyjdzie grać za takie grosze, więc ja bym się cieszył,że w ogóle ma kto zagrać. W Jurkowie nie było organisty w środę popielcową bo był w pracy, a w Dobrej był i ŻLE. To tylko świadczy o PARAFIANACH.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-23 15:13:21
w tej Dobrej to są źli ludzie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
malysz 2012-02-23 16:11:17
Ja słyszałem że organista w Dobrej to 4 tysiące zarabia to ja to jest ANT2ONI ????? A gdzie jeszcze pogrzeby i śluby ????? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
malysz 2012-02-23 16:14:23
Hexe o kościelny się odezwał co najwięcej się udziela w tej parafii B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
zara0 2012-02-23 18:17:04
całkiem nie zła kasa , a i robota czysta! Nic tylko śpiewać, a może i fałszować
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
konto usunięte 2012-02-23 22:53:49
4 tys na rok? i tak mi się wydaje że za dużo Panie "Małysz". Ludzie wy tu takie brednie piszecie, tak złośliwie , informacje oczywiście zupełnie nie sprawdzone. Bierzcie się za granie jak takie cwaniaki jesteście, pewno z 8 tys wyciągnięcie i jeszcze słyszałem że kwaterkę dają i ubezpieczenie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
zara0 2012-02-24 11:05:48
stary cwany lis z tego organisty i tyle
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
malysz 2012-02-24 18:36:31
nie tylko organista ale i koscielny cwany jak uj
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
lach123 2012-02-24 20:33:25
Ja też wole Wojtka :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
malysz 2012-02-26 19:29:27
Mam pytanie.;d

Byłem dzisiaj w kościele w Dobrej i na parkingu się tyle butelek po piwie pląta czemu ktoś tego nie posprząta i tak wogóle kto jest za to odpowiedzialny ??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
gargamelek 2012-02-26 21:03:27
malysz posprzątałbyś, a nie zadawał głupich pytań:) A odpowiedzialny jest zapewne bar w sąsiedztwie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
malysz 2012-03-08 16:02:03
syf kolo kosciola jest a koscielny w dupie to ma zaraz po mszy zapierdziela do domu albo po kolesiach na ploty
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
gargamelek 2012-03-08 16:47:55
małysz szukasz taniej sensacji. Wypiłeś to posprzątaj, a nie szukaj sobie służących w osobie kościelnego. Zdecyduj się też na nick drogi Dupniety, małyszu czy też Edzio...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Organista w Dobrej
void 2012-03-08 19:12:20
DUPNIETY.Jak Będziesz miał zamiar jeszcze coś tak głupiego i małego popełnić jak to co tutaj zrobiłeś to lepiej Zmów zdrowaśkę za każdą szuję w regionie o nawrócenie na słuszną drogę.Pracę Pana Organisty z Dobrej najlepiej niech oceniają licznie zgromadzeni wierni w niedzielę i święta a nie faryzeusze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in