14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
4270

Porady

Opony Firmy FALKEN Z Ubezpieczeniem

krzychu12 2013-05-30 17:07:20
witam mam zapytanie czy ktoś w limanowej kupił w pewnej firmie opony Falken ZIEX sprzedawca oferuje 12 miesięcy ubezpieczenia za darmo na uszkodzenia boczne opony oraz inaczej czyli wjazd w dziurę mówią wina użytkownika z tond moje pytanie czy ktoś używał tych opon oraz z tego ubezpieczenia a z tego co wiem firma ta jest jedyna w limanowej która oferuje taką promocję czy jest to prawda i jak te opony się spisują. Bardzo proszę o opinie z góry dziękuję:?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opony Firmy FALKEN Z Ubezpieczeniem
mari 2013-05-30 17:30:44
Zależy ile to ubezpieczenie dodatkowo kosztuje.
Jeżdżę samochodem (rocznie ok 25 tys km) od 2000 roku i tylko 1 raz przebiłam oponę (na swojej drodze zresztą).
Kieruj się jakością opon (producent, typ itp) a nie dodatkowym ubezpieczeniem. W Polsce "gratis" nadal oznacza towar: wybrakowany, przeterminowany, słabej jakości itp. a gratis jest często dodawany by się towaru pozbyć. Nie znam firmy Falken.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opony Firmy FALKEN Z Ubezpieczeniem
M44 2013-05-30 23:11:12
falken dobra firma(stosunek jakosci do ceny bardzo dobry wystarczy wbic w google i opinie poczytac) . jezeli ktos oglada zawody driftingu lub amerykanskie wyscigi to zobaczy falkena jako sponsora ogolnie w polsce firma słabo znana jednak czytajac opinie a jest ich masa idzie dojsc do wniosku ze są warte i ze ubezpiecznie jest warte zachodu, jest ono na zasdzie przykładowo tak jak na laptopie ze niby przypadkiem cos sie stało . a i ubezpiecznie nie jest wymysłem sprzedajacego falken prowadzi akcje na w całej polsce jak i europie i dalej www.falkenopony.pl/‎ pisze wszystko .pewnie chodzi ci o zeix 914 tutaj link do opinii http://www.oponeo.pl/model-opony/falken-ze-914 a i z tego co rozmawiałem z włascicielem to posiada on wyłącznosc na produkty falkena
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opony Firmy FALKEN Z Ubezpieczeniem
konto usunięte 2013-05-31 12:03:35
Przy swoim aucie mam 7-letnie "letnie" opony Falken, i przez ten okres bardzo dobrze sie spisywały, a w październiku kupiłem zimówki Falken na oponytanio.pl u Niemca, i elegancko spisywały sie na śniegu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opony Firmy FALKEN Z Ubezpieczeniem
morrimoto 2013-05-31 18:18:02
Wiem o jaką firmę Ci chodzi, bo sam tam kupowałem w tym roku opony Falken zeix 914 gdzieś w kwietniu. Dostałem gwarancje z taką kardą (coś w stylu karty na orlenie) i podbitą gwarancję. Dzwoniłem po prawie wszystkich firmach z oponami na terenie limanowej i jak mi zaproponowali te opony to od razu je zamówiłem bo ich cena za rozmiar w jakim chciałem była mniejsza niż na oponeo.pl gdzie w tej cenie były jakieś barumki itp.
Co moge napisać na temat tych opon? Klasa na deszcz jak dobrze pamiętam to B więc bardzo dobra bo A to mają przeważnie tzw. opony deszczowe (np. uniroyal rainexpert) założone mam je w Peugeocie 206 16" koło przyczepność na suchym jaki i mokrym jest bardzo dobra a nie jeżdżę wolno. Jeśli chcesz to kupuj a Falken to jak widać
Klasa średnia

BFGoodrich
Falken
Firestone
Fulda
Hankook
Kumho
Semperit
Toyo
Uniroyal

i wg mnie lepsze niż przereklamowane Toyo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in