12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
4272

Porady

opony bieżnikowane

nancy 2014-10-02 13:50:10
gdzie w Limanowej lub okolicach mozna kupić dobre opony bieżnikowane na zimę?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: opony bieżnikowane
djdeejay 2014-10-02 14:06:54
Młynne koło kościoła,ja tam brałem i byłem zadowolony. Dawały radę przy 207KM i tylnym napędzie w zimie, nie było problemu ani w śniegu ani na gołym asfalcie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: opony bieżnikowane
krzychu12 2014-10-02 15:43:27
Polecam serwis opon na PKS obok diagnostyki duży wybór przystępne ceny
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: opony bieżnikowane
konto usunięte 2014-10-02 20:57:28
SERWIS OPON W STAREJ WSI W KIERUNKU NA KAMIENICĘ.MAJĄ DUŻY WYBÓR OPON NOWYCH,BIEŻNIKOWANYCH I UŻYWANYCH.
B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: opony bieżnikowane
1959 2014-10-02 22:00:23
Tylko nie Stara Wieś!!!!
Bez porządnego podnośnika i pod chmurką MORDOWNIA!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: opony bieżnikowane
jozia 2014-10-03 12:50:56
Ja również polecam Starą Wieś w kole rolniczym. Duży wybór opon szybko i fachow i tanio!!!! Sama sprawdziłam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: opony bieżnikowane
1959 2014-10-03 19:36:33
Ja jak byłem dostawczakiem i padało to nie robili a ja stałem i czekałem.Są zakłady że mają więcej gumek w podobnej cenie a nieraz tańszej!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: opony bieżnikowane
djdeejay 2014-10-03 19:56:17
Ewenatualnie Jurków, tam kupowałem letnie na alusach używane w dość dobrej cenie, kolega tam się nonstop zaopatrzał w 17" 225 i dość tanio płacił, tylko miał pecha do dziur, przez które ciął opony i krzywił alusy kilka razy w miesiącu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: opony bieżnikowane
M44 2014-10-04 09:17:08
na zime jeszcze spoko ale zakładajac na lato bieznik to jak wydawac na siebie wyrok ... z.a obok diagnistyki byłem ostatnio i widziałem ze skombinował jakies konkretne biezniki na zime chyba beda warte uwagi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: opony bieżnikowane
djdeejay 2014-10-04 13:37:48
Sorki, mój błąd, na lato ja miałem zwykłe używki, nie bieżnik, niewiem jak kolega. Ale Bieżnikowane zimówki też tak mają w dobrej cenie i według sąsiada niema się czego przyczepić w tych oponach :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: opony bieżnikowane
misiek999 2014-10-08 23:11:32
Dobre opony ale czasem drogie ma gość w Dobrej, niestety nie mam kontaktu:?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: opony bieżnikowane
1234567 2014-10-09 09:00:09
Męcina - Kłodne przy drodze do N. Sącza. Od lat z opon tej firmy korzystam, w dodatku mam możność wyboru rodzaju bieżnika.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: opony bieżnikowane
konto usunięte 2014-10-09 14:50:23
Bieżnikowane mają zwykle gorsze indeks prędkości, poza tym szybciej się zużywają. Oszczędność jest więc pozorna, szczególnie w przypadku kogoś kto dużo jeździ. Wydaje mi się, że już lepszą opcją jest zainwestowanie w opony Dayton lub Apollo (około 150 zł szt) na Motointegrator widziałem, niż bawić się w półśrodki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: opony bieżnikowane
alfa1234 2014-10-09 21:06:39
W Rupniowie zaraz przy drodzę jak się na Kraków leci jest serwis, opony bieżnikowane i normalne w dobrej cenie są brałem w tamtym roku i zawsze było taniej niż w limanowej a po za tym miła obsługa :) Polecam :) dodam iż jakość opon sprosta moim oczekiwanią jeszcze raz polecam https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: opony bieżnikowane
kinia434 2014-10-10 09:54:16
Każdy powinien dobrać opony do swojego auta i pod swoja jazdę (te które są dla mojego samochodu dobre nie znaczy ze dla Twojego będą też tak samo dobre i się sprawdzą..) to znaczy gdzie najczęściej się poruszamy..np miasto równy teren, ostre zakręty pojazdy oraz całkiem trudne warunki z którymi się trzeba borykać na co dzień..
są trzy podstawowe rodzaje opon bieżnikowanych ; bieżnik symetryczny,asymetryczny i kierunkowy ja osobiście kupuje bieżnik asymetryczny z tego chociażby powodu ze dużo jeżdżę na Kraków przez Rybie, Tarnawę a w zimie ciężka trasa, opony z tym bieżnikiem są bardzo stabilne w zakrętach mają bardzo dobra przyczepność oraz dobrze odprowadzają wodę czy błoto śniegowe..takie jest przynajmniej moje zdanie.
Mogę Ci polecić również w Młynnym kolo Kościoła mają dobre bieżniki i cena jest przystępna:):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: opony bieżnikowane
nancy 2014-10-10 10:29:17
dzieki za pomoc. miedzy nową a bieżnikiem róznica w cenie to 60zł/szt a ja jeżdzę mało więc kupie bieżniki... używek nie chce.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: opony bieżnikowane
konto usunięte 2014-10-12 14:59:17
Jeżeli jeździsz mało i masz zamiar przez parę lat korzystać z tych samych opon, to lepiej kupić nowe i mieć oddzielne felgi, tak aby przekładać całe koła.
Bieżnikowane szybciej się starzeją i ulegają deformacjom, poza tym są sztywniejsze i cięższe.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in