10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1994

Tematy archiwalne

Opinie na temat firmy MAKTEK

marcin92 2011-01-16 11:00:19
Witam. Chciałem zapytać czy posiada ktoś może jakieś urządzenie z tej firmy. Chodzi mi o opinie na jej temat, czy warto kupić z tej firmy ???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinie na temat firmy MAKTEK
konto usunięte 2011-01-16 21:29:49
a może chodzi ci o firmę makitę - zieloną jak żaba?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinie na temat firmy MAKTEK
bibilak1 2011-01-16 21:50:24
pocztaj może znajdziesz odpowiedz http://www.e-manta.eu/forum/viewtopic.php?t=2010
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinie na temat firmy MAKTEK
marcin92 2011-01-16 22:02:28
Nie, nie makita ale maktek chyba ma tez coś z makitą wspólnego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinie na temat firmy MAKTEK
konto usunięte 2011-01-17 15:47:14
kupuj śmiało bardzo dobre elektronarzędzia produkowane przez Makite POLECAM mam dwie szlifierki i wkrętarke i służą mi juz dosc długo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinie na temat firmy MAKTEK
KazimierzS 2011-10-24 15:28:58
U mnie w firmie na produkcji działa tokarka MAKTEK CK460 i jak podpytałem chłopaków jak tam toto działa to nie mieli żadnych zastrzeżeń (a ponarzekać to oni potrafią praktycznie na wszystko :).Co prawda ta u nas to CNC, czyli nie ta klasa maszyny, ale falownik Hitachi i japońskie łożyska robią wrażenie tak czy inaczej :).
Nie wiem jak tam cenowo, ale podejrzewam, że ta nasza tania nie była i może dlatego jest solidna...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinie na temat firmy MAKTEK
MASTERRR 2013-01-07 08:32:18
U mnie w pracy szef kupił przecinarke firmy MAKTEK. ma już ze dwa lata i jak na razie były wymieniane tylko piły i siłownik bo padł. Teraz szefo kupił jeszcze frezarke. Wygląda nie najgorzej i co najważniejsze robi swoje. Ja teraz kupiłem kompresor tej firmy 50 litrów tak do domu i jestem zadowolony. nawet zestaw wytargowałem gratis. zestaw to badziweie ale kompresorem zrobiłem elewacje i wymalowałem garaż. jestem zadowolony
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinie na temat firmy MAKTEK
marcin92 2013-01-14 18:54:34
Widzę że ktoś sobie przypomniał o moim temacie :)Ja też wybrałem firmę MAKTEK. Jest to przecinarka taśmowa i chodzi ponad dwa lata i oprócz normalnej eksploatacji wszystko śmiga elegancko :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinie na temat firmy MAKTEK
pikes 2013-05-30 14:59:47
bardzo dobra firma kolego. Zaczeło się od ukośnicy
kupiłem ją jak budowałem altanę i była mi niezbędna.
maszyna jest bardzo mocna ma aż 1800w ma bardzo pomocny laser piła wchodzi w drewno jak w wodę nie szarpie drewna nie wyrywa przy docinaniu no super maszyna za niską cenę poza tym chodzi na makicie nawet żeby było wiarygodne ma wytłoczony napis makita na obudowie .a teraz jak tylko czegoś mi brak ze sprzętu to wybieram Makteka :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinie na temat firmy MAKTEK
besik 2016-03-28 00:31:48
Witam! Z tego co wiem ta firma teraz działa jako Cormak, rozumiem, ze jakosć się nie zmieniła, wiecie coś na ten temat? Zastanawiam sie konkretnie nad tym modelem : http://www.cormak.pl/tokarka-uniwersalna-cormak-330x700/produkt-521

Jeżeli znacie go, macie, możecie coś powiedzieć - będę bardzo wdzięczny! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinie na temat firmy MAKTEK
kriss99 2016-07-14 13:59:43
Dokładnie, teraz to CORMAK ale jakośc dalej na wysokim poziomie i , kilka maszyn mam od nich - rewelka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinie na temat firmy MAKTEK
konto usunięte 2016-12-19 13:18:00
U nas w firmie mamy do czynienia z przecinarkami firmy BOMAR - jak na razie brak problemów czy to z praca czy z obsługą, sprzęt na wysokim poziomie brak awaryjności.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in