10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

OLEJOWANIE WŁOSÓW !!!!!!!

Shell 2013-07-15 21:35:18
Witam wszystkie Panie dbające o włosy i stosujące tzw olejowanie włosów ,czy ktoś stosuje tą metodę jakie efekty i jaki olejek ,słyszałam że olejek rycynowy jest świetny na wypadanie włosów na zniszczone włosy i podobno przyspiesza porost ma ktoś jakieś doświadczenia?proszę się podzielić:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OLEJOWANIE WŁOSÓW !!!!!!!
konto usunięte 2013-07-15 21:41:46
Najlepszym środkiem na wypadanie włosów jest środek głowy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OLEJOWANIE WŁOSÓW !!!!!!!
Shell 2013-07-15 21:51:27
Bzurys Ty to masz poczucie humoru:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OLEJOWANIE WŁOSÓW !!!!!!!
eintracht 2013-07-15 22:03:57
maslo SHEA albo inaczej maslo karite ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OLEJOWANIE WŁOSÓW !!!!!!!
1212 2013-07-16 00:14:47
Ja stosuje i jestem zadowolona. Uzywam oleju do wlosow AMLA firmy DABUR, ale sprowadzam z zagranicy. Super wydajny, tani i ladnie pachnie. Polecam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OLEJOWANIE WŁOSÓW !!!!!!!
nata 2013-07-16 21:00:09
Na włosy wypadające polecam olej łopianowy (np. Green Pharmacy ma takie olejki), może być też Sesa albo Vatika (u nas ich nie dostaniesz stacjonarnie). Warto pić herbatkę z pokrzywy i stosować wcierki np. Jantar.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OLEJOWANIE WŁOSÓW !!!!!!!
kolanko 2013-07-16 22:40:20
Olejek rycynowy poprawia wygląd naszych włosów, wzmacnia je. Jeżeli wzmacnia to znaczy że na pewno będą mniej wypadać. Polecam Ci olejek arganowy <mi poleciła moja fryzjerka> jest to doskonały olejek jeżeli masz zmęczone zniszczone włosy pozbawione życia że tak powiem:)i będą się łatwiej rozczesywać. Słyszałam też o olejku kokosowym dobrym na włosy ale tego nie stosowałam, możesz poczytać na necie o nim.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OLEJOWANIE WŁOSÓW !!!!!!!
nata 2013-07-17 20:32:28
na początek użyj tego co masz w kuchni: oliwy z oliwek, oleju z pestek winogron, kokosowego lub lnianego. Tylko trzeba pamiętać że mniej znaczy lepiej. Nie każdy olej będzie pasował twoim włosom, poczytaj trochę o porowatości włosów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OLEJOWANIE WŁOSÓW !!!!!!!
konto usunięte 2013-07-18 12:30:16
Jeśli zaczynasz dopiero przygodę z olejowaniem włosów to polecam maskę i odżywkę do włosów 2w1 firmy OLIMEDICA. To olejek kokosowy+8 innych składników (m.in.olejek rozmarynowy, olejek rycynowy, olejek z trawy cytrynowej). U mnie świetnie się sprawdza. I jest łatwo dostępna - do kupienia w Rossmanie. Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OLEJOWANIE WŁOSÓW !!!!!!!
gruszka 2013-07-19 18:12:21
Ja polecam olej Vatika firmy Dabur - http://www.dabur.com.pl/migdalowy-olejek-vatika. Myję włosy, następnie na wilgotne nakładam olej i zostawiam na całą noc. Rano spłukuję z szamponem. Efekt - włosy są dobrze nawilżone i wygładzone, nie puszą się, ładnie się układają i nie przetłuszczają. Na dłuższą metę też widać różnicę - mniej wypadają, są mocniejsze, zdrowsze. Polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OLEJOWANIE WŁOSÓW !!!!!!!
czerwonywtorek 2013-07-31 14:31:27
Ja również mam problem z włosami, ale nieco innego typu. Używałam taniej lokówki, od której niszczyły mi się włosy. Teraz szukam czegoś lepszego. Nie zamierzam oszczędzać, bo nie chce, żeby problem znów się powtórzył. Patrzyłam na lokówki Philipsa - http://www.philips.pl/c/produkty-do-stylizacji-wlosow/31500/cat/ i nie mogę się zdecydować. Polecacie jakiś konkretny model?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OLEJOWANIE WŁOSÓW !!!!!!!
konto usunięte 2013-07-31 15:06:41
W ogóle wysoka temperatura szkodzi włosom, więc do kręcenia włosów zdrowiej jest używać wałków.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OLEJOWANIE WŁOSÓW !!!!!!!
konto usunięte 2016-01-08 20:31:27
Ja stosowałam http://www.naturala.pl/Produkt/124/lopian_plyn i musze powiedzieć, że faktycznie widziałam poprawę z pewnością kupię go jeszcze raz jak będzie potrzeba
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in