Sobota, 26 września
Justyna, Cyprian, Wawrzyniec, Łucja
2106

Wydarzenia

Ola Kutz TTV w Limanowej

wczoraj tj dn31.07.2013 jechala Ola z ekipa telewizyjna TTV z programu "Ola w trasie" rozmawiala przez Cb radio a potem krecili program w Limanowej. Czy znacie wiecej szczegołow?
RE: Ola Kutz TTV w Limanowej
wiem zobacz premierowy odcinek w poniedziałek o 20:40 a resztę się dowiesz potem.:)
To ta Ola co głupie minki stroi do kamery, udaje że jeździ sama po Polsce, a tak naprawdę to jedzie z nią 10 osób ekipy?
tak to ona ;) odwiedziła tu restauracje ;):-):-)
Którą restauracje?
Stary Browar koło parku.
to tym razem będzie Ola z Brovarkiem ;)8o
W browarku 20:45
:)
Z tego co słyszałem, to premiera będzie bodajże 26 sierpnia o 20.45 i tematem wiodącym nie będzie raczej limanowska gastronomia.
jednak ola odwiedziła Limanową
Odwiedzila Stary Browar to chyba szału nie bylo, że nie pokazali i nie poleca tylko wiśnie z Łącka lepsze byly:)
Tak esik10 odwiedziła mało tego zostawiła certyfikat jakości a że nie było nie ja jestem reżyserem .:)
kolejny durnowaty program z jeszcze bardziej durnowatą babą,oglądałem ,i jak zobaczyłem w jakich szpilach rzekomo jeździ[bo przecież wysiadła z samochodu]to nie życzyłbym nawet wrogowi żeby się z nią spotkał na drodze.Jeśli to ma być już program to niech zamontuje sobie z 4 kamerki w i na samochodzie i niech kręci bez reżyserki,po prostu mięta
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in