12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
1205

Hyde Park

Ogród zimowy- marzenie

blada93 2015-07-31 15:19:09
Witam, czy macie w Waszych domach ogrody zimowe? Nie ukrywam, że posiadanie takiego miejsca jest moim marzeniem, chciałabym mieć kącik, w którym mogłabym zajmować się kwiatami przez cały rok, ale także odpocząć po ciężkim dniu i zrelaksować się oglądając, co dzieje się na zewnątrz, nawet jeżeli pada i wieje. Też wizja nocnego przesiadywania w takim miejscu i oglądania nieba zachęca mnie do posiadania takiego pomieszczenia. A co Wy o tym sądzicie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ogród zimowy- marzenie
namdu 2016-02-23 10:18:37
Mam ogród zimowy w swoim rodzinnym domu. To coś wspaniałego. Poranna kawa jets idealna ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ogród zimowy- marzenie
blondi105 2017-01-23 22:15:21
czy ktoś z państwa ma jakieś namiary na firmy które zajmują sie montażem takich ogrodów????prosze o nr.telefonów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ogród zimowy- marzenie
Boroweczka 2017-09-21 16:43:13
Niestety nie mam domu, bo mieszkam w bloku ale marzy mi się i to bardzo :) niestety z tego co się orientowałam jest to dość spory wydatek. Ale może kiedyś... Tak samo szklarnie bym chciała na cytrusy ale to już inna bajka:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ogród zimowy- marzenie
klaus9 2017-09-25 13:03:22
Niezłe wskazówki dotyczące ogrodu zimowego. Właśnie planuje założyć, rewelacyjne wskazówki daliście, dzięki za porady ! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ogród zimowy- marzenie
Jan6478 2017-10-11 13:35:56
A patrzcie jakie tu znalazłem inspirację: https://www.homebook.pl/inspiracje/ogrod
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ogród zimowy- marzenie
mleczko90 2020-04-28 11:08:58
Mam i polecam. Droga inwestycja ale warta. Cudownie jest w takim ogrodzie pracowac czy po prostu siedziec ze znajomymi
______________________________
https://www.bartmetaco.pl/ogrody-zimowe-poznan.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in