12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
1994

Tematy archiwalne

OGŁOSZENIE

konto usunięte 2010-09-10 14:44:16
Witam niedawno wystawiłam ogłoszenie o pracę... Hm i oczywiście otrzymałam propozycję. Ale nie jako opiekunka tylko ..... hm nie wiem jak to określić... Otrzymałam sms z internetu, że Pan M. ma dla mnie propozycje pracy (niegrzecznej). Żart nie wart zachodu, ale pan był na tyle zainteresowany, że jeszcze maila mi napisał. Co o tym myślicie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGŁOSZENIE
ggg 2010-09-10 15:11:20
czemu ma sluzyc to zapytanie? mamy sie zastanawiac na forum pol dnia dlaczego ci ktos glupiego maila napisal ? czy jaki ma cel pisanie takiego tematu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGŁOSZENIE
pacho 2010-09-10 16:24:26
alez nikt do zastanawiania sie nie zmusza...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGŁOSZENIE
dionelwa 2010-09-10 17:07:37
ZMIEŃ TREŚC OGŁOSZENIA ALE NIE WIEM CZY ZAKCEPTUJĄ JE ADMIN.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGŁOSZENIE
borek 2010-09-10 20:49:28
Izabello,przez ekran można tak się narazić,wydawało Ci się że internet Ci pomoże.Szkoda mi cię,porażka dołuje,ale głowa do góry,internet to nie jedyne żródło szukania pracy.Powodzenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGŁOSZENIE
konto usunięte 2010-09-10 21:31:56
powiedz , a czego TY się spodziewałaś...? Szczerych odpowiedzi , wierzyłaś , że ktoś odpowie na Twoje ogłoszenie? Takich debili nie brakuje , starych , śmierdzących pryków , którym nic innego nie pozostało , smarkaczy ..tych.. wyobraznia nadto ponosi ....! Wydaje Im się , że każda kobieta to dziwka , wyrafinowana suka , perfidna cwaniara ...która idzie z każdym gdzie chce , jak chce i ile chce ! Więc dorośnij... przestań wierzyc w swiat bajek...... i chyba prawdziwe są słowa .."facet to świnia"... dobrze , że nie każdy !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGŁOSZENIE
slawusik 2010-09-10 22:47:05
ja wcale nie uważam, że "każda kobieta to dziwka, wyrafinowana suka, perfidna cwaniara". są jeszcze robaczki - kobiety z ideałami, nie wierzące w świat bajek, dla których "facet to świnia", ale w sumie nie każdy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGŁOSZENIE
Bogdan 2010-09-11 22:15:24
Izabelo,dziwka byłaby zadowolona z takiej propozycji pracy,ale Ty widać nią nie jesteś,bo piszesz że Cię to zaskoczyło.Zapomnij o tym i zmień numer,a nam podaj numer do tego cwaniaka na forum,bo napewno Ci się wyświetlił.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGŁOSZENIE
Janek64 2010-09-17 19:57:40
Droga Izabelo myślę o nim to samo co ty..:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in