10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

Ogłoszenia moto na limanowa.in

PR1 2015-04-09 10:52:58
Prośba do admina żeby zrobić tym kupcom co zamieszczają ogłoszenia "kupie każde auto lub skup aut" odrębną zakładke bo kuźwa nachalnie zaśmiecają ogłoszenia z samochodami
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ogłoszenia moto na limanowa.in
PR1 2015-04-09 11:11:11
a ostatnio jakaś laska z Podłopienia to w zakładce Samochody to sprzedawała ziemniaki sadzenioki, kasować wszystko, to sie ludzie nauczą czytać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ogłoszenia moto na limanowa.in
djdeejay 2015-04-09 13:22:07
Też mnie to irytuje, tak samo jak po 2 te same ogłoszenia na każdej stronie, bo przecież "dodałem 2 godziny temu, więc trzeba napisać nowe"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ogłoszenia moto na limanowa.in
sweetfocia 2015-04-09 14:09:44
Podawane ceny też powinny być realne, a nie auto za złotówkę, lub grosza. :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ogłoszenia moto na limanowa.in
djdeejay 2015-04-09 15:08:28
O tym samym pomyślałem, samochód za 10zł i musisz dzwonić, by dowiedzieć się o cenę, a jak podziękujesz, bo cena za wysoka, to sprzedawcxa wielce obrażony, bo mu czas zajmujesz telefonami. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ogłoszenia moto na limanowa.in
Soap2110 2015-04-09 16:20:43
a i jeszcze osobna zakładka reklamy :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ogłoszenia moto na limanowa.in
junak83 2015-04-12 12:45:47
panie ile za to auto pan chce
-a ile pan by dał
no powidz że pan ile
- powiedz pan ile ci warta
i tak dalej i tak dalej

:o)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ogłoszenia moto na limanowa.in
Tommy 2015-04-13 12:45:53
Przychylam się do prośby. To naprawdę stało się irytujące, gdy chcąc przejrzeć lokalne oferty trzeba przebijać się przez gąszcz ogłoszeń reklamowych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ogłoszenia moto na limanowa.in
djdeejay 2015-04-13 14:04:46
Reklamują się, że kupią każdy samochód, a ja kiedyś zadzwoniłem do takiego "miłego" pana, który kupi każdy samochód, żeby zapytać się czy przyjmie Forda Scorpio, to wywrzeszczał mi w sluchawkę, cytuje: "A idź gościu, z takim złomem mi sp******aj" i się rozłączył. A zapytałem spokojnie: "Dzięńdobry, /imię nazwisko moje/ znalazłem do Pana numer na Limanowa.in. Jako że skupuje Pan samochody, czy jest Pan zainteresowany Fordem Scorpio?"

Zadzwońcie do kogokolwiek z tego ogłoszenia i zapytajcie o samochód inny niż Golf czy Audi a4 ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ogłoszenia moto na limanowa.in
chomik 2015-12-15 16:34:12
Chyba do końca nie rozumiecie o co prosicie :-) Każda reklama to dla admina pieniądze, łatwo policzyć ile za jedną stronę ma wpływu. Jak przeniesie ogłoszenia do innego działu NIKT MU NIE ZAPŁACI - proste!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in