Niedziela, 11 kwietnia
Filip, Leon, Jaromir, Stanisław, Izolda
2118

Wydarzenia

Ogłoszenia moto na limanowa.in

Prośba do admina żeby zrobić tym kupcom co zamieszczają ogłoszenia "kupie każde auto lub skup aut" odrębną zakładke bo kuźwa nachalnie zaśmiecają ogłoszenia z samochodami
RE: Ogłoszenia moto na limanowa.in
a ostatnio jakaś laska z Podłopienia to w zakładce Samochody to sprzedawała ziemniaki sadzenioki, kasować wszystko, to sie ludzie nauczą czytać
Też mnie to irytuje, tak samo jak po 2 te same ogłoszenia na każdej stronie, bo przecież "dodałem 2 godziny temu, więc trzeba napisać nowe"
Podawane ceny też powinny być realne, a nie auto za złotówkę, lub grosza. :P
O tym samym pomyślałem, samochód za 10zł i musisz dzwonić, by dowiedzieć się o cenę, a jak podziękujesz, bo cena za wysoka, to sprzedawcxa wielce obrażony, bo mu czas zajmujesz telefonami. :)
a i jeszcze osobna zakładka reklamy :D
panie ile za to auto pan chce
-a ile pan by dał
no powidz że pan ile
- powiedz pan ile ci warta
i tak dalej i tak dalej

:o)
Przychylam się do prośby. To naprawdę stało się irytujące, gdy chcąc przejrzeć lokalne oferty trzeba przebijać się przez gąszcz ogłoszeń reklamowych.
Reklamują się, że kupią każdy samochód, a ja kiedyś zadzwoniłem do takiego "miłego" pana, który kupi każdy samochód, żeby zapytać się czy przyjmie Forda Scorpio, to wywrzeszczał mi w sluchawkę, cytuje: "A idź gościu, z takim złomem mi sp******aj" i się rozłączył. A zapytałem spokojnie: "Dzięńdobry, /imię nazwisko moje/ znalazłem do Pana numer na Limanowa.in. Jako że skupuje Pan samochody, czy jest Pan zainteresowany Fordem Scorpio?"

Zadzwońcie do kogokolwiek z tego ogłoszenia i zapytajcie o samochód inny niż Golf czy Audi a4 ;)
Chyba do końca nie rozumiecie o co prosicie :-) Każda reklama to dla admina pieniądze, łatwo policzyć ile za jedną stronę ma wpływu. Jak przeniesie ogłoszenia do innego działu NIKT MU NIE ZAPŁACI - proste!
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in